0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar deli oluyorum bana sormadan kaynima diyor kaynanam çocuğu aşağı getir diye kaynimda ekmek almış getirmişti o ara kızım balkona çıkınca indir diye tutturuyor kaynima hele gel bi bana sor şu sıcakta hastalansa sizmi ilgileneceksiniz sanki bağırdım bende babası sıcakta indirme diye kızıyor dedim.. N'olacak böyle vallaha iyice sinirlerim bozuldu kizlar. Bı kafam rahat oturamiycakmiyim evimde zaten halim yok hamilelikten sabahtan yatana kadar 40 defa ev temizliyorum dışarı dusuncek halim yok hava serinleyince indiriyorum zaten bunlar hala neyin havasında bı cozemedim..

6 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bu sicakta dışarı cikartmiyorum akşam serinliğinde çıkarıyorum de bı iki kere tersle ne olur ne olmaz tek asla salma kimseyle dışarı 
(1,778 puan) tarafından
İzin verme kimse senin kadar iyi bakamaz canım ben kolay kolay kimsenin yanına koymuyorum versemde gözüm üstünde oluyo korkuyorum
(3,099 puan) tarafından
Valla öyle canım bak yarın 2 saatlik yola gitcem kızıma bayramlik almaya gene benim yanımda gelcek ben meraklımiyim yanımda suruklemeye adam akıllı baksalar emanet ederim ki surdan şuraya bile emanet edemiyorum
(1,778 puan) tarafından
Bende öyle valla gözümden sakiniyorum bı evlat kolay yetismiyo
(3,099 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben nereye kızım oraya evet bende perişan oluyorum oda ama kızımın sağlığından önemli degil
(1,778 puan) tarafından
Aynen öyle canım en azından aklımız kalmiyo yanımızda güven olduğu için
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Abartma canım Bi sakin ol göndermemişsin olay kapanmış bu kadar yani karşı taraf senin sinirini bozmak için söylememiş çocuk hava alsın diye düşünülmüş yani olabilir bir durum şapka takıp gönderirsin yada göndermezsin derdiniz yokmuş gibi dert edindiğiniz şeylere şaşırıyorum 
(3,099 puan) tarafından
Çocuk hava alsın diye düşündüğünden değil görümce gelmiş o görsün diye ben onunla muhattap olmuyorum ayrıca çocuğu tek göndermem oraya saglam gönderiyorum hasta geliyor çok görmek istiyorsa evime gelsin iki yüzlülük yapmasın kızımı doguranda benim
(4,698 puan) tarafından
Madem öyle küçük akıllarıyla plan yapıyorlar gönderme gitsin hiç sinirini bile bozma planı bozdun tatlım :D
(3,099 puan) tarafından
Göndermem zaten bu saaten sonra herşey hakedene
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Takma boşverr
0 oy
(367 puan) tarafından
Bizde kaynanamla altli üstlü oturuyoruz. Bizdede ayni dert var devamlı çocuğu aşağıya indir çocuğu getir sevelim telefon bi susmuyor. Kendi görüyo kaynanam aksam bidaha arıyo çocuğu getir babanda görsün diye.
(3,099 puan) tarafından
Bı rahat yok valla bunlardan
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Çocuğun annesiz işi yok bir yerde deseydin sende.

(3,099 puan) tarafından
Anlarlarmi bunlar laftan sözden sabahta dedi sıcak anca ikindin serinliğinde indiririm dedim gelmiş bidaha diyor
0 oy
(48,731 puan) tarafından
bisey olmaz kiz ne olacak 
(3,099 puan) tarafından
Bişey olmaz olurmu kız çocuk bunların derdine gunesi başına yer Allah korusun
(48,731 puan) tarafından
kapida azicik sevmekle olmaz da üst yorumda gördüm gorumcen gelmis onun icin çağırmışlar sanırım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 372 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 609 göst.
24 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,675 göst.
0 oy
11 cevap 438 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...