0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
İzne çıkacağız memlekete.... Görümcem uğrayın yük vericem dedi. 16saat yolculuk var ve arka koltukta şişme yatak bagajda dolu.....

Neyse vereceği yük canlı tavuk ve ön civcivi var yeni çıkmış yumurtadan.... 

Bu******n nasıl gider sıcakta dedim.esim asla götürmem vikvik sesini çekemem dedi. 

Haklida ölse vebaline nasıl girecez... Küstü kadın bize.

Allahım insanlar neden bukadar değişikler. Tavuk yollamak nedir ya şaştım kaldim

7 Cevaplar

+1 oy
(238 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gezen tavuk :)))
(9,247 puan) tarafından
Hahaha kahkaha attım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oda iyice sacmalamis yani herkeskuser olmus herseye aman kuserse kussun boşver 
(9,247 puan) tarafından
Ewet ota b.oka kusuyor millet delircem ya düşünsene 16saat arabada vikvik bide kokar o
0 oy
tarafından
Ayyy şaka gibi ben asla almam
(9,247 puan) tarafından
Almadık kötü olduk bizden önce ulaşmıştır köye olay
0 oy
(3,832 puan) tarafından
:) Allah'ım ya araba ile nasıl götüreceksiniz tavuk :) 
(9,247 puan) tarafından
Bilsem kolilemis onları bide dio ki mola verince salinda gezsin... Anası yanastirmazki onları toplayalım desek
0 oy
(1,552 puan) tarafından
16 saat havasızlıktan ölür o hayvanlar.. Kokusu da çekilmez yolda, eşinizin dediği gibi sesi de çekilmez :-/ Kamyonet tarzı bişey olsa neyse.. Koy kasaya havasını da alsın, sesi kokusu da uzak olsun ama.. Normal arabada hem size hem hayvanlara eziyet
(9,247 puan) tarafından
Ama anlamadı işte araba bildiğin taksi işte bagajda olmaz mecbur koltuğa Alcan onu vikvik yol arkadaşı :)
(1,552 puan) tarafından
Anlamazlar, görümce değil mi dicem ben de görümceyim, 16 saatlik yola civciv göndermedim hiç :D
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Yolculuk zaten zor bide tavuk ve civcivleriyle mı ugrasacaksiniz onlara sürekli yem ve su verilmesi gerekiyor yani sürekli duracaksiniz 16 saatlik yol daha da uzayacak şaka gibi insanlar ve birde tavuk pisliği Felaket kokuyor iyyyy 
(9,247 puan) tarafından
Aynen ama bişey olmazz diyo. Ay bı kelime söylesen gekinsin ya kötü ilan edilcen
0 oy
tarafından
Valla insanlar şaşırdı iyice yarim saat değil ki bu 16 saat diyosun 
(9,247 puan) tarafından
Oda anneme ugrarsak kalırız bir iki gün falan ozaman ne olcak.arka koltukta yatacam oda yanımda kolide durcak ay allajim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 415 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde Nneeeeehir (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 382 göst.
28 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Yağmurina☁️ (332 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 896 göst.
0 oy
12 cevap 500 göst.

378,267 soru