+1 oy
1,793 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dün yazmıştım bi sürü güzel dualar gelmiş okudum ama cevap yazamadım kızlar bugün sabah hastaneye tekrar geldik radyoloji uzmanı baktı hiç suyu Yok dedi öğretim üyesi doktor hanım baktı o da aynısını dedi bebeğin suyu tamamen bitmiş bugün yarın zaten dayanamaz ölür seni de zehirler dediler sonra benden bi sürü kan aldılar yukarı doğumhaneye aldılar dil altı hap ve alttan ilaç verdiler sancılarım başladı aşırı sancım oldu artık dayanamıyorum dedim arkadaşım ve eşim vardı yanımda hemşireye çağırdılar ben dayanamıyorum dedim 5 dakika geçmedi bi kan boşaldı sonra banyoda üstümü değişelim derken bebeğim düştü bütün olarak geldi plasentası da öyle ama yine de içimde ufacık bi parça kalmış bayılttılar kürtaj yaptılar içimi temizlediler odaya geldik şimdi iyiyim sancım vs yok kanamam devam ediyo serum veriyolar enfeksiyon değerim hâlâ yüksek düşmeye başlamış ama 80 üzerinde ona bakıyorlar yarın sabah taburcu edecekler. Bebeğimi gördüm minicikti erkek bebekmiş ufacık. 18  haftalıktu bu arada 

81 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Hepinize tek tek teşekkür ederim cevap atamıyorum hastanedeyim ama eve geçince tek tek cevap atıcam kızlar hepinizden Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ya :(( geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Offf csbim benim yaaa en azından bu açıdan hemen kurtuldun insallqjt ksninda temizlenir çok geçmiş olsun inşallah

Sana saatçi olsun basın  sağolsun kuşum ❤️❤️❤️
tarafından
Sağol canım benim çok sancı çektim çok yoruldum şimdi evdeyim iyiyim biraz daha
0 oy
tarafından
Oof içim nasıl yandı ah ah

Rabbim sabırlar versin canım 

Cennetde kavuştursun inşallah sizi 
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
tarafından
Kurban olurum.. rabbim acilarini dindirsin diğer tarafta sana şefaatci olsun inşallah ne diyeyim bilemedim çok zor ...
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun cnm seni çok iyi anlıyorum ALLAH sabır versin :'(

tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(2,499 puan) tarafından
Şefaatçiniz olsun Rabbım yerini boş koymasın inşallah 
tarafından
Oğlum var bi tane o olmasa daha kötü olurdum onun için biraz daha iyiyim şimdilik sağol canım
0 oy
tarafından
Allah'ım bir daha yaşatmasın çok geçmiş olsun
tarafından
Amin kimseye yaşatmasın Allah çok zor
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun senin haftalarında aynı durumu annemde yaşadı önce suyu sonrada kürtaja alınacağı zaman bebek gelmiş annem ilk doğumu sezeryan oldupu için hamilelik ağrısı sanmış bizim sonradan öğrendiğimiz bebek rahatsızmış vücut kendisi atmış Allah bilir hayırsı buydu belkide  Allah yardımcınız olsun çok üzüldüm sizin adınıza 
tarafından
Bize de öyle dediler büyük ihtimalle bebek sağlıksızdır ondan düşmüştür dediler. Sağolun
0 oy
tarafından
Hem geçmiş olsun hem basın sağolsun cnm.
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım ve okuyunca kendi yaşadıklarım aklıma geldi benimle aynı şeyleri yaşamışsın bende 19 haftalıkken enfeksiyondan ve suyu tamamen bittiği için kaybettim kızımı. Çok zor bir durum geçmiş olsun
tarafından
Sizin de mi öyleydi ya çok üzüldüm. Hâlâ enfeksiyon değerim yüksek zamanla düşer dediler sizin ne kadar süre sonra düştü
(3,894 puan) tarafından
Canım ben hastaneden çıktıktan sonra doktor  antibiyotik verdi kullandım. İçimde parça var mı diye yanlış hatırlamıyorsam 2 hafta sonra falan kontrole gittim temiz dedi parça kalmamış. Ama enfeksiyondan bahsetmedi test falanda yapmadı psikolojik olarak çok kötüydüm bende hiç sormadım aklıma gelmedi. 3 ay sonra başka doktora rahim filmi çektirdiğimde  enfeksiyon belirtisi yok demişti. Ama dikkat et bende hem kanda hemde idrarda enfeksiyon çıkmıştı ve ben bir umut bebeğim kurtulur diye 1 hafta hastanede yattım kabul etmedim ve 2 tüpümde kapandı. Mutlaka kontrol ettir değerlerin düşmüş mü diye
tarafından
Canım idrar temiz benim ama kanımda enfeksiyon yüksek dişim çürüktü ondan olabilir dediler şimdi tedavi devam ediyo antibiyotik geçen hafta kullandım bitti bugün tekrar başladım. İçimde parça vardı onun için kürtaj oldum bayramdan sonra kontrole çağırdı kan testi yapacak o zaman enfeksiyon için
(3,894 puan) tarafından
İnşallah temiz çıkar canım çok geçmiş olsun gerçekten zor bir durum diyecek bir söz yok
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Çok büyük geçmiş olsun bir anneye ne denilebilirki Rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah 

tarafından
Sağol canım benim oğlum var ya onunla teselli oluyorum
0 oy
(16,508 puan) tarafından

Yaa Ümmüşüm :(

O kadar çok üzüldüm ki

Rabbım Cennette Şefaatçi Eylesin Kuzum

Üzülme Demek ki Öbür Dünyan İçin Lazımmış Kuzum :(

Başın sağolsıun canım 

tarafından
Sağol canım benim
0 oy
tarafından
Ah canım geçmiş olsun Rabbım sana tekrar evlat sahibi yapsin zor durum 
tarafından
Allaha şükür bi oğlum var onunla teselli oluyorum canım işte sağol
0 oy
(15,843 puan) tarafından

Ay ay güzel bı haber bekledim diğer posttan sonra....:'(:'(Cennet kuşu olmuş yavrun Rabbim sabır versin...

tarafından
Ben de bekledim de olmadı belki bi mucize olur başka makineyle bakınca değişir başka doktor bakınca değişir dedim ama değişmedi
0 oy
tarafından

Cnm çok ama çok geçmiş olsun basın saolsun. Çok üzüldüm.  

tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(6,683 puan) tarafından
Ay kiyamam ya okurken yasadim sanki :(( Allahim sabr versin sana yerini tez zamanda saglikli gebelikle doldursun insallahhhh
tarafından
Sağol canım benim oğlum var çok şükür onunla teselli oluyorum
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Cokkkk uzuldm gecmis olsnn
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(3,932 puan) tarafından
Çok üzüldüm . Geçmiş olsun . Ne diyeceğimi bilemiyorum .
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Üzülme seninle aynı şeyleri bende yaşadım 17 haftalıkken bebeğimi düşük yapmak zorunda kaldım anensefali teşhisi kondu yaşamaz dediler doğduktan 1 saat e kalmadan ölüyolarmış benden beslendiği için yaşıyormuş bana da düşürmem için dil altı ve alttan ilaç. Verdiler çok sancı cektim suyum geldi kanamam oldu bebeğim düştü hiç bakamadım ona çok kötüydü sürekli ağlıyordum psikolojim bozulmuştu 2 ay sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim ilki kızdı sanki erkek sağlıklı bebeğim 35 haftalığız Allaha şükür inşallah Allah sanada bir daha anneliği yaşatır canım kaderimiz böyleymiş kendini fazla yıpratma l
tarafından
Sağol canım benim oğlum var çok şükür onunla teselli oluyorum
(7,984 puan) tarafından
İyi canım benim. Ne güzel

İlgili sorular

0 oy
79 cevap 3,333 göst.
0 oy
12 cevap 976 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 217 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ruken34 (1 puan) tarafından soruldu

385,605 soru

11,529,584 cevap

35,200 kullanıcı

...