0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (388 puan) tarafından
1 aylık kızım var emerek uyuyo bazen bazende ayağımda sallıyorum . Bebekler için uygulama var hani araba sesi fan sesi elektirkli süpürge sesi acip uyutuluyor bende öyle yapıyorum sanki uykuya daha çabuk dalıyo gibi sizde dinletiyomusunuz o seslerden yada ne sesi dnletiyosunuz

22 Cevaplar

0 oy
(12,516 puan) tarafından
İlk aylarda Kehf Suresi, İbrahim Suresi ve Yusuf Suresi dinletiyordum hep
(388 puan) tarafından
Ya ne guzel
(12,516 puan) tarafından
Dene canım çok huzurlu uyuyorlar
(388 puan) tarafından
Tmm denicem teşekkür ederim:))))
(12,516 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

İlk kızım süpürge sesiyle uyurdu. 

İkinci kızım kendi kendine uyuyordu kiiii dişleri kaşınana kadar :D smdi masaj yaparak uyuyorrr hanimim

(388 puan) tarafından
Yaa keyfine düşkün :D
tarafından
Acayipp
0 oy
tarafından
Oyanada buyanada sallaaa
(388 puan) tarafından
:D haha uyumadikca sallama şiddetini arttir
tarafından
Öyle yapıyorum:)
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Sallamaca bizde öbür türlü çok nadir uyur
(388 puan) tarafından
Benimki de çok zor daliyo uykuya bı yatiriyom bı aliyom bı yatiriyom bı aliyom
(2,523 puan) tarafından
Bu aralar bizde de durum aynı  havalardan mı ne bilemedim
(388 puan) tarafından
Ne kadarlık ki bebeğiniz
(2,523 puan) tarafından
11 aylık büyüdü bizimki
0 oy
tarafından
Günduzleri bakara suresini aciyorum tvde ana dizinde saliiyrum uyuyor geceleride piş piş pişşşşşş hem telefon hem ben piş pışliyoruz :-))))) 
(388 puan) tarafından
Aynen bnde bazen piş pis aciyorum ağlayınca o yetmiyo gbi bende piş piş diye başlıyorum psikolojk olarak
0 oy
(1,144 puan) tarafından
10 aylık halen emerek uyuyor 
0 oy
(799 puan) tarafından
17 aylik cnm emerek uyuyor uygulamada dandiniyi aciyorum o aylarda bn soluyordum kırmuzi  baligi cok sewerdi bacagimda sallardim bide smdi nerde emerek uyuyor
0 oy
tarafından
Elektrik süpürgesi sesi açıyorum arada 
0 oy
(52 puan) tarafından

Kesinlikle sallamaya karşıyım ilk çocuğumu salladım dersimi aldım 2. Bebeğimi emzirerek yada yatağına koyuyorum kendi uyuyor benden sana tavsiye ayı küçük sallamayı bırak  rukye dinlettim bir ara şimdide ninni açıyorum arada :)

(52 puan) tarafından
Neden sallamayın biliyor musunuz daha ayı küçük kafatası yumuşak bu zarar verebilir birde düşünsenize sizi bir sağa bir sola sallıyorlar bence rahatsız edici bir uyutma şekli ilk oğlumda yaşım ufaktı bilmiyordum çoğu şeyi ve salladım bıraktırmasıda çok zor oldu
(388 puan) tarafından
Benmde ilk bebegim o yüzden bnde tecrübeli değilim yani nasıl uyutsam rahat ederim nasıl sağlıklı uyur blmiyorum :))
(52 puan) tarafından
Bence bu yazılan şekilde uyutmayı dene ilk al sakinleştir sonra ninni aç bazende kendin söyle senin sesinle sakinleşir zamanla bu şekilde uyumaya alışacaktır güle güle sağlıkla büyüt bebeğini
(388 puan) tarafından
Ewet banada huzurlu geldi bu teşekkür ederim
(52 puan) tarafından
Rica ederim biraz sabırlı olun herşey düzene girer :)) ♡
0 oy
(15,843 puan) tarafından
19 günlük şimdilik emerek uyuyor sallamiyorum sallamayida düşünmüyorum kizlarimda da öyle yaptım sallamadim hic
0 oy
(16,508 puan) tarafından
Ben uygulamanın uyu yavrum sesiyle uyutuom 20 aydır 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
14 aylık bebe anası olarak sesleniyorum sakın sakın emerek uyutmaya alıştırma koy yerine pış pış yap öyle alıştır. 14 aydır 9999 kere memeye kalkıyo geceleri tam bir bagımlı oldu
tarafından
Zamanla yavas yavas alisir çünkü dedigim gibi cok ufak 1haftayi bulur
(388 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(25,223 puan) tarafından
Valla canım şimdi alıştırdın alıştırdın ypksa benim gibi gece 500 kere uyanırsın :D küçük falan deme hiç şimdiden başla memede uyumasın
(388 puan) tarafından
Kaç günde alıştı bebegn ne kadarlık :))
(25,223 puan) tarafından
Şuan 14 aylık doğdugundan beri öyle :)
0 oy
(6,060 puan) tarafından
4 5 ay oncesine kadar pis pis we elektrik supurgesi sesi dinleterek salliyarak uyuttum onlari kestim simdi salliyarak uyutuyorm umarim sallamayida birakiriz
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ayagimda salliyom valla ben biktim o bıkmadı :D
0 oy
(185 puan) tarafından
Asla ayakta sallamadım üstelik gazlı bir bebek olmasına rağmen ilk zamanlar netten fon makinası sesi açardım çok güzel uyurdu.. şimdi 4 buçuk yaşında uykusu geldi mi kendi başına sızıyor..

4 buck ay sonra tekrar aynı maraton başlayacak nasipse..
0 oy
(371 puan) tarafından
Emerek Meryem ve Yusuf süresi ile uyuyoruz tabi bu uyku moduna geçme bir saati buluyor 9 aylık kendi başına uyumayı ne zaman öğrenir çok merak ediyorum ve sabırla bekliyorum 
0 oy
tarafından
Bi o yana bi bu yana salla sala salla titrett :D
0 oy
(1,925 puan) tarafından
1 aylık bebek sadece emerek uyumalı onun senin sıcak kucağına ihtiyacı var.
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Valla canım sana tavsiyem daha küçükken bebeğin sakın sallamaya, memede uyutmaya alıştırma. Uykusu geldiği zaman koy yatagina. Bir ninni söyle, pış pış de bırak öyle alışsın.

Şimdi küçükken kolay ama büyüyünce Cook zor destekli uyutması.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Beşikte sallayarak hiç öyle müzik falan açmadım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 185 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 362 göst.
23 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Arya 56 (1,045 puan) tarafından soruldu

385,605 soru

11,529,580 cevap

35,200 kullanıcı

...