0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar esimin atesi yuksekk sabaha kadar yandii smdi gene vucuduu asiri sick keyfi yook rengi bile kacik. olctum atesini 37.4 cikti ama ne yapmam lazm evdee ilik suyla sildim vucudunu dusda aldii. sirkeli su atesi azdirdigi icn yapmadm ne yapablirimm. aciller fena kalabalik gttikk 500 kisi var evde yapabilcgm biseyy soylermisiniiizz korkuorm su atestenn 

9 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ihlamur ateş düşürücü  özelliği varms canım derleyip içir soğuk algınlığına falan iyi geeliyomus bol limon ve bal la
tarafından
tamam canim sagolasnn cok yapaim hemen
(3,532 puan) tarafından
Suyu kaynat ıhlamuru koy ama ihlamurla kaynatma özelliği  giderms  canm 5 dk demlensin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz evleneli 2 sene oluyor 2 kere eşim böyle 40a kadar cıktı nerdeyse ateşi ikisinde de eşimi uyuttum üstünü örttüm iyice terledi eğer kaldırabiliyorsam duş alsın o teriyle benim gibi kaldırmıyorsan üstünü başını herseyini değiştir içten dışa ne varsa sonra normal bir battaniye ört kendisini iyi hissedince ayağa kalkar inşallah 
tarafından
canim atesliykenn ustunu ortmek sakncali deglmii zaten hava sick erkekde ates riskli yaa havale gecirmesn bidee ben ortulmez ustu die bliodum
0 oy
(2,181 puan) tarafından
oy canim ya gecmis olsun bi nane limon kaynatabilirsin vucudunun kirginligini da alir.. arada yine ilik dus alsin bol bol dinlensin 
tarafından
yaptim kuzuumda dusmuo ya dun geceden berii deli cikcamm valla
(2,181 puan) tarafından
varsa elinde nurofen diye bi ilac var cok iyi geliyo
tarafından
ahh bin yasaa elif mervemm. bitanecik kalmiiss aklma gelmemistii hic icireimm barii
(2,181 puan) tarafından
nasil oldu kuzu ama onu icince biraz terletmesi lazim
0 oy
tarafından
kuzum parol ver ateşi düşer benim eşimin ateşi ne yaptıysam düşmemişti parol bile düşürmemişti domuz gribiymiş  meğerki
tarafından
canim parol yok evde ama vermidon icmisti ates dusurucu ozelligi var die oda fayda etmedi tee sabah icmistii. hayallahh ya allah korusuunn benim esim usuttu sanirimm kasap esim ilk gun kesm yapti cok 40 dana o zman carpildi sanrmm
tarafından
bitki çayı yap içsin sonra yorganin altına girsin terlesin kuzum sonrada ılık bir düş aldır eşine
tarafından
ama atesi var canim yaa yorganin altina grmesi tehlikelii deglmii annemede ulasamiorm soraiim
tarafından
ateşi varsa duş aldır kuzum
tarafından
aldii canim ama bda aldiraimm saolasiinn
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Bezi buzlu suyla islat fazla sıkma vücuduna koy düşer ateşi
tarafından
tmm canimm onuda yapaimm
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Canimmmm geçmiş olsun çok. 

Nasıl şimdi 
tarafından
gecmio canim ya nobetci eczane buldm gdip ates dsrucu hap alcm smdii neler yaptim gecmio 39 oldu gene atesi
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Çorapları soğuk suya islat kolaltlarina ve alnina koy, küçük havlu veya tişörtleri de kasiklarina koy canım. Doktor demişti bana da bende ateşlenmistim. Üstünü örtme ama sıcaklardan daha da yükselebilir. 
tarafından
yaptiim kuzuum yaptiimm gecmioo ya atletle yatio serin yerde su koydm sildim hep heryerinii dusmuo atesi boyle devam edrse  sehir hastnesne gotrcem atesten cok korkuom bide erkek oluncaa
(2,447 puan) tarafından
Silmek değil de beklemen lazım ic atesini alması için kuzum. Tabi götürme durumun varsa gitmeniz daha doğru en azından tahlil falan bakarlar bi sorun mu var diye
tarafından
ya gittik canimda acile cok.kalabalikk 500 kisi var ozele gttik orasida kaynio sira gelmio. ilcede oturuoz kendi arabamizda yok taksile gtmeye kalksakk blmiom kac para oderiz. oda muhim degildee bayram ustu skisigz smdi nobetci eczane buldm oraya gdiom bakalm.bisiler alaim . tuttum hep bezlerii islatip o an alio hararet snra yukselio gene
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim Bi acile gidin durumu nasıl oldu eşinin bu arada 
tarafından
canim acile gttikk dolu aciller 400 500 kisi var ozelde bilee ilcede oturuozz sehir hastnedde uzak kendi arabamizda yok. ne bilem ya sliom heryerini dus alio rahatlio atesi inio snra brden gene ckio
(4,759 puan) tarafından
Ya çok geçmiş olsun canım benim rabbim başından eksik etmesin inşallah tatlım
tarafından
amiinnn inss canimm beniimm amiinnnnn
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn kuzum aminnnnnnnnn
0 oy
tarafından
Ayaklarının altına limon sur başınada soğan kırıp koy çeker ateşini inşallah 
tarafından
Bende 18 yaşında su çiçeği çıkardım kafa derimde bile beyaz tek bir nokta kalmamıştı allahım ne kötüydü haziran ayı sıcak ateşim 90 :) kemiklerim kırık gibi ağrıyor aklımı çıldırmıştım ama limon gerçekten çok iyi geliyo ateşe topuklarına soğuk soğuk sur bolca
tarafından
denioruum smdii canim ins ii gelir suyunu sikp srcem demi
tarafından
Direk limonu iki ye  bol birini bi topuğuna birini bi topuğuna sur canım ben öyle yaparım
tarafından
tmam canimm yapiomm smdii umarm ii geliirr :/
tarafından
Hadi inşallah ya allah ya şafi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 651 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ikra2020 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
27 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy