0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Kızlar mrb iyi gunler hamilelikten beri bacaklarım çok kasiniyor yara oldu kasidikca kanıyor çiziliyor bazıları hamilelikten oluyor diyor ama bilemedim sizdede oldumu bide 20+4 oldum ama daha okadar hissetmiyorum bebegimi ya normalmi acaba hatta okadar deyil hemen hemen hiç hissedemiyorum :'(

3 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Hamilelikte kaşıntılar karaciğer enzimleri ile ilgili olabilir... mutlaka doktora gidip baktır.. önemli düşüğe kadar sebep oluyor ihmal etmeyin..
(1,505 puan) tarafından
Tamm canm çok sağol şimdi bi arkadaş daha yazmış sağolsun okudum bu hafta kontrolum var gidip bi soyliyim baktiriyim sende çok sağol canm
(1,664 puan) tarafından
Umarım sadece sıcaktan veya kurulundandır:))
(1,505 puan) tarafından
Inşallah canm
-Reklam-
0 oy
(3,991 puan) tarafından
Hamilelikte kaşıntı  dikkate alınması  gereken bir durum  canım. Özellikle  normalin dışında  olan günlük  hayatini etkileyen kaşıntılar . Benim de öyleydi  yurtar gibi kaşiyordum bana mısın  demiyordu. Doktoruma dedim hemen karaciger enzimlerine ve bebekte bir t ile baslayan virüsün  olma ihtimaline baktı. Hatta mesaisi bitecekti beni bekledi sonuclarin çıksın  onemli dedi. Temiz çıktılar.  Ancak sonrasında  anlaşıldı  ki o kaşıntıların sebebi safra kesemdeki taşlarmış... bebegim 34 günlükken  ameliyat oldum. 1 hafta daha sürdü  sonra geçti  kaşıntılarım.
(1,505 puan) tarafından
Aa çoğu kişiden normal cvbini alınca şaşırdım şimdi bu hafta hastaneye gidicem canm dr a bi soyliyim çok sağol canm
(3,991 puan) tarafından
Anarmol kaşıntı  normal  degil canım. Bir seylere alerjin filan yoksa eger... aynısını  esimin teyze kızı  da yaşamış  o da safra ameliyati olmus oğlu  3 aylıkken.
(1,505 puan) tarafından
Evet canm tabi insan durduk yere alerji de yoksa niye kasinsin ki bu hafta randevum var zaten dr a soyliyim bakalm ne dicek inşallah bisey yoktur

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 281 göst.
0 oy
7 cevap 239 göst.
29 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
19 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
14 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecenin annesiii (1,035 puan) tarafından soruldu

384,704 soru

11,507,865 cevap

35,163 kullanıcı

...