0 oy
495 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Benim çok uzun zaman oldu mutfağa görmeyeli bugün bilen bilir parmağımı kirmistim girdi 

59 Cevaplar

0 oy
(844 puan) tarafından
Gerçekten çok meşgul olduğum zaman sofrayı toplar bulaşıkları yıkar saolsun 
-Reklam-
0 oy
(14,080 puan) tarafından
En son ben hastayken yikadi 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ğ şıkkı hiçbir zaman :D

0 oy
(129 puan) tarafından
Sabah kahvaltıyı hazırlayp bulaşkları makinaya yerleştrdi
0 oy
tarafından
Ben hastanede yatıyordum tam 1 ay önce o gün yapti ve gitti cezaevine girdi hala dokunmadım onun üstüne dokunamadim
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben sezaryan oldum eve geldim öyle onun dışında görmedim
0 oy
tarafından
Hiç yıkamadı
0 oy
tarafından
Mutfağın önünden bile geçmez kaldı ki bulaşık yikicak ahahahahaha guldurme :D
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Şu an yemek yapıyor çıkan bulaşığı toplarsa şimdi olacak ama bilemiyorum :) bayadır izinli değildi tam zaman hatırlamıyorum genelde yardım eder
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bir hafta önce falan yıkadı bu gün de kuru fasulye bulgur pilavı yaptı ben bebeğe baktım 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Şuan hastayım bır hafta önce falan kızımda hastalanmış ti sabaha kadar nöbetleşe durduk ben çok yorgundum sabah uyandı kızıma baktı ben uyurken uyutmus besigine koymuş geri kendi de uyuyamayinca ev dağınıktı çok huysuzlanir hastameye git gel gece geldik zaten 4 buçuk gibi hastaneden hicbirsey yapmamıştım sabah bı kalktık 10 gibi kızımla birlikte heryeri silmiş supurmus makinam doluydu biraz boş kalan yerleri doldurmuş geriye kalaninida eliyle yıkıyor sağolsun bu konuda hiç geri çekmez kendini maşallah sabah işe geç gittiğinde kızım uyaninca alır karnını doyurur geri uyutur kahvaltı hazırlar uyandırır çünkü ben ev işlerini ertesi günün yemeğini gece kızım uyuduktan sonra yapıyorum 3 ten assagi yatamiyorum geç yatıyorum diye yapar 
0 oy
(10,575 puan) tarafından
3 sene oldu evleneli mutfağa girmedi daha abartmıyorum cidden bak.mutfaga hiç girmedi çok hasta olsam orda ölüyor olsam yine benden  ister 
0 oy
(4,717 puan) tarafından
Hiç yıkamaz yaaa
0 oy
tarafından
Bugun misafir gelecek salatayı yaptı sağolsun canım kocam 
0 oy
(812 puan) tarafından
Bulaşık yıkamaz ama müthiş el açması börek yapar su böreği kol böreği hatta fazla yapar buzluğa atar 
0 oy
(46 puan) tarafından
2 gün önce yıkadı benim gücüm yetmediği zamanlarda yıkıyo sağolsun makinaya koy derim orayada koymaz elinde yıkar çıkar hemen 
0 oy
(391 puan) tarafından
Valla şuan yikiyor kiz ben odamdayim onun sesi geliyor 
0 oy
(979 puan) tarafından
Henüz görmedik vala
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ben evde yokken :)))
0 oy
tarafından

Geçen sene ben köydeyken yıkadı makina bozuktu ilk ti 21 yılda herelde son olurr:D

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 377 göst.
11 Nisan 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 1,136 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 535 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Baranın annesi (1,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 694 göst.