0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Annem kardeşimle aramızda ayrım yapıyor onu yönetemediği kadar beni yönetiyor. Beni insan yerine koymadığı kadar onu koyuyor yanlış anlamayın kıskanmıyorum asla. Derdim beni insan yerine koyup senin de kararındır dememesi. Şuan birlik yaşamak zorunda kaldık kardeşimle dertleşmek istedim o da bana şımarıkmışım gibi davranıp sen annemleri yiyorsun sen çek cefasını dedi. Yaşım 34 üniversite mezunuyum. Benim kafam artık rahat yaşlanınca da sen bakarsın artık demeye getirdi. Çok yoğunmuş iş hayatı kendi evi ona yetiyormuş anneme ev alınacak örnek gönderiyorum açıp bakıp AA şu odada şu var demiyor 17 tansiyonla çalışırken yine ailemin her işine uzaktan da olsa ben koşuyordum birlikteyiz yine ben koşuyorum  yoruldum ben de insanım kardeşimin söyledikleri gücüme gitti. 

3 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yanlış anlaşılmasın amenna ailemin başımın üstünde yeri var elbette iki bacıyız zaten ben buna onun tartışmasını bile yaptırmam. Sadece şuan söylemesi zoruma gitti beni rahata çıkardın Allah razı olsun diye dalga geçer gibi. Bir de işi yoğun asla ilgilenmez oldu ne annemle ne bizle sohbet bile zor ediyor 
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ne iş yapıyor kardeşin 
(13,202 puan) tarafından
Evli o da İstanbulda. Her işine evet denen bir insan ben de hayır denilen anladın mı şimdi
(1,856 puan) tarafından
Ama senin eşin calismiyor okuduğum kadarıyla icguveysi kalıyor ailen ondan öyle yapıyor tabi hepimizin başına gelebilir bu durum ama anne baba da olsa malesef böyle oluyor sonu
(13,202 puan) tarafından
Yok kuzum eşim göçmen aşırı çalışkandır bir ay oldu iş buldu asla boş oturmaz evde. Onlar bizi ellerinden ne gelirse idare etti Allah bin kere razı olsun. Asla evlattan ayırmazlar iki damadını da. İç güveylikle alakası yok. Diyorum da doğduğumdan beri aynı mevzu o elbebek gül bebek ben hep senin yerine ben karar veririm diye büyütüldü.
(1,856 puan) tarafından
Evi ayrı evli boşver umursama pismann olur elbet olmasa da umursama kimseyi eşinle ayrı ailelerden uzak bir yere gidin yazık psikolojinize
(13,202 puan) tarafından
Keşke en başından imkanım öyle olsa ama ya kaynana yanı ya anne yanı şuan için.
0 oy
tarafından
Seni yağa da batırsalar,bala da batırsalar zoruna gider cunku kendini o evde emanet hissediyorsun
(13,202 puan) tarafından
Haklısın canım ne kaynana ile birlikte ne anneyle evliysen ayrı oturacaksın. Ondan sonra iki emekli maaşı var onların sen yiyorsun diyorlar daha yaşlanmadan.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 564 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 443 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 800 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,157 göst.