0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Benim kizlar hep kışa denk geldi... O kadar istiyorum ki yazda dünyaya gələn bebeğim olsun. Ağustos ayında dünyaya gelmesi için hangi ay bebek yapma calismalarina başlamak lazım???))))

7 Cevaplar

0 oy
(13,834 puan) tarafından
Kız sen ne degisiksin ya gülüyorum İnanki okuyunca☺️☺️
(199 puan) tarafından
Aslinda ikiz erkek istiyorum. Eşimde diyor Ağustos ayina denk getirelim doğum günüme. Benimde adetim en son aralik ayinda oldu. Bana ısrarla hap icirtdirdiki Ağustosa denk gelmiyor hamile kalma Kasım'da yaparız
(13,834 puan) tarafından
Allah'ın dediği olur hadi hayirlisi
(199 puan) tarafından
Amin.....
(1,118 puan) tarafından
Hahahaha agustosa gelicegi ayda hamile kalmiyorsun dusun ☺️
(199 puan) tarafından
Düşünmek bile istemiyorum. Eşim 15 Ağustos'ta dünyaya geldi istiyor ki onun da 15 Ağustos'ta bir çocuğu dünyaya gelsin
-Reklam-
0 oy
(142 puan) tarafından
Gec kalmissin kasim aralik gecti ya bu sene olur gec degil ise
(199 puan) tarafından
En son adet aralik ayında olursa Ağustosa denk getirmek olmazmi sezeryanla olacak
(142 puan) tarafından
Eylule denk gelir agustosda 8aylik olur
(199 puan) tarafından
Eyvah
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bence  sonbahar kış daha iyi ya. Valla yazin isilikten sıcaktan cocuk delirmisti temmuz agustosta. Kısın evin sicakligini en azindan sen belirliyosun
0 oy
(119,484 puan) tarafından
sende bizdensin yaa bayagi ķırıksın
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız yaz daha zor mayısta dogurdum ben haziran temmuzda illallah ettim emzirmekten yapış yapış ter anaa bide saat başı emiyo :D
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Oğlum Ağustos ayında doğdu hem o hem ben mahvolduk hiç tavsiye etmem. En güzeli ya Ekim Kasım ya da Mart Nisan 
(199 puan) tarafından
Benim iki tane kız evladım var ikisi de kış aylarında dünyaya geldi gerçi biri Kasım ayında oldu ama yine de bebeklerin kış aylarında bakması daha zor geliyor bana hemen hastalanıyorlar bizde doğalgaz yok soba var biraz zorlanıyoruz
0 oy
(16,070 puan) tarafından
Aralıkta hamile kaldım ogustos sonu eylül başı doğum olcak inseAllah
(199 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ben de istiyorum ki 3 evladım 15 Ağustos'ta dünyaya gelsin hani sezeryan ya belki 15 ağustos'a denkleştirebiliriz diye düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 158 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sevdeck (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 267 göst.