0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde (494 puan) tarafından
Dun bahce temizliyoruz gorumcem aradi eltim gorumcelr toplanmis gezmeye gitmisler carsiya beni ariyor oraya gelcez nabiyon diye bende bahce temizliyoruz dedim biZ beraberdikde oraya geleceltik planiniz varmi dedi bende yok bahce temizliyoruz dedim tamm bakalim gorusuruz biz gelmeyelim dedi gelin nolacak diyordum yarisini dedim pat yuzume kapandi tel ardindan aradim 2kere bakmadi eltimi aradim bole bole diyordum kapandi tel bakmiyor gelin dedim bilmiyorum isleri var halletsinler bakl8m dedi kapattik esime soledim bole bole diye ara gelsinler ara gelsinler diyip durdu kac kere aradim bakmadi eltimi aradim bakmadi obur gorumcemi aradim biz gelmicez eve gidiyoz faln dedi esim hala diyo gelmiyorlarmi gelsinler diye bakmiyorlar tele obur ablanda gelmeyiz dedi dedim bu sefer bana ne dedinde bakmiyorlar tele gelmiyorlar faln diye bsy demdim dedim msj attim abla gelin yemek koyuyorum diye isim var gelmeyiz sizinde isiniz varmis fln dedi nese yemek hazirlarken esim uyudu 6 da pisdi kalkdi yedi tekrar yatti hic kalmadi yemek yerken surat bes karis cay demledim kaldirdim kalkmadi bi kac kere kaldirdm kalkmadi en son dedim kalkiyonmu dokeyimmi cayi dedim git dok diye bagirdi kndim ictim kaldirdim sabah 9 bucuga kadar uyudu hala surat asiyor surat asacak bisi yok aslinda bide kendisi demesi lazim seni cagirmiyorlar yemegemi geleceklermis faln diye onlar da ne diye ariyorlar bilmm gezdiniz hic duyurman geleceksiniz madem beni de cagirin sonra hep beraber gelelim bize esimde sacma sacma surat asiyor bi kere arattiyor ne kadar sacma seyler yuzunden uzuyor beni 

19 Cevaplar

+1 oy
(301 puan) tarafından
Ohh valla akşama kadar gezmisler hanimefendiler tabi gezmekten yorulmuslar öbür gelin evde ne de olsa diye sana da yemeğe gelip onun zahmetinden de kurtulacaklar hem olur olmadık zamanda size geliyoruz derler ağzımızı açsak biz suçlu oluruz tabi arkamızda da bizi ezdirmeyecek kocamız yok Allah bize sabır versin ne diyim ki başka 
(494 puan) tarafından
Kiz gelsinler yine bisi yok esim bana desin sadece gezip gezip oh bura geliyorlar desin neymis dun bizde esimle parka gittik aksam yemegimizi cayimizi faln ictik yolumuzun uzeri gorumceminde bnm cocukla yasit cocugu var biraz oynasinlar dedik gittik ben dedim gezdiler gezdiler bura yemege geliyorlar isimin arasinda madem beni de cagirsalardi dedim bana esim diyoki sende dun gezdin gezdin gittin ama bende dedim yemegemi gittim sanki bn ablana da dedim cayimizi ictil abla hic bisy yapma cocuklar oynasin biraz oturalin diye geldik dedim
(301 puan) tarafından
Ne diyim ki kocalarimiz da suç
(494 puan) tarafından
Bn oburlerine talilmuyom zten esime sinir oluyom
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Görumcenin telefonu lafinin bitmeden kapatması fazlasiyla anormal bi durum

Kocanda madem çok özlemiş ailesini kendisi gitsin yanlarina hem sonuçta işiniz vsrmiş neyin tribi ne kadar saçma oysaki sen gayet ılımlı bi sekilde tekrarda aramissin zorlami getirecektin
(494 puan) tarafından
Bahce temizliyoruz gelin dememisim esime gore bu sorun oysaki sorularina cvb verdim sonra da gelin derken kapatti israrla aratmanin ne geregi var ayrica gezmisler gezmisler kendi kendilerine birbirlerinin evine gitsin illa geleceksiniz arayin beraber vakit gecirelim sonra gelelim hep beraber pisirip yiyelum
(7,972 puan) tarafından
Haklsin cnm da işte kocan da görumcen de tuhaf davranmislar
(494 puan) tarafından
Gorumcemi takmiyorum kocam cok sacmladi
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Amaaann cok yuz veriyorsunuz boyle vurdumduymaz insanlara eşinde sasirmis galiba resmen kullaniyolar sizi farkinda degil 
(494 puan) tarafından
Sesimi cikarsam hic susmaz solenir vs der ses etmedimmi tepeme cikiyor artik yildim ses etmiyorum pek temizligime pisligime laf ederler geldiklerinde hic yardim etmezler yerler icerler koyup giderler adam akilli muhabbet bile etmezler benle ama sikintim benim yeme icme is guc vs degil esimin gormemesi
(1,667 puan) tarafından
Cok ustune geliyolarmis senin ya sende bi annenin evladisin hic mi bunu dusunmuyorlar herkes bencil olmus
(494 puan) tarafından
Esim arkamda durmadigi ailesini tuttugu icin ole oluyor esim beni korusa arkamda dursa kimse bisi demez diyemez hatali da olsam suclu da olsam kimsenn haberi olmamasi lazim kizacaksa uyaracaksa kendi basimiza bi turlu anlamiyor neler yaptiklarini neler yasdigimizi kapiyi kapatinca kimse kalmiyor ama yok anlamiyor
(1,667 puan) tarafından
Konusmayi denedin mi ciddi ciddi
(494 puan) tarafından
Denedim anlamiyor herseyi acik anlatiyom ailesi 10 numara her zmn bn hakli da olsam ailesi on planda ayrica ayrilma esigine bile geldik bu konulardab
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Eşinin öyle yapması doğru  hiç doğru değil bide sen gelme dememişsin  napiyosun sormuslar bahçe temizliyorm demişsin yani olan neyse onu söylemişsin  hatta sonradan kac kez aramişsin elti gorumceni bos verde esinin haraketini dogur deyl
(494 puan) tarafından
Zaten gorumcelr umrumda degil gelen gelir bakan bakar ama kocamin sacmlamasi beni uzuyor zaten
(1,370 puan) tarafından
Canim onuda bos Ver sende onunla konusma trip at  duruk yere bana surat asiyorsn diye
(494 puan) tarafından
Tinlamiyorum ki konusursa konusuyprum konusmuyorsa hic bisi yapmiyom kendi basima kahve yapiyom iciyom is yapiyom faln da ne kadar takmiyor gorunsemde icim ole olmuyor
0 oy
tarafından
Ben olsam bu kadar üst üste aramazdım benim eltimde kızını dişçiye getirdi 2 kere ayrı günlerde dedim bana da uğrayın diye 2 gün önce yine gelmişler dişçiye bana uğramamışlar bundan sonra kimseye evime gelin demiyorum demeyecegim de ne halleri varsa görsünler 
(494 puan) tarafından
Kiz ben gorevimj yaptim aradim bakmadi eltimi aradim durumu iza ettim tamm esim ara ara diyince aradim ama tum sorun esim biseyleri anlamiyor
tarafından
Bende dün eşime dedim 3 kere dedim ayrı günlerde her seferinde tamam deyip gelmedi bundan sonra ben cagirmiyorum dedim çağırma boşver dedi
(494 puan) tarafından
Bnm ki olsa gidecekleri gun ara gelsinler cagir der de der
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Telefon kapandıktan sonra aramazdım bile millet kıymetli de ben mi kıymetsizim evim belli gelen gelsin gelmeyen de umrumda değil. Surat asan da x22883927382 assın 
(494 puan) tarafından
Tinlamaz gibi gorunuyorum ona karsi ama icim ole degil canim ben yine kotu dusunmeden aradim yanlislikla kapanmistir ses gitmedi fln diye aradim bakmadi duymadi dedim bida aradjm bakmayinca anladim ama yine soledim birine ne bilim artik
(1,572 puan) tarafından
Yapman gerekeni fazlasıyla yapmışsın bence
(494 puan) tarafından
Yaptim ama anlamiyor koca
0 oy
(3,551 puan) tarafından
O kadar yüz verme bırak. Eşinde ne yaparsa yapsın hiç üstünde durma. Resmen seni enayi yerine koyuyorlar. İşin var gücün var gezmiş gezmiş evlerine gitsinler. Gezmeye giden adam yemeğini de dışarda yesin Bi zahmet. Ne düşünüyorsun bacım sktrt... Baska derdin mi kalmadı. Naparsan yap yaranamazsın öyle insanlara. 
(494 puan) tarafından
Kimseye yaranamdigim gibi esime de yaranamiyorum ona uzuluyorum ben
(3,551 puan) tarafından
Yaranmaya çalışma sende boşver. Ne meraklı oluyor bu bazı adamlar ya... Milletin şeyini kaldırmaya ne meraklılar. Sen davet eömemiş de olsan Bi sebebi vardır diye düşünmüyor da. Amaaan.
(494 puan) tarafından
Yani isimiz var da diyebilirdim ama demedim gelin dedim hak mi ettim yaptiklarini
(3,551 puan) tarafından
Yok canım medeni insanlarız ama bazıları pek bilmiyor. İşim var diyorsan düzgün birdille kolay gelsin de kapat. Hayır zorla mı gidecen. Demekki işi var.
(494 puan) tarafından
Hayir canim isim var sonra buyurun gelinde demedim nabiyon dedi bahce temizyoz dedim planiniz varmj dedi yok bahce temizliyoz dedim tmm baklim gorusuruz dedi baklim diyince gelecekler sandjm biz gelmeyelim dedi bende gelin dedim kapatti gelin nolacak dicektim tel kapanmistr fln diye ariyom bakmiyor
0 oy
(13,073 puan) tarafından

Lafını duymasın 1 kere aradın acmadi tekrar tekrar yine arıyorsun kalkmış bir yerleri 

Eşine de ven sinir oldum kafasız mıdır nedir madem gitsin kendi 
(494 puan) tarafından
Anlasa bi anlatabilsem
(13,073 puan) tarafından
Cevap bile verme
Sen aramışsın zaten kav kere açmaya tenezzül etmemişler daha ne konuşuyor esin
(494 puan) tarafından
Iste o kadar dusunmjyor
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Valla konunda haklisin hem aruyacan hem acmayacaklar asil surati ben yapardim onlara ne yemek etmek carsidan gelirken biseler alin derdimm hem gezeceklerr benim evimi beni hizmetci olarak goreceklerr hemde benden hizmet bekleyecejlerr yok yaa daha nelerr sende hic ses etme eşine 
(494 puan) tarafından
Esime bisi demiyorum zaten dediklerini yaptim ama beni anladigi yok
0 oy
(7,201 puan) tarafından
Yüzüne telefon kapatmak ne ya pis terbiyesiz... Ben olsam hiç geri dönmem  gitsinler dışarda yesinler paraları mi yok ... Kocanda çok tuhaf birisi sanki ne olmuş yani Allah akıl fikir versin...
(494 puan) tarafından
Ay canim bi turlu sen haklisin demez yine bn kotu dusunmuyom ama anlamiyorlar
0 oy
tarafından
Ay ben olsam acmayana ısrarla gelin demem trip atana bı trip de ben atarım. Önceden haber verselermis çat kapı geleni de hiç sevmem. Eşin sürat yapiyosa sende ona yap. Valla boş insanlar için kendini üzdüğüne değmez. Ben onu öğrendim benden kıymetli kimse yok ve kimse için kendimi üzüp psikolojimi bozamam. Kimsenin tribini de çekemem bak gör öyle olursan onsanlar senin arkanda dolaniyo. Onlara kılındıkça alttan alıp seslenmedikce tepene biniyolar
(494 puan) tarafından
Olede oluyor zaten tepeme cikiyorlar
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Hatayı başta yapmışsın canım. Tekrar tekrar aramayacaktın. suratıma kapattı ben aramam çok istiyorsan kendin ara deseydin. Eşinin de üstüne gittikçe kendini haklı görmüş. Beni davet bile etmediler bide yüzüme telefon kapıyorlar. Kimsenin tribini çekemem diyeceksin. Yüz verdikçe alttan aldikca
(494 puan) tarafından
Ya ara bozulmasin kirginlik olmasjn dedik ama uzulen ben oluyom
0 oy
(2,226 puan) tarafından
yani müsait olmayabilirsin işin olabilir hasta olursun yorgun olursun tavırlara bak ya hiç hoş olmamış keşke o kadar çok aramasaydın neyin tavrı ki 
(494 puan) tarafından
Davet etmedim tavri oysaki gelmeyin isimiz var demedjn de
0 oy
tarafından
Astıkları suratlarına köpekler sıçsın inşallah 
(494 puan) tarafından
Amiiiinnnn
0 oy
tarafından
Ayyy valla okurken içim daraldı bin kere aratmis bı de kocan. Onun terbiyesizliği küsmüş bı de saçma şeyler için. Ama eşinin tepkisi beni hiç şaşırtmadı tipik türk erkeği. Aman ailesinin ayağına toz değmesin. Vallahi bu erkeklerin kendi ailesine olan düşkünlüğünden midem bulanıyor artık 
(494 puan) tarafından
Aynn bnm de ole gunduz kuzenimde toplanicaktik soledim bole bole diye izin vermedi gitmedim aksamda bu olay oldu bn trip atmadim gondermedi diye o bana tirip atiyo
0 oy
tarafından
Görümcenin terbiyesizliğine bak ya edepsiz görgüsüz kocanda yanlış anlama benim ki olsa yüzüme telefon kapattı arıyorum açmıyo desem arar görümcemi ağzına geleni sayar. Benim karımı benim gibi görceksiniz ona yapılan saygısızlık bana yapılmıştır der. Erkekler böyle mal mal karılarını ezdikçe kimse karıyı insan yerine koymaz zaten ne arıyon bidah bidaha zıkkım yesin gelmese gelmesin edepsiz kadın
(494 puan) tarafından
Bnm kocam arayi gec benim agzima ediyor resmen laflariyla tribiyle
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(494 puan) tarafından
Saol canin
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Başlarım öyle kocaya da  eltiyle de görümceye desen niye eşine diyorsun  ve gelsinler diyorsun bir şey dese lafımı dinlemeden pat diye suratıma teli kapattılar diyeceksin ya 
(494 puan) tarafından
Ya demek istemedim once sonra bi dusundum telime olaki bakr gorur niye aramislr derse soledimmi neden demedin neden gelmediler vs diye tarsacaktik eminim ama bolede tartisiyoz
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Eşine sen gerekeni soylememissin ondan böyle üste çıkıyor . Ayrıca yüzüme teli kapattı bir daha da ben olsam dönüp aramazdim kbakma hem cagirmazlar hem nispet gibi arayıp sana haber veriyorlar hemde sana gelmek istiyorlar çok saçma .
(494 puan) tarafından
Ay bide gruba foto atmis kaynim cocuklarla iyce nisbet yapiyorlar da takilmadim bn onlara  sinir oldugum takildigim esimin tavri
(1,465 puan) tarafından
Esinede anlat neler hissettiğini neler yaptıklarını şuan o goremiyor biraz vicdan yap eşine erkekler öyle anlıyor.
(494 puan) tarafından
Canim ne dersen de dinlemez anlamaz o ailesi bi yana biz bi yana
(1,465 puan) tarafından
Zaman merak etme ona da gösterir neyin ne olduğunu ozaman size beklemek düşer takı eşiniz görene kdr.
(494 puan) tarafından
Aynn canim bekliyorun sabir diyerek de nereye kadar
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Boşver takma asarsaa assin  suratını gelmedikleri iyi olmuş işin var gezmeden gelen onlar
(494 puan) tarafından
Aynn ole de iste
(3,767 puan) tarafından
Seni niye cagirmiyolar  aniden gelcez diyolar peki
(494 puan) tarafından
Ya bnde ole dedim esime madem disri cikmislar bnide cagirsalardu beraber gelseydik bura fln dedim bana diyorki dun neden sen gezdin gezdinde ablama gittin ya diyor oysaki ben yemegimi cayimi ictim cocuklar biraz oynasin diye yol ustu diye ugradik ve ben kocamla tek gitmisim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 665 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 614 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 349 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 1,060 göst.