0 oy
757 göst.
Aile kategorisinde (102 puan) tarafından
Aileniz sizi ne sıklıkla arar? Benim sadece babam var Ve ben aramasam aramıyor.Annemin hastalığı döneminde kötü şeyler olmustu ama simdi toparladık iyiyiz ama hiç aramıyor 1 hafta oldu bilerek aramadım hiç merak etmez mi insan ne yapıyor ediyor diye yabancı gibi 

23 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Annem hergun görüntülü arar 2 3 kez 
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Annem 2/3 güne bir arardı şimdi torunu olunca neredeyse her gün aramak istiyor :)
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Annemle gunde 4 5 defa goruntulu normal her sekilde konusuruz babam engelli o yuzden onla telde iletisim kurmamiz mumkun deil
0 oy
(472 puan) tarafından
Ben gurbetteydim yani turkiyada babam özbekistanda evleneli 2 yili geçiyor ama toplasan 2 kere aramıştır 

insan hiçmi torun özlemez 

Babam başka kariyle evlendi 

Beni anneannem büyüttü  belki ondandır aramızda mesafe var 
0 oy
(371 puan) tarafından
Keşke hayatta olsaydı var olduğunu bilseydim o bile yeterdi  hayattayken de hergün arardı sesinizi duymadan yapamıyorum derdi 
0 oy
(52 puan) tarafından
Annem sık sık arar 

Erkek kardeşim arada arar 

Babam aramaz ben aramadan 
(102 puan) tarafından
Babalar böyle o zaman herhalde
(52 puan) tarafından
Kısmen
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Annemle günde 2 4 kez hem görüntülü hem normal konuşuruz babam uzun yol şöförü oldugu için pek aramaz evde oldugu zaman konuşuruz aramasına goçunman
0 oy
(185 puan) tarafından
Benim babamda çok çok nadir arar aramız kotude değil üstelik..  huyla alakalı sanırım yanyana geldik mi cancigeriz hatta küçük bir cocukmusum  gibi sever... takılma sen ara canım babandır büyügündür ..   
(102 puan) tarafından
Babalar böyle o zaman herhalde
(185 puan) tarafından
Bazı babalar arkadaşmış gibi olur arar sorar dertleşir bazıları aramıyor huy işte öyle kabullenmek lazım.. üzülecek bir şey yok sen ara babanı arada bir de olsa
0 oy
tarafından
benim de ayni
0 oy
tarafından
Babamı görmesem 3 sene aramaz oda onun huyudur takılmıyorum ben 
0 oy
(924 puan) tarafından
Benim babam beni 5-6 aydır aramıyor umrumdada değil yani annemle konuşuruz arasiriz 
0 oy
tarafından
Babamla 5 sene gorusmedik simdi ise ariyot ama cani isterse haftada 1 oda napiyon iyi sen hadi gorusuruz 20 saniye anca cocuklugumu mahvetti cok üzülüyorum 
0 oy
(868 puan) tarafından
annemle günde 3 kez biri görüntülü oluyor

Babamla da her sabaj görüntülü konuşuruz bazen akşam da arar ayriyeten 
0 oy
tarafından
Annem sürekli arar sürekli mesajlasiriz babamada mesajlasiriz arar sorar 
0 oy
(116 puan) tarafından

Boş ver o aramaz sa aramasin sen ara hergun sesini duy halini hatrini sor ben babamı 12 13 senedir görmüyorum ve sesini dahi duymuyorum babanizin değerini bilin ve onlara kokusunu içiniZe çekerek iyice öpün hanimlar babalar bir başkadır :'(

0 oy
tarafından
Ben babamin beni aramasını beklemeden ararım mesela hic sorun etmem bence sen etmemelisin baban yani
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem hergün babam sene 3-4 defa sadece ne zaman geleceksiniz diye arardı şuan yanlarındayız birşey lazım mı diye arar çok ilgili bir baba olmadı hiçbir zaman. 
0 oy
tarafından
Hemen hemen hergun
0 oy
(198 puan) tarafından
Babam hiç aramadı annem bn armadan aramaz
0 oy
tarafından
Senede biiiiiiir günnnnnn senede biiiiiiir gün. Ondada sinirimi bozar bi guzel paylar kapatırım 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 356 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde akdileek97 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 486 göst.
0 oy
7 cevap 276 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sevaliss (453 puan) tarafından soruldu