0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (495 puan) tarafından
Bisey merak ediyorum bende bi ara kullndim ama hic bnde olmuyordu esiminki bole su birine baktigimiz sayfada videolar fotalar varya orda en cok neye bakarsan en cok o mu geliyor surekli ciplak yari ciplak kadilar dans ediyor buyuk goguslu buyuk popolu acaba esim surekli bakiyorda ondan mi geliyor onlar anlamadim 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Genelde neye izlersen kesfetinde o çıkar ama eşinin takipçileri de ne izlerse oda çıkıyor keşfede bide beğendigi gonderilere bak 
(495 puan) tarafından
Kimseyi takip etmiyor esim takip takipci sifir olesine acti kullanmiyordu tekrr yuklemis arada giriyor hic bisy yok ne anliyor girmekten diye dusunuyordum acaba videolarami bakiyor diye hepde ole seyler cikiyor
(12,194 puan) tarafından
Bakıyor o halde canım keşfet aratılan şeye göre çalışır takip takipçi yoksa
(495 puan) tarafından
En son erkek iki isime bkmis canim baskada yok
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Arama butonuna bas bakayim ne çıkacak. Kimi aramis en son.
(495 puan) tarafından
Hic kimseyi aramamis takip takipci sifir canim bi ara acti kullnmadi simdi yine yuklemis arada giriyor ama ne yapiyor sayfa bos acaba onlarami bakiyor merak ettim
(1,950 puan) tarafından
Günahını alma ya ama oyle sayfalar cok ogrencilerimden biliyorum tek tek giriyorlar.
(495 puan) tarafından
Valla ne bilim yaparmi yapr
0 oy
tarafından
Ewet oyle  ne izlersen o ckiyo kiz
tarafından
Ozmn yoktur kimse cnm sadece i videolara bakıyor Dr. Sen sfresini biliynmu
(495 puan) tarafından
Yok bilmiyorum ama istesem ayarlarimda teli bi sekilde elime uzun sure gecmesi lazim
tarafından
Bi bak cnm yne
(495 puan) tarafından
Bakacam canim en uygun zamanda ne yapiyor
tarafından
TM kuzum
0 oy
(1,150 puan) tarafından
Onları aç hep ilgilenmiyorm yazısına tıkla trmizlenir. Dsha da çıkarsa bilki izliyor
(495 puan) tarafından
Yaptim spam yaptim temizlemistin yine geldi de sorayum bi yanlis olmasin dedim ben kullanirken ya komik seyler yada sorvivor unluler gelirdi de bu adama neden bole geliyor
(1,150 puan) tarafından
İzliyor kesinlikle söylim sana ben de spamladm izliyordu yani spamladm. Daha da önüne gelmiyor izlemiyor anladı yani
(495 puan) tarafından
Offf nbacm bn ya
(1,150 puan) tarafından
Konş kendisiyle. Ben çok kavga ettim en son benm biletimi kes gidecem dedm. Git dedi. Sonra hemen kes dedm. Ne dediyse gidecem dedm. Bidaha yapmam dedi ciddi ılduğumu anlayınca ben anlamam ben gidicem dedm. Sonra fazla gittim üstüne kestim sonra sarıldı falan aynı şeyleri yaptı ama kararlı olduğumu anlayjnca bidaha görmedim
(495 puan) tarafından
Biz olayliyoz zaten canim cocuk icin beraber gibi bisyiz umrunda olmaz
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Kesfette neye baktiysan onlar cikiyo genelde cnm ben hamileyken butun kadin dogumculara bakmistimpaylastiklarini flan o dönemde kesfette hep doktorlar cikiyordu dogum yaptiriyolar falan belki bakip gecmisi mi sıliyordur acaba bilemedim
(495 puan) tarafından
Olabilir hersey bklenir
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım videoya tıklayınca hemen altında izlediğin videolara göre yazar yada beğendiğin videolara göre yazar oradan anlarsın su sosyal medya illet bişey bazıları için ya 
(495 puan) tarafından
Detaylica anlatirmisn cnim nasil bkacm
(140 puan) tarafından
Keşfete gir canım hoslanmadigin o videolar varya onlardan birine tıkla izliyormuş gibi hemen videonun altında yazıyor izlediğin videolara göre falan orda görürsün
(495 puan) tarafından
Tamm canim arastiracm bakayim
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Evvet tamda öyle oluyor diyelim çıplak kadınlı sayfalar var takip etmesine gerek yok sürekli girip bakarsa keşfetine düşüyor 
(495 puan) tarafından
Ya olemi
0 oy
(12,277 puan) tarafından

Ben de hep koca gotlu karılar çıkıyor :D ben seyrediyorum valla yakışıklı edem lerde çıkıyor hep çıkıyor yani

0 oy
tarafından
Ya evet benim kocamda aynı sizinki gibi pek instagram kullanmaz ama kešfeti hep ûnlü gûzel kızlarla dolu çok sinir olurum hep diyorum yok et bunları ama nasıl eder onuda bilmiyorum
(495 puan) tarafından
Delirecm artik
0 oy
tarafından
Sosyal medya uzmanı olarak yaziyim 

Neyi izlerseniz o çıkar

Algoritma o şekilde çalışır instagram da

Ki zaten altında yazar 

Son izlediğiniz videoya göre 

Etkileşimde bulunduğunuz sayfaya göre 

Beğendiğiniz gönderiye göre gibi gibi 
(495 puan) tarafından
Nerden bkqcm son izledklerine
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Eğer hiç takipçisi yoksa yeni acilmissa çıplak kadınlar çıkar orda
(495 puan) tarafından
Yok canm tkipci ama bn bi ara cogunu spamladim ve araba tarim cikiyordu su aralr yine cikmya bsladi
(1,494 puan) tarafından
O zaman eşin izliyor canım günahını alemim
(495 puan) tarafından
Bncede ole netlestirmek istedim cogu kiside ole diyor zaten
(1,494 puan) tarafından
Aynen canım Allah yardımcın olsun inslh öyle bişey yoktur
(495 puan) tarafından
Insal canim yoktur
0 oy
(25 puan) tarafından
Hesap sifirsa hic takipci vs yoksa yani yeni hesapsa cikmasj normal ama genelde baktigin sehlerle alakali cikar benim esim oyjn ile ilgli bakar hep oyun prog cikiyor mesela
(495 puan) tarafından
Yok hic bisi ama neden hep bole seyler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 284 göst.
5 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Mys66 (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 702 göst.
0 oy
7 cevap 278 göst.
0 oy
6 cevap 145 göst.