0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Sezeryan olup sadece bir tane çizgim mi olsun diyorum sonra ameliyat korkutuyor 

Aslında normal doğum daha iyi diyorum vajinal genişlik olur da eşimle eskisi gibi olmaz isem diyerek endişe ediyorum dogurcaksın sonra kocam için kilo ver spor yap normal doğumu bile onu düşünerek hareket ediyorum kötü şeyler oldu herşey çok güzelken ben kötü olsam daha kötü olur neyse bilmiyorum hangisi iyi ama vajina genişliği yerine çizgiyi seçerim 

25 Cevaplar

0 oy
(222 puan) tarafından
Unuttuğun bir şey var ama doğum şeklini bebeğin ve senin sağlık durumun belirliyor normal istersin mecbur sezeryan olursun sezeryan istersin suyun gelir doğum başlar bebek kanala girmiştir bile vs vs yani sen kocandan ziyade doğum şeklinle ilgili bunlara yoğunlaş bu konularda bilgi sahibi olmaya çalış. Gerisi nasip sonuçta bir canlı dünyaya getireceksin elbet zorluğu olacak önemli olan sağlık 
(179 puan) tarafından
Evet sağol canı sıkılıp sezaryan gün alanda oluyor aekdaşım yaptı onu şans işte
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bence kocanın kafa yapısı yanlış herhalde o yüzden sen böyle bir psikolojiye girdin canım
(179 puan) tarafından
Evet beni anlamışsın Allah bildiği gibi yapsın bişey demicem kadın olmak zor
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bebek nasıl geleceğini kendi seçiyor canım ya ha sordun  ben çizgiden ziyade normal doğum derim hem o anı  görmek yaşamak için hem de bebeğin pozisyonu uygunsa onun için en güzeli kendi vücudun da hemen toplar
(179 puan) tarafından
Hayırlısı olsun kuzum ya
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ben doğum yaparken normal doğum yapıcaktım 1 saat daha dayansam normal olurdu ama gücüm yetmedi bayıltın beni dedim çığlık çığlığaydım sonra eşim dayan dedi normal doğum çok sağlıklı dedi ben orda vücut benim dedim yani nolursa olsun dedim sende canm kendin için hayırlısını iste vücut senin ki melek gelicek dünyaya Sağlıkla gelmesi herşeyden önemli ben bir kere dış gebelik bir de sezeryan oldum 2 dikişim var kötü de durmuyo sen şimdi yeni evlisin diye heralde panik yaptın ama takılıcak bişi değil zamanla anlarsın ilk çocukta da vajina genişlemesi olmaz o cok cocuk yapanlar için geçerli sezeryan da bikaç sene içinde izi geçiyor krem sürsen 1 yılda da geçer 
(179 puan) tarafından
Anladım sağol Allah razı olsun
(2,589 puan) tarafından
Senden de canım o senin kalbine değil yüzüne mi aşık oldu o senin dış görünüşüne laf etmeye kalkarsa aynısını yap ona erkekler ne kadar çirkin de olsalar kadınların bu özelliğini bildikleri için kendileirne toz kondurmayıp eşlerine laf ederler ters psikoloji yani buna izin verme hiç bir zaman ki zaten evladını hayırlısı ile Al kucağına bunları düşünemezsin bile
(179 puan) tarafından
Allah biliyor ne çektim yaşadım ona havale ediyorum artık yardımcı olur rabbim
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Şahsen genişlik yaptığına inanmiyorim çünkü aksine darlasti benim aferdersin ama  eşim ilk günler ki gibi diyor  
(179 puan) tarafından
Ay sağol ya inşlh bnmde öyle olur
(1,561 puan) tarafından
İnşallah canim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 478 göst.
0 oy
8 cevap 195 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 139 göst.