0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (427 puan) tarafından
Kizlar telefonu mu degistircem ama hiçbir fikrim yok bana kendi telefonlarını söyler misiniz fikir olsun ıphone 6 plus 8 plus baktım sıfırlar yok üretime durdurmuslar samsung da da ne alsam fikrim yok şuan honor 8 x kullaniyorum

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Samsung A71 m51 m31 

A71 ile m51 özellikte aynı ama m serisi batarya büyük daha uzun süre gidiyor
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından
Ben de telefon arayışındayım, şu an Samsung A52 128 gb, mor rengine bakıyırum. Kullanıcıların çoğu memnun, youtube da tanıtum videoları da var, belki size de fikir olur. Bu arada bu modeli kullananız varsa yorumlarınız bana da yardımcı olacaktır
(427 puan) tarafından
Tamam canim bakiyim youtube hemen
(2,826 puan) tarafından
Arkadaşım lila rengini ama a32 kullanıyor kamerası olsun hızı olsun şarj konusunda olsun çok memnun bende çok beğendim
(14 puan) tarafından
Teşekkğr ederşm, onu da listeye ekleyeyim
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Samsung a32 müthiş bir telefon bakabilirsin ona 
0 oy
(446 puan) tarafından
Samsung s20 fe kullaniyorum cok memnunum donma kasma yok fotolar mukemmel cekiyo 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Oppo a72 kullanıyorum çok rahat çok güzel 
0 oy
tarafından
Benım telefonum samsung a10s memnunum letgodan almıştım 
(2,573 puan) tarafından
Benimde ayni.2. El 1000 tlye almıştım geçen sene
tarafından
Aynn canım iş görüyor onemli olan o
0 oy
tarafından
iPhone güzel ama sonradan kendi kendine güncelleme yapıyor ve tüketiyor kendini. Şarjı da sonra sonra bozuluyor batarya vs değiştirmek gerekiyor. Xiaomi modelleri tavsiye ederim işlemcisi falan çok güzel,eski bir telefoncu olarak tavsiyemdir:) 
(427 puan) tarafından
Xiamio 2 3 tane serisini kullandim onu istemiyorum skldim xiamioden canim
tarafından
Ha o ayrı konu canım, Samsung a yönel o zaman,o da zamanla yavaşlıyor ama
0 oy
tarafından
Xiomi note 9 pro kullanıyorum çok memnunum canim
0 oy
(119,490 puan) tarafından
tlf butce isi butcen ne kadar
(427 puan) tarafından
5 6 bin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben Samsung galaxy A70 kullnıyorum memnunum canım 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşim de bana hediye alacak. Ama günlerdir hala karar veremedim. Şu an kullandigim da samsung, muhtemelen yine samsung alacağım. A52 ler de su ve toz geçirmeme özelliği de var. Eşim 10 bine kadar bakabilirsin dedi. Ben A72 alacagim sanırım. Üstü de benim :)
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Honor 9x kullanıyorum 2 yıldır ama donma çok yapıyor malesef Vodafone dan taksitle aldık nakit yok diye en uygun bu diye aldık pişman oldum ilk gelen güncelleme yüzünden Google sürekli donuyor bazen mesaj yazarken 2 kez açıp kapatıyorum tavsiye etmem yani ☺️ Ama bende Samsung tlfonları beğeniyorum. 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
xiaomi redmi note 9 kullanıyorum ve oldukça da memnunum görüntü kalitesi özellikleri ve hafızası oldukça iyi tavsiye ederim ☺️
0 oy
tarafından
Ben yeni aldım xiomi poco X3 pro. Güzel memnunum. 128 GB suya toza dayanıklı. Hızlı şarj. 1 saatte yüzde yüz oluyor şarjı. 3600 e aldım. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon. YouTube dan izle bak
0 oy
(4,430 puan) tarafından
GM 20 pro kullanıyorum memnunum gayet fiyatı da uçuk değil öyle yani telefondan ne bekliyorsun ona bağlı resim video hafıza ise sadece bu yeter ama daha çok özellik ararsan.baska bakabilirsin
0 oy
tarafından
Samsung m21 kullanıyorum. M21 ve M31 tavsiye ederim. Özelliklerini çok severek beğenerek aldım 
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Oppo a92020 kullanıyorum ilk ciktiginda almıştım acun tanitiyordu :) eşimde iPhone 6 vardı bende görüp heves edince o da iPhone satıp aynısından aldı. Kardesimde de oppo reno 4 lite var. Şimdi üst modelleri çıktı hep degistiricem bende üst modele çıkaracam oppo güzel :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
0 oy
7 cevap 176 göst.
11 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 191 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu

381,189 soru

11,411,769 cevap

34,954 kullanıcı