0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından
Bugün doğum günüm ailem sağolsun nefret ediyorum doğum günümden.Keske dogmasaydim dediğim bir gün bugün.Esim zaten hiç kutlamadi kutlamaz.

Az önce annemgille görüntülü konuşuyorduk.Oglum bana vurup duruyordu bende kızdım vay efendim ben ne laflar ediyormusum çocuğa öyle.Cocuk öyle mi buyutulurmus.

Kendisi haklı haksız her şekilde (tabi kendine göre) sürekli boğazımı sıkıyordu kalkıp bana akıl veriyor.Babamdan nefret ediyorum ya hayatımı mahvetti.Kendi sürekli beni döverdi ama ben kalkıp çocuğuma bişey diyince vay efendim ben kötü oluyorum.Annemde her zamanki gibi sesini çıkarmıyor.Keske ya keşke 1 gün sabahından akşam yatana kadar mutlu olma hakkımız olsaydı.Hayatim boyunca hiç öyle birgün yaşamadım.Bugun 26 oldum ama hissettiğim yaş 70.Bende insanım mutlu olmaya hiç mi hakkım yok.Yada huzuru sadece mezarda mi bulabilicem bilmiyorum çok yoruldum. İçimi dökmek istedim kizlar kusura bakmayın.

6 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Sende söyle siz bana yaparken iyiydi bak gayette büyümusum
(707 puan) tarafından
Dedim sen hiç söylemiyordun ya laf benden duyuyorsun ilk defa dimi dedim birkaç bişey daha dedim de kardeşim aldı telefonu kavga etmeyelim diye.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Caniim 

Doğum günün kutlu olsun güzelim ⚘❣

Rabbim gönlüne ferahlık versin , huzura kavuştursun inşallah ❣
(707 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun.İnsallah bulurum huzuru yoksa böyle yaşamak çok zor geliyor.
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Onlar sana kizdi diye sen cicuguna kizmak zorunda değilsin cnm.

Benim annemde kizardi babamda kizardi doverlerdi de bazen 

Ama onlar yapti diye kizima ne kizmam yani annem cocuga kizma derse de sen bana kiziyodun demem... Yani torununu seviyor düşünüyor demek ki. 

Bide esinle severek mi evlendin o mutlu etmiyor ku kuzum seni
(707 puan) tarafından
Onlar kızdı diye değil oğlum pek rahat duran bir çocuk değil 6 yaşında 1 yaşında kardeşi var ve kızım şuan hasta.Disten sanırım ishal ve ateşi var sürekli ya bana ya kardeşine vuruyor benimde sabrımı bitirdi artık bende kızdım.
Torununu dusunse çocuk ağzıyla kaç kere para istedi bir kere gönderdi onda da dünyanın lafıni etti sence böylemi yapar.Daha bir tane oyuncak almış insan değil.
Eşimle kaçtım çok sevdim ama o beni sevmiyor ben öyle düşünüyorum.İkinci evliliği onun sırf evlenmiş olmak için evlendi öyle düşünüyorum.
(7,791 puan) tarafından
Ha ailen o zmn seni kotulemek icin diyolar ne biliyim sevdikleri icin sandim.
Keske esinle hic kacmasaydin kuzum ya konustun mu esinle bunları?
Bide ilk evliligi kavgayla bittiyse esinde yada kadinda da sikinti vardir zaten yoksa niye bosanilsin.
(707 puan) tarafından
Yok kız kötülemek için diyorlar ben kötüyüm onlara göre kendileri mükemmel.
Eşimle çok konustumda o kendini düşünür sadece.Kendinden başkasını düşünmez.
İlk evliliği karşılıklı aldatmayla bitmiş.İkiside suçlu yani.Cok kötü biseyin içine düştüm ama iş işten geçeli çok oldu ne yazikki.
(7,791 puan) tarafından
Yaa Allah yardimcin olsun cnm
(707 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Kim olursa olsun karistitrma kendileri cok iyi bi anne babamiymista nefret ediyosun onlardan
(707 puan) tarafından
Evet bende diyorum oğlum rahat durmuyor zaten durup dururken bağırmiyorum ya ben.Kardesine yada bana vuruyor bende ona kızıyorum.Karistirmak istemiyorum zaten uzaktayiz biz.5 saat var aramızda onlar başka ildeler ama telefondan bile karisiyorlar.
0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara öncelikle.

Bu hayata yalnız başına geldin, ne ailene ne de kocana muhtaç olma en önce kendini sev kendine ilgi göster.
(707 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim.
Keşke kendimi sevmeyi çok isterdim ama olmuyor ne yazikki.
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Canım öncelikle 

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

Seni çok iyi anlıyorum benzer şeyleri ben de yaşadım ben de babamı hoc sevmiyorum o fa benim hayatımı hayallerimi mahvetti hiç bir zamanda hakkım varsa helal etmiyorum . 
(707 puan) tarafından
Sağol canım cok teşekkür ederim.
Niye boyleler bilmiyorum bakıyorum bazı babalar var ölüyorlar çocukları için benimki ise beni öldürmeye çalışıyordu..
Ben yüzüne karşı helal etmek zorunda kaldım ama Rabbim içimi biliyor ya bende helal etmiyorum.
(1,059 puan) tarafından
Bende görürdüm amcam çok severdi çocuklarını ama babam da gram sevgi yoktu hâlâ da oyle
(707 puan) tarafından
İşte aynı anadan ciksalarda huyları çok farklı olabiliyor.Allah vicdan merhamet versin ne diyeyim.
(1,059 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 327 göst.
19 Mayıs 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Casper (71 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 428 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,175 puan) tarafından soruldu
+4 oy
25 cevap 281 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,606 puan) tarafından soruldu