0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (2,722 puan) tarafından
Kizlar ilk otrdugunuzda surusunuz nasildi ben bugun bi goster dedim esime surusum fena degil ama hic sag sol aynaya n bakmak yok direk surmeye odaklaniyrm zamanla kavraniyldr oda heralde sizcede oylemi ilk binisimde hevesim kaccak 

24 Cevaplar

+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Yeni yuruyen bebek gibi olaya sonradan adepte oluyorsun bacim 
(2,722 puan) tarafından
Saol kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
zamanla tabiki suan kullanmiyorum pandemi falan ama aldim ehliyeti ilk zor oluyor ama saniyelik aynalara bakma durumuna alisiyorsun
(2,722 puan) tarafından
Kiz hic bakmadm emi
tarafından
normal onune anca bakarsin ilkinde :))
0 oy
tarafından
Ilk bindigimde iyi sürdüm aynalar zaten hayat arabada kulalanmayi beceremiyorsan sürme trafikte derim
(2,722 puan) tarafından
Valla yorumlarini kafadan eledim kuzum saol kostek oldugun icin
tarafından
Köstek demiyelimde o aynayi kullanman gerekli ayna olmazsa araba kullanamazsın:) neyse elbet birgun yaparsin kendine güven yeter ele beni şimdi
tarafından
ilk sürüşte dört dörtlük süremezsin ki kuzum zamanla olacak o bence biraz öğren sonra ehliyet al ben öyle yapacam. iyice ogrenip ehliyeti alınca trafiğe de çıkarız artık. kostek olanları boşver sen kimse ilk sürüsünde dört dörtlük süremez
(2,722 puan) tarafından
Cok saol canm bn hep derim zaten araba surmeyi iyce ogrenmeden ehliyete falan gtmm diye insllh ogreniriz
tarafından
inşallah
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Hevesin kaçmasın canım, ilk sürüşte öyle olur zamanla kavrıyorsun aynaları, bende mesela sağ aynaya ve dikiz aynasına bakarım genel de sol aynaya pek bakmam

Birde vites atarken, vitese bakmadan yapamazdım, oda zamanla alışıyorsun

Şu an tam bi şoförüm diyemem ama, ehliyeti kasaptan alanlar dan iyiyim :D

(2,722 puan) tarafından
Tesekkurler destegin icin
0 oy
(10,025 puan) tarafından

Ilk zamanlar oyle oluyo canim aynalar umrun olmuyor. Dikiz aynasina bi bakiyorsun hatta anaa arkayi gormuyorum :D

(2,722 puan) tarafından
Saol kuzum ya
0 oy
(65 puan) tarafından
O zamanla oluşur zaten sen istemesen bile kontrol ediyorsun alışkanlık haline geliyor
(2,722 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(10,046 puan) tarafından
10 senedir şoförüm kursa gittim orda öğrendim herşeyi en iyisi öyle canım yoksa kafa karışıyor.
(4,101 puan) tarafından
Sürücü kursuna ne kadar para verdin cnmm
(10,046 puan) tarafından
Hollandadan gelin geldim canım 3senedir Türkiyede yaşıyorum yanii yurtdışında aldım ehliyetimi ben
(4,101 puan) tarafından
Tmm cnm saol
(2,722 puan) tarafından
Saol kuzum
(2,722 puan) tarafından
Esim gosterdi canm kursa yazilmadm daha
0 oy
(16,491 puan) tarafından

Benım çok havalıydı bee :)ellerimi direksiyondan kaldırıom bi havalar bi. Havalar :) 

(2,722 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(365 puan) tarafından

Ben ilk sürdüğümde gayet iyiydim sıkıntı çekmedim park konusu sıkıntı çekiyordum  biraz panik olmaman lazım yapabilirsin :) zamanla alışıyorsun zaten 

(2,722 puan) tarafından
Tesekkurler canm
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Amcamdan allah razı olsun hep öğretme isteği vardı. 14-15 yaşlarımdayken Hyundai minibüsü vardı onda öğretti herşeyi bana. Cok yanlıs bi davranış ama ehliyetsiz trafiğe bile cok cıktım yani ustalaştıktan sonra. Yaşıma girince de hemen ehliyetimi aldım sürücü derslerine bile gitmeden :) müfettişler şok :D
(2,722 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
tarafından

Daha bugün sürdüm:D ani frenle çocuklar arkadan az kalsın düşüyordu 

(2,722 puan) tarafından
Ay bnde ilk denedim iste
0 oy
tarafından
Ben ara sokaklara bakmıyordum :D kaç defa söverek kornaya basan dayıları duydum 
(2,722 puan) tarafından
Bende ilk deneyim bigun ooo daliyom resmn heryer trafikte olsam cenazem vardi surus fena degilde ama hic bakmiyom etrafa
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Biliyorum tabi zamnla oluyor .ehliyetim yok ama pandemiden dolayi alamadim onuda alicam insss 
(2,722 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(2,366 puan) tarafından
9senedir kullanıyorum ilk acemilik oluyor kafan dönüyor aynaları takip etcem die ama tenha yolda aynaları calış  bence kalabalık 3 4seritli yollarda zorlanırsın .. benim önüme aniden araba flnncıkıyor sogukkanlı olarak kurtarıyorum biraz sogukkanlı olman lazm 
(2,722 puan) tarafından
Saol canm egitim pistinde deneme yaptm ogrenmeden yola asla cikmam
0 oy
(1,690 puan) tarafından
İlk direksiyon koltuğuna oturduğumda anayolda 140 km hızla gidiyordum :) ayna sorunum olmadı benim hiç.. Konsantre olabiliyordum sıkıntı yaşamadım o yüzden 
(2,722 puan) tarafından
Masllah
(1,690 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım darısı sana inşallah ❤️
(2,722 puan) tarafından
İnsllh kuzum insllh
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bende surmek istyorum  yaa 
0 oy
tarafından
Tabikidd zManla ögreniliyo canm korkma ögrenirsin ins
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bi ara ciddi çalıştık aynalar zamanla oluyor ama ben yine de o aşamaya tam gelemedim ehliyetsiz sürmek istemiyorum 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ben eşimle ne zaman çıksam hep bi tantana onu öyle yap bunu böyle yap yola çok bakıyon aynaya bak kurs a gittim 2 haftada çok rahat öğrenip ilkte geçtim hatta sınav hocaları direksiyon hocama takıldı sen bunu iyi pişirmişşin olmuş diye koca dan öğrenilmez en azından benimkinden kursta öğren kafan rahat olur 
(2,722 puan) tarafından
Ozel hoca dusunuyrm kuzum en azindan bi hafta gtsm
0 oy
(8,966 puan) tarafından
Aynen kuzum bende ilk senin gibi idim sonra vites falan yapmaya başlayınca da vites atacam diye önüme bakamaz direksiyonu kaçırırdım nerden nereye zamanla alisirsin hepsine 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 193 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,948 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 769 göst.
26 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Elsen zeyec (422 puan) tarafından soruldu

379,318 soru

11,353,984 cevap

34,827 kullanıcı

...