0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (238 puan) tarafından

Sizin kaynananız da çocuğunuzun her şeyini kendine benzetiyor mu? Benimki çocuk nefes alsa bile aynı babaannecik deyip duruyor her şeyini kendine benzetip bana çekmiş diyo. Önceden önemsemezdim duymazdan gelirdim ama artık çok demeye başladı benim de doğal olarak sinirim bozuluyor.sanki benim ailem sulalem yokmuş gibi herşeyini kendi tarafına benzetiyor kızımın bariz bana benzeyen özelliklerini bile kendine benzetiyor:(

19 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Aman kız takıldığını şeye bak he de geç. Sıkıntı yapma ne dertler var
(238 puan) tarafından
Öylede artık yanında durulmuyor iki lafından biri babaannecik aynı ben deyıp duruyor kendine benzemeyen şeye bile aynı ben diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hahahaha aynı benim kaynanam 

Çocuk agu demeyi bile kaynanamdan öğrenmiş hahahah:D

tarafından
Yok canım ikinci
Kızından da torunu var 15 yaşında
Ama oğlandan ilk torunu ondan böyle yapıyor biliyorum kız olsa bu kadar yapmazdi soyadlarını yurutcek ya
(238 puan) tarafından
Bir erkek kız davası daha :) benımkide kız olacak diye üzülümüştü kızımda benimkinin 2. Torunu kız oldugu iiçin ve ismi konulmadıği için pek düşkün değildir kendisi
tarafından
Of valla bu kaynanalar yaka silkdim ben artik
(238 puan) tarafından
Ne istediğini artık bilmiyorum şimdikide erkek buna da erkek diye surat yaptı kadın benden olacak çocuklara  karşı böyle  galiba:)
tarafından
Ağzımızla kuş tutsak memnun olmaz onlar canım
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Asıl o eziklik yapıyor. Cunku cocuk hiç birsey inle benzemiyor ona. Ezikliğini tatamın ediyor
(54 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ezik ne nedir gerçekten kadınların en büyük düşmanı kadınlar mış sende bir gün kaynana olacaksın senin annende bir kaynana neden bu kadar itici konuşmalar yapıyorsunuz ki anlamıyorum sevmek zorunda değilsiniz ama saygı göstermek zorundasınız...!
0 oy
tarafından
Benimkide oyle hatda cocugum parmagini isiriyo bana benzemis diyo oskuruyo benim tipki diyo onemsemiyorum ))
(238 puan) tarafından
Yanlız değilmişim benim ki su içse bile ben gibi suya çok düşkün diyo :)
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Benzettin ne olacak he de geç kafanı niye yoruyorsun bununla boşuna:)
(238 puan) tarafından
Bir süreden sonra boguyor insanı iki lafından biri aynı ben demesi
0 oy
(2,890 puan) tarafından
Evet benim bebeğim de,babasına, babannesine,amcasına,halasina benziyor,bana asla benzemiyor,hep dediği şey :D
(238 puan) tarafından
Allah her şeyini nedense bana tarafına benzetmiş onlara kalsa:)
(2,890 puan) tarafından
Önceden evet benziyor diyordum benzer taraflarına,baktım çok abartıyor,devamlı söylüyor duymamazlıktan geliyorum artık,sen de öyle yap:D
(238 puan) tarafından
Öyle yapacam da boğluyorum artık her hareketinde aynı cumleyi kullanması batmaya başladı
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Aman salla gitsin. Bizde genelde kaynanam oğlumu eşime benzetiyor. Ama eşim kara kaşlı kara gözlü oğlum sarışın mavi gözlü. Neremle Güleceğimi şaşırıyorm:)) sende gül geç. Şıp demiş burnundan düşmüş anne de. Onun derdi sana kabul ettirmek. Sen sinir oldukça inadına daha çok diyor demekki. Yav hee heee de geç büyütülecek bişey değil. Kaynana teröründe bunlar hafif şeyler
(238 puan) tarafından
Sinir oldugumu çaktırmıyorum kız yoksa onun tribini çekemem hiç sesleniyorum bile keşke benimki de eşime benzetse :)
(3,052 puan) tarafından
Kayınbabam da huyunu benzetir. Oğlum biraz sinirli olacak sanırım. Yumruklarını sıkıp bağırıyor çığırıyor. Ben gibi sinirli olacak diyor. Ama oğlum kayınbabami istemiyor. Ne zaman görse çığırıyor ağlıyor çocuk. Huylarınız da aynı ama niyeyse bi anlaşamadınız diyorum. Nedendir bilmem çocuk bi türlü istemiyor onu. Ve tek ona öyle yapıyor daha 6 aylık
(238 puan) tarafından
Belki Korkuyordur benım kızım 2 yaşında olmasına rağmen kayınbabamdan korkar  sevmez ona gitmek istemez
(3,052 puan) tarafından
Kayınbabam da bütün torunlarını çok sever. Eşim kardeş ablası var. Yani oğlunun da ilk torunu çok seviyor. Hep güler yüzlü yaklaşır. Hiç kızmaz torunlarına. Çocuk gibi koşturur oynar. Benim kendi yeğenim bile geldiğinde dede dede diye peşinde dolanır. Bi oğlum sevemedi.
(238 puan) tarafından
Sevilmeyecek adam da değil miş aslında senin oğluş ısınmamıs dedesine benimkinin dedesi çocuk sevmeyi bilmez korkutarak yüksek sesle konusarak  sever bunun yüüznden eşim babasına çok kızar
0 oy
(54 puan) tarafından
Kız bence sen kaynanı kıskanıyorsun gibime geldi :))) ♡
(238 puan) tarafından
Kıskanmak  Değil  kendisiyle pek aramız yok karışıklık sevgi olmadığını hissediyorum kızımın herşeyini kendine benzetmesi gıcığıma gidiyor
0 oy
tarafından
kız boşver bee tek derdin bu olsun:) haa çok sinir oluyorsan ondan önce sen de canım kızım aynu annesi yaa aynı anaannesi yerim seni fln de.. ondan önce davran:);)
(238 puan) tarafından
Kız benzetecek durum yok ki ondan önce desem çocuk su istese bile aynı ben suyu çok seviyor diyo yatsa gene aynı kalksa gene aynı :)
tarafından
ahaha kizz sende de ne güzel uyuyor yaaa aynı anasi:):)
0 oy
(791 puan) tarafından
Hayr aksne anne annesine benzettir
(238 puan) tarafından
Ne güzel biizm ki sadece kendine benzetir eşime benzetse gene iyi babası diyecem sanki kendisi doğurdu hıg demiş burnundan düşmüş :)
(791 puan) tarafından
Kız takılma böyle şeylere boşwr emin ol torun evlatan tatlı çok severler
(238 puan) tarafından
Sevdiğini de pek düşünmüyorum canım açıkcasi cinsiyeti belli olduğunda kız olacak dedik surat astı hayırlısı bi daha ki erkek olur dedi
0 oy
tarafından
Benimkide öyle he anne ay i sen diyorum hanım ennecim diyorum susuyor
(238 puan) tarafından
Ben yorum yapmıyorum oyle diyince duymazdan geliyorum:)
0 oy
tarafından
Ay sormaa ilk doğdu kizim dedi ayni bizim tarafw benziyo halbuki tipki ben neyse sesimi cikartmadim hep devam ettirdi en sonda bozmustum anne hep size degil ayni bana benziyo bi daha bisi diyemedi
(238 puan) tarafından
Bariz sana benzerliği ortadayken bu neyin kafasında ki :) bozmakla iyi yapmışsın
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Canım ben kaynana da kızlarına benzetiyor kızımı ama sadece kendi benzetiyor hepsi aynı boş ver takılma 
(238 puan) tarafından
Seninki sadece kızlarınaymış benımki kocasına kendine sanki ikisinin çocuğu eşimle benim adım geçmiyor hiç
0 oy
tarafından
Kiz sorma dün köye gtcekler die bayramlasmaya gttk kziim icin bunun gozleri benim gozlerim agzi benim agzim burnu benim burnum saclarida az benim saçım diyip duruyo :)))
(238 puan) tarafından
Ahahhaha senin doğurdun ya ondandır diyecen olmayacak sygısız diyecekler:)
tarafından
Ne dicem canm ya valla takilmiyorm bile :)
0 oy
tarafından
Yooo hiç demezde oğlunu över över durur yani kocamı:)))
(238 puan) tarafından
Benimki kimseyi övmez şükür kendine bu kadar çok benzetmese iyi olacak
tarafından
Anladm :))
0 oy
tarafından
Duymazdan gel anası belli babası belli benimki biraz yüzünü tırnaklarını bile benzetir evet Annecim aynı sen herkes öyle diyor derim ama.ayni babası bunu kimse değiştiremez banada benzer üzmek yani aynı babannnis derim ona çok. mutlu olur
(238 puan) tarafından
Duymazdan gelinecek gibi değil ki iki lafından biri :)
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Benimki herşeyine aynı babasi o oleydi oyle yapardı der hep:D

(238 puan) tarafından
Ne güzel babasına benzese oda yeter :)
0 oy
tarafından
Duymazdan gel anası belli babası belli benimki biraz yüzünü tırnaklarını bile benzetir evet Annecim aynı sen herkes öyle diyor derim ama.ayni babası bunu kimse değiştiremez banada benzer üzmek yani aynı babannnis derim ona çok. mutlu olu
0 oy
(671 puan) tarafından
Aynen de öyle valla :) aynı ben aynı ben deyip durur ama duymazdan gelirim benim gibi olduğunu cümle alem biliyor yani :) haa benim kaynanam birde şöyle her iyi yönünü kendine benzettiği gibi bütün kötü yonlerinide bana benzetir :))
(238 puan) tarafından
Duymazdan gelecek gibi değil ki anam bacım iki lafından biri artık gına geldi bezdim  şükür kötü huyunu benzetme huyu yoktur bana
(671 puan) tarafından
Valla benimki pek bana benzetir sevmediği şeyleri halbuki yaşlanınca ben bakacagm onu hiç düşünmüyor
(238 puan) tarafından
Onu zaten hiçbiri düşünmüyor canım benımkide ona bakmayacak olanı el üstünde tutuyor bizi önemsemiyor ben bunların eline kalacam bir gün diyen yok
(671 puan) tarafından
Aynen öyle valla umarım bizim gibi gelinleri beğenmeyen Kaynanalar bizden beterlerine düşer

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 226 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 282 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 254 göst.
0 oy
35 cevap 684 göst.
18 Şubat 2023 Aile kategorisinde Kader26 (29 puan) tarafından soruldu