0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (3,729 puan) tarafından
Yaklaşık 3 yıldır buradayım ilk defa dertleşme postu açıyorum çünkü artık yildim gerçekten. Ben ailemden farklı şehirde yaşıyorum bir aydır memlekeyimdeyim haftaya evime donucem nasipse. Geldiğim günden beri annem ve babam sürekli kızıma ay ne kadar zayıf ay her yeri minnacık ay öyle ay böyle bu arada kızım 23 aylık olmak üzere 13.5 kilo civarı boyuda 94 cm anne kızım zayıf değil iyi diyorum yok anlamıyor gerçekten psikolojimi bozdu artık kızım gözüme zayıf gelmeye başladı 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,186 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin :) 
(3,729 puan) tarafından
Tabiki öyle ama hergun aynı şeyi duymak inan sinir bozucu
(1,186 puan) tarafından
Bnmde kızım zayıf napalım yani sağlıklılar şükür onlar bi türlü beğenmezler benim annmde aynısı hatta deki sen bu çocuğa yedrmiyo musun
(3,729 puan) tarafından
Benimkide o kadar bakıyorsun da ne oluyor al işte yine zayıf diyor
-Reklam-
+1 oy
(2,523 puan) tarafından
Takmamaya çalış canım ne desen boş
(3,729 puan) tarafından
Evet anlamıyor birde cevap verince iyi sen öyle diyorsan öyle olsun diyor
+1 oy
tarafından
Yoo gayet iyi kilosuda boyuda kilolu olur bu seferde ne ile besliyorsun derler aman bosver insanları memnun edemezsiniz
(3,729 puan) tarafından
Bence de gayet iyi doktorumuzda gelişimi çok iyi diyor ama gelde anlat
tarafından
Anlatmak zorunda değilsin
+1 oy
tarafından

Obez olsa daha mı iyi Allah aşkına. Sağlıklı olsun da varsın zayıf olsun cnm boşver takma kafana. Benim bebeğime de obez diyolar :angel: kilolu olsa bir dert zayıf olsa bir dert:angel: her türlü laf ediyolar:woot:

(3,729 puan) tarafından
Oğlumda biraz kilolu onada kilosu çok yazık falan diyorlar kızımada zayıf 1 senedir gelmemistim bir geldim psikolojimi bozdular resmen
tarafından
Boşver cnm ☺️ sen sağlıklı yetiştir kimseyi memnun edemezsin. Her kafadan bir ses çıkıyor sen kendi sesini dinle❤️
(3,729 puan) tarafından
Öyle canım kendi annen bile olsa memnun edemiyorsun. Hayır el söylese umursamıyorum zatende kendi annem soyleyince içime oturuyor nasıl baktığımı nasıl üstüne düştüğümü biliyor
tarafından
Benimkide öyle cnm. Artık boşverdim inanki. Bişey diyo hehe tmm diyorum susuyo
+1 oy
(400 puan) tarafından
2 yaşında bir kız çocuğun ortalama kilosu 12.200gramdır. Boy ise 85.5 Kızınızın kilosu gayet normal ama boyu yaşıtlarından daha uzun çünkü üst sınır 93cm diye yazıyor nette. Belki ondan daha zayıf görünüyordur canım.
(3,729 puan) tarafından
Evet boyu normalden uzun zaten 54 cm doğdu aslında öyle aşırı zayıf durmuyor gayet boylu poslu bir çocuk ama annemler minyon küçücük diyorlar anlamıyorum
(400 puan) tarafından
Netten boy ve kilo tablosunu aç ordan gözlerine sokarak göster bence ses edemezler
(3,729 puan) tarafından
Gostersemde inanmazlar doktor çok iyi diyor diyorum ona bile inanmıyorlar
(400 puan) tarafından
Ne haliniz varsa görün de madem aa bu ne böyle ya Allah sabır versin valla sana
(3,729 puan) tarafından
Amin canım eve gitmek için gün sayıyorum resmen
+1 oy
tarafından
Gülüm maşallah çok iyi onlara bakma canım 
(3,729 puan) tarafından
Sağol canım teşekkürler
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Gerçekten bunları dert mi ediyorsunuz annen babandır söylemişse ne olmuş, sen benim kızımı gör 6 yaşında çok zayıf sağlığı yerinde olsun, görem iyi bakamıyor çok zayıf ağızların payını veriyorum susuyorum söylesinler ne dert edicem, kendimi üzüp çocuğuma yansıtıp, RABBİM başka dert vermesin 
(3,729 puan) tarafından
Bir aydır günde 10-15 kere söylüyorlar demekki benim psikolojim bunu kaldırmıyor olamaz mı
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Oğlum 92 cm, 12.5 kg. Boyuna uzun, Kilosuna normal diyo doktorlar, persentil tablosunda da öyle görünüyo. Milleti takma boşver ya. 
(3,729 puan) tarafından
Söyleyen millet olsa takmam zaten ama kendi annem söylüyor günde 10 kere
(2,692 puan) tarafından
Yani onu da takmayacaksın yapacak bir şey yok :D hıı de geç eve gidene kadar.
(3,729 puan) tarafından
Hayırlısıyla bir gitseydik
0 oy
tarafından
Boyu uzun maşallah canım.
(3,729 puan) tarafından
Evet canım farkindayim geçen 3 yaşında kız çocukla yan yana geldiler aynı boydalardi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Annem. De tam tersi kilo almasın boya versin diyor takma gayet iyi 
(3,729 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(501 puan) tarafından
Kızım 28 aylık 11 kilo gerçekten zayıf ve iştahsız ben de memlekete yeni geldm annem kızımı görür görmez hiç buyumemis minicik dedi ben de üzüldüm ama smdi o da görüyor ne kdr iştahsız olduğunu ve sürekli yedimeye çalışıyor uzulmiyorm inşallah kilo alır diye dua ediyorum
(3,729 puan) tarafından
Benimde nasıl baktığımı ilgilendiğimi görüyor annem o kadar bakıyorsun da ne oluyor yinede zayıf diyor
0 oy
tarafından
Amann salla gitsin canım kilolu olsa bu seferde senin yüzünden obez oldu derler 
(3,729 puan) tarafından
Oğlum içinde onu diyorlar

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 149 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
2 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 403 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,331 puan) tarafından soruldu

377,830 soru

11,309,151 cevap

34,741 kullanıcı

...