0 oy
724 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar. Açık konuşayım.   Kaç gündür annem benden. Uzak duruyor ama. Uzak değil.  Nasıl yani günde 4.5 kez arıyor ama otur evinde köye gelme diyor. Ablama gidicek olsam gitme evinde otur diyor. Bana gelin Diyorum gelmiyor. Gecistiriyor  Ben eşimin günahını aldım ne yalan.   Acaba tartışma mi oldu bena söylenmiyor diye bu gün ma aile bir aradaydik.  Birtek eşim yoktu açık açık sordum hepsine.   Ne oldu anlatın yoksa bir daha yüzünüze bakmiycam diye sonra bizimkiler döküldü. Kaynanam annemi aramış.    Büşra bana gelip gitmiyor ben oğlumun evine gidemiyorum. Ama oğlum sizin evinizden çıkmıyor.  Siz hep ordasiniz.  Diye ağlamış. Tabi sonundada. Laf sokmuş.  Oğlumu kendinize bağladıniz diye ne yedirdiniz. Demiş. Doğumda beni o bakacak miş   sizden kimse gelmesin  ben torunuma bakarım demiş  Ve annemde gurur yapmış bunu bizim yüzümüz den diye.  Ben artık Kaynanamdan çok yoruldum. Eşime söyledim gelince konuşuruz yanım musait değil dedi. Orayada gitmek istemedim.  Sinirlerime hakim olamam diye. Bana gerçekten. Akıl fikir verin ben artık kaldıramıyorum.  Ya.   Annemin telinden engelledim.   Onu açma desemde annemin okuma yazması yok.  Anlamaz kim aradı. 

26 Cevaplar

+2 oy
(14,032 puan) tarafından
Kaynanan tam bir şeref.siz 
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ne yuzssuz bir kaynana yaptıkları yetmedi bide senin ailenle arana giriyor 

Asıl ağır tepkiyi ve mesafeyi o hak ediyor.

tarafından
Evine eşimin hatrina gidiyor dum.   Bana bela okuduktan sonra gitmedim gitmiycem dedim ah keşke az yüzü olsa
(27,352 puan) tarafından
Sizler tepki koymazssaniz olmaz
tarafından
Bu sefer susmuyacam Eminim cnm buna gerçekten. Yoruldum çünkü
(27,352 puan) tarafından
Bencede susma çocuğun olunca daha çok yorulursun çünkü
tarafından
Aynn öyle cnm. Doğum dada DOGUMDAN sonrada kesinlikle istemiyorum onu
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sakin ol canım çok haklısın inşallah eşin bu duruma çözüm bulur eşin anneni arasın güzel konuşsun eve davet etsin 
tarafından
Eşim geçen akşam. Babamı aradı. Gelin diye geçiştirdi ler cnm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla senin kaynanaya ben deli oldum ne yüzsüz karı ya
tarafından
Ah bide bana sor
0 oy
tarafından
Eşinle tartışma kesinlikle geldiğinde güzel güzel konuş gerekirse ağla duygu sömürüsü yap ( ne yaparsak yapalım yilaniz zaten sjsjsjsjsj ) arattır annesini de ters bir şey diyecek olursa da gir araya sen nasıl annemi arayıp böyle böyle diyorsun hiç mi vicdanın yok vs diye ağlamaya devam et. Sonuç ; kaynana 0 - gelin 2. Hem kocanla aran bozulmamış olur , hem ailende eşinden o kadar ağladığını duyunca dayanamaz çıkar gelir ( nasıl taktik ama :D ) 
tarafından
Muhteşem sın cnm.     Asla onun için eşimle tartışmam cnm
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ya ne dengesiz kadın bu
tarafından
Çokkkkkk
0 oy
(788 puan) tarafından
Valla arar ağzıma geleni söylerdim. Bana yapılan bir derece ama ailemi uzeni çok fena üzerim
tarafından
Arayamiyorum. Cnm gizliye hattı kapalı benim numaram da onlara gitsin istemiyorum.  Bide biliyorum kendimi konuşurken sinirlenirim.  Eşimde yok evde tansiyonum fırlar
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Ne yüzle bebeğine bakacak acaba ne haddini bilmez birisi ya 
tarafından
Bende onu merak ediyorum.    Zaten. Kesinlikle istemiyorum. Onu
0 oy
tarafından
Sendeki bu beginsiz kaynanada kimsede yok bacin ne yüzle aramis annenleri hayret. Ben olsam arardm kaynanami hangi hakla annemleri aradin derdim
tarafından
Cnm gizliye hattı kapalı.  Benim numaram da onlara gitsin istemiyorum.   Bide kendimi biliyorum sinirlerime hakim olamam. Tansiyonum çıkar diye korkuyorum eşimde evde yok
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Oyle kadjnin dünyasını başına yıkarım ben terbiyesiz. Arardım Sen böyle yapmaya devam et daha çok sogutursun kendinden derdim. Asla doğumda gelip çocuğa bakmasına müsade etmezdim. Evet aileme gidiyoruz çünkü bize saygıları var sevgileri var. Yemeklerine sevgi katıyor saygı katıyor derdim. Sen işin gücün fitne fesatlık kalp kırmak derdim. Senin yatacak yerin yok otur da kendi haline ağla derdim. Ama tabi benim eşim haklı olduğum sürece ne dersem diyeyim karışmaz. Senin eşin ne der bilemem. 
tarafından
Benim eşimde.  Karışmaz cnm ama şuan evde kimse yok arayamiyorum. 1 numaram onlara gitsin istemiyorum.  Gizliden aramayamiyorum kapalı bide sinirlerime hakim olamam. Tansiyonum çıkar diye korkuyorum.
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Yuh ya kaynana kaynanaliginin hakkini vermis resmen bi salın oglunuzu da gelininizi de ya .nedir bu kaynana latin cektirdigiii  inan boylelerini mahkemeye vermek gerek 
(1,667 puan) tarafından
Başin sagolsun cnm evlat acisi cok agirdir herhalde Rabbim bi daha yasatmasin .Kapidan kovunca nasil darp raporu aliyolar anlamadim bi kavga dövüs mu oldu
tarafından
Yooo sadece. Öfke. Patlaması oldu yani içindekileri. Döktüm elimi bile kaldirmadim.   
Sonra görümcemin çalıştığı hastaneden rica minnet üzerine rapor alıyor lar.   Bizimde yan binanın kamera si evin önünü gösteriyor du şahitlerimde vardı.  El kaldirmadigima.  Bende sikeyet ettim
(1,667 puan) tarafından
İyi yapmissin Allah im iyi insanlarla karsilastirsin bizi bu ne düsmanliktir ya insan olamaz bunlar
tarafından
Mümkün değil cnm hele benim eşimin tarafından hiç umudum yok
(1,667 puan) tarafından
Allah islah etsin boylelerini
0 oy
tarafından
Agzimi bozmak istemiyorum ya pislik kadin ne yuzle bunlari soyleyebilmis annene uzuldum benim annem olsa o da aynisini yapardi of ya
tarafından
Kiyamam ya kim olsa kırılır onun torunu da annenin torunu degil mi ki kaynanan gelse senin canını sıkmaktan baska bisey yapmaz anne gibi kimse olamaz
tarafından
Kesinlikle kaynanam gelemez cnm mümkün değil zaten. Artı onun torunu değil.    Ben bunu onada söyledim.
tarafından
O zaman annenle konus kaynanan ne derse desin ciddiye almasin afkursun dursun pislik
tarafından
Normalde umursamazdi cnm bu nu Niye takdi anlamadım.      Hacı hoca işini ortaya atınca zoruna gitti büyük ihtimalle
tarafından
Olabilir canim esinle birlikte guzelce izah edin gonlunu alin o da senin icin susmustur belki sen sıkma canını hallolur hersey bebeginden baska bisey dusunme
0 oy
tarafından
Kaynanan sakın gelmesin doğumda sen sinirden gık diye gidersin öbür tarafa Allah korusun 
tarafından
Gelemez cnm
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Fitne fesat arabozuculuk ne ararsa kaynananda
tarafından
Herşey mevcut karıda
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Resmen yapmış kaynanalıgını
tarafından
Ondan beklendik. Bir olay
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Vay anasını ya. Benim de sadece ilk kızm da doğum sırasında kaynanam kaldı. Hastanede Allah ım nasıl sorun yaptı anası gelmiyor bakmıyor hiç diye. Annem hastaneye falan da çok uzak birde bırakmazdı. Hayvanlar vs vardı... Oda nası gelmedi diye yüzüme vurdu

Annem de hastaneye geldi gitti ki bizim oralarda da kızın annesi çok zor durum olmayınca gelmez. Kaynana ya bıraklır

. Yani anlayacağın ne olursa olsun bunlar bir laf buluyor. Dertleri ne anlamıyorum. Oğullarını çıktığı yere geri ki koymak istiyorlar acaba... Bide senin ki senle mahkemelikmiş. İnsan da biraz da onur gurur yüz olacak. Yeminle millet marsta yaşamaya baslayacak bizim bu eğitilemez çomarlar hep aynı hep aynı
tarafından
Cnm Rabbim hepsini ıslah etsin.    Çocuğumu sevemez bile bakmayı geçtim.  Oyun yapıyor kafasına göre
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşine de bebim aileme böyle demiş arama giriyor bir süre konuşmak istemiyorum kırıldım diyeceğin bu gelme gitme, hadsiz ya 
tarafından
Gelemez cnm mümkün değil cnm ona koyanda bu zaten. Gelmiyor ben gitmiyorum
0 oy
(52 puan) tarafından
Kaynananın bu yaptığı davranış gerçekten terbiyesizlik.. ! Ben olsam bu kadar sakin kalamazdım ve öyle birisine çocuğumu baktırmazdım.. 
tarafından
Bakamazki zaten cnm farklı olaylar da var
(52 puan) tarafından
Ne olursa olsun asla aileni ve kendini ezdirme
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşine de benim aileme böyle demiş arama giriyor bir süre konuşmak istemiyorum kırıldım diyeceğin bu gelme gitme, hadsiz ya 
tarafından
Gelip gitme yok zaten cnm kaynanam la isim olmaz benim
(1,020 puan) tarafından
O zaman ağla arada, kötülemeden, yemeden içmeden kesil kocanın gözünde o anlar zaten annesini halleder
tarafından
Eşim annesinin huyunu biliyor cnm oyun yapmama gerek yok ama bunu yanına birakmiyacam
(1,020 puan) tarafından
Teke tek de valla  sen benim annemle böyle konuşamazsın diye
(1,020 puan) tarafından
Oh kudursun
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bu kaynanan beni bile tuketti sana ne diyim
tarafından
Ah ah çok yoruldum

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,303 göst.