0 oy
604 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bilen bilir benim kayinvalidem 3 sene once vefat etti bizim de duyunumuze esyalara filan esimin eabaannesi yardim etti neyse gecenlerde 1 cuval beyaz un getirmis bize de hic demedi unutmus gorumcem de kucuk 11yasinda esimin dayisigilde kaliyor onalra demia boyle boyle un var bizde diye yengesi de takam biz alak ekmek yapariz demis bana hic sorma yok boyle boyle dedi ayse un sana lagzimmi deme yok kayinimdan unu istemis burak ba bize geldi soyledi bende un bize lagzim veremem dedim yengesigile de abimgile lagzimmis un dedi onlar da babanneye varana kadar aramislar en sonunda bizi aradi esim esim kuzeni demis ki bize verdi o unu siz niye aliyonuz filan demis esim de biz aldik bize lagzim diyip kapatmis duzgunce bana sorsaydi ilk basta ayse un vardiyor sana lagzim deyilse biz alacaz deselerdi gercekten verirdim unu ama arkamdan boyle is cevirnce veresim kalmadi sinir oldum esim her seylerine kosar gezmeye gidek bizi gotur geri al der esim goturur ne isterlerse yapar onlarin bu yaptini duyunca da sinir oldum haksiz miyim sizce siz olsaniz ne yapardiniz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok haklısın canım 
tarafından
Az onceden beri icim icimi yiyor bizi butun koye kotilicek yengesi bi un icin bunlari dedi yapti dicek
tarafından
Boşver takma kafana bence o utansın
tarafından
Haklisin cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Geçende buna benzer biseyi okudum kız çok sinirlenmişti kaynanasına neden bana sormadan unu var diyorsun deye :D

tarafından
yani sormadan alinmicak bebegim
0 oy
(6,823 puan) tarafından
Haklisin canim bana sorsalar bile vermem ben 1 cuval un olmus kac para simdi degilse bile 1 ay sonra kullanirim yani :)
tarafından
Yani kuzum bide surekli pasta borek filan yapiyorum beles mezar bulsalar girecej cok insan var
(6,823 puan) tarafından
Yani istersen yapma canim evdeki gida millete mi verilirmis ne kadar sacma sanki vermek zorundaymissin gbi davranmislar
0 oy
tarafından
Ay okudum dikkatli ama anlamadım :( unu sana mı getirldiler 
tarafından
Evet kuzum unu babaanne bana getirdi ama oglunun evine koymus
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Offff un icin mi bunlarrr.poffffff
tarafından
Un ic degil cnm bircok seyde surekli boyle yapiyor
0 oy
(983 puan) tarafından
Esinin kardesi niye dayisinda kaliyor ki ?
tarafından
Ben elimden geldi kadar yarsimci olamaya calisiyorum kuzum ama yetti kadar iste
(983 puan) tarafından
Olsun canim destegini goster yeter Allah iyilerle karsilastirsn insallah
tarafından
İnsallah kuzum ama koyde kalmasini da hic istemiyorum iste
(983 puan) tarafından
Olsun canim belki biraz akli erince gelir yaninizda kalmaya zamana birak
tarafından
İnsallah cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 415 göst.
23 Mart 2020 Diğer kategorisinde Lemka (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 708 göst.
0 oy
12 cevap 446 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 318 göst.
19 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,315 cevap

34,836 kullanıcı

...