0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hanımlar.  Evi ilaclamak istiyorum 3 aylık ilaçlar varmış.  Önerebileceginiz bir marka varmı.  İşe yarıyor mu.    Sivrisinek çok ama çok oluyor evde sinek kovucu aldım işe yaramıyor sinek gibip üzerine konuyor. Ama fayda yok 

7 Cevaplar

0 oy
(4,717 puan) tarafından
Şahsen düşüncem hamilesin önermem ilaç vs
tarafından
1 gece evde kalmiycaz cnm
(4,717 puan) tarafından
Olsun ama yine zararlı yq
tarafından
Teşekkür ederim cnm.
(4,717 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
sinek icin ev ilaclatilmaz cnm yaa bocek olsa neyse bosa kendini yorarsin sonucta disardan gelio
tarafından
Karınca filanda cok var cnm.   Çocuk olunca onu ısırır lar diye korkuyorum.   Geçe 9 yerimden yemişler bni uyku uyutmuyor
tarafından
o zaman ilaclar cnm ama hamileysen kokuluysa evde durma ilaclanirken kokusuxsa sorun olmaz
tarafından
1 gece 1 gün evde durmayalım dedik cnm kokusuz da olsa.  Tehlikeye atmayalım dedim
tarafından
yok evde kalma ztn o ayri da gelip sikacaklari zaman icin dedim ben
0 oy
tarafından
tamam böceğinden bizde ilaclatmayi düşünüyoruz 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Biz hep hamam böceği için ilaçlama yaptırdık. Her yere yaptı adam yerlere tulumba ile sıktı. Hamileyken yaptırdık,kızım varken de yaptırdık hiçbir zararı olmaz dedi. Siz sorun ama sinek için farklı olabilir.
0 oy
tarafından
Biz her sene ilacliyoruz kendimiz 3 aylık ilaç diyorlar ama ilk 1 2 ay kesin çözüm sonrası etkili olmuyor ilaç motorumuz falan var ilacını alıp kendimiz yapıyoruz evin bütün cam pencere kapatıyoruz her yeri evi ilacliyoruz evden çıkıyoruz 5 6 saat kesinlikle girmiyoruz balkonlara falan da atıyoruz hep sonrssinda 1 2 saat havalandiriyiruz öyle giriyoruz şuana kadar sıkıntı yaşamadık bence imkanın varsa ilaçlat en azından bir miktar faydasinu görürsün
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Bn hamileyken ilaclattim ama bocek icin ilaclatmsym bi isede yaramadi onermem sineklik en iyisi 
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Biz ilaçlattık bi kaç hafta işe yaradı sonrası sen sağ ben selamet 

:'(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 726 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
+1 oy