0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Ya da söyleyeni oldu mu? Bana kaç defa çocuklar olmasa boşardm seni dedi. İki gün önce yine dedi. Ama normalde aramız çok iyi. Odaha bana canm gülüm diye hitab eder ben sadece ismiyle. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aranız iyiyse niye böyle diyor 
(21 puan) tarafından
Kıbrıs'dasin degilmi sen
(1,151 puan) tarafından
Evet kıbrıstayım
tarafından
Bacım sizin aranız iyi değil bence
(21 puan) tarafından
bende Türkiye'ye gidicem kafaya koydum
(1,151 puan) tarafından
Hep diyor karnım burnumdayken annem gile git diyor. Arada 3 saat yol. Yollar engebe köy yolu yani. Ben doğumdan sonra giderim diyorm yok diyor. Ama ben yine dediğimi yaparm boşarsa boşasn beni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mantık dışı bişeyler eksik
0 oy
tarafından
Oooo  Benimki çocuklar büyüsün seni şutlicam  diyor bana her gün söylenen şey yani normal bir şey çünkü gerçekten söylemediğini biliyorum
0 oy
tarafından
Onlara göre basit bişey gibi böyle şeyler bi anda unutup eskiye dönebiliyolar söylememiş gibi haytlatına devam ediyolar ama kadınların içinde kalıyo bu bin yılda grçse unutulmuyo . Ben henüz o kadar ağırını duymadım ama duysaydım asla ama asla ona eskisi gibi olmazdım içim olamazdı ama dışım olurdu heralde baya bi burnunu sürterdim ama öoğu kez koyardım onu onun önüne .
(1,151 puan) tarafından
Ben de aynen öyleyim şuan. Eskisi gibi olamıyorım kaç gündür. O da etrafımda dönüp duruyor. Ama içim gitmiyor artk
tarafından
İyice sürt burnunu bi daha asla sana böyle bişey söylemeyeceğine eöin olduğunda sende yaklaşabildiğin kadar yaklaş ne kadar yaklaşabilirsen artık...
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Demek ki aranız  ona göre iyi değil dediği  cümle kavgada  bile edilmemeli 
0 oy
(447 puan) tarafından
İyide bunu demek bile hoş degil. Ne demek boşanmak 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 241 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 938 göst.