0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Acilmam olsun diye gitmedik yer bırakmadım sandalye inip çıkmaktan mecalim kesildi neyse hemen evimin karşısında pazar var bir meyve istedi canım yürüyüş olsun gideyim hem alayım yolu uzatirim dedim tam tezgahta duruyorum kızın biri geldi yanıma eli ayağı titriyor sonra yaşlı biri arkamdan yanaştı karnıma baktı baktı araba lazimmi dedi gülerek döndüm senin o gözlerini oynarım senin burdan cenazeni çıkarırım dedim kız ağlamaya başladı bakışları hani insan anlar ya öyle pisti hizlaca gitmeye basladi hemen tezgahta 15 yaşında çocuk vardı abla ne oluyor dedi zabıta geldi söyledim telefona sarıldım babamı arayacam ki bı yerini kesip ağzına versinler tövbe ya zabıta arkasından gitti çocuk abla sakin ol sakin ol diyor ellerim nasıl titriyor ama sonra herkes toplandı felan su getirdiler korkudan değil sinirden elim ayağım bosaldi gitmeseydi herhalde parçalardım kız kayboldu büyük ihtimalle ailesi birşey diye korkmuştu hala sakın olamıyorm 60 yaşında dede ya benimde kızım olacak bacimlar çocuklarımıza bunun korkulacak bisey olmadığını asilayalim eve geldim sonrası ne oldu bilmiyorum ay sinirden bu kadar anlatabildim eşiminde dediği çok hoşuma gitti niye laf saymak yerine bı yerine bıçak saplamadin biber gazı sikmadin seninde kızın olacak felan dedi şiddete karşıyım ama canlılara mahlukatlara değil...

11 Cevaplar

+1 oy
(2,826 puan) tarafından
Bitmiyorlar bir türlü utanma arlanma hiçbir şey yok öyle bir insanlık geldi ki zamanın suçu yok 
tarafından
Yok bacım idam gelmedikçe bitmeyecekler..
(2,826 puan) tarafından
Aynen canım sende benim gibisin asla göz yummam acımam pislikler
tarafından
Ahhh elime verseler varya neler yapardimda nasıl sinirlendim kendimi kaybettim
(2,826 puan) tarafından
Sinirlenmemek elde değil ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
nasıl yani kızı mi taciz etmiş anlamadim
tarafından
Büyük ihtimalle kız ağladı felan sonra o kargaşada kayboldu en fazl 18 yaşındaydı sanki
tarafından
pislikler azıp gittiler iyice
tarafından
İnşallah yakalamislardir temiz bir dayak yemiştir
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Sere.fsiz köpek.

Böylelerini seyinden asacaksin topuna ateşi vereceksin 
tarafından
Kız dedem yaşında ya baksan umassin
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Vay namussuz herif.   Adiii
tarafından
Adii lafı az kalır itn yaninda
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Ş*rfsiz k*pek
tarafından
K.pek haysiyetli kalır yaninda
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Böylelerini kazıga baglayıp taşlıcaksın
0 oy
tarafından

Şimdi aklıma geldi Yeni yasada ya göre 3 gün içinde taciz yada tecavüz olayını bildirmesseler ceza uygulanmıycakmış sıçayımmmm böyle adalete sistemine işde çok üzüldüm kıza 

tarafından
Etimle kemigimle tiskindim bu devirden!!
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Namazında niyazinda olması gereken 2 ayaklı cami yolunda olacağına pazarda torunu yaşında ki kıza farklı gözle bakıyor geberesice
tarafından
Gebermesi sürünsün pe.zevnk
0 oy
tarafından
Allah belalarını versin. Bı arkadaşım olmuştu üniversitede asla yaşli adamlarla konuşmazdı  biri insanca bişey sorsa bile kaçardı hemen. Hiç anlatmadı ama insan anlıyor yaşlı bir adamdan kötü bişey yaşadığı  önemli olan yaş değil tabi bu igrencler her yerde . Sadece kızlarımıza değil ogullarimiza da adam olmayı öğretelim unutmayin bu pisliklerde birilerinin çocuğuydu
tarafından
Yemin ederim artık çocuktan başka her türlü erkek cinsinden korkar olduk
0 oy
tarafından
Ay şeyleri bi yerlerine kacasicalar. Diyecek bisey bulamiyo insan. Kimin ne olduğu ne yapacağı belli olmuyo 1 yasinda kizimi gözümden ayıramıyorum manyak ettiler bizi 
tarafından
Daha doğmamış bebeğim için korkuyorm nasıl bir devirdeyiz
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Adi pislik ya böylelerini eziyet cektire cektire oldurcen serefsizzz
tarafından
Gebermis zaten zindik kendine hayrı yoktu

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 418 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy