0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (337 puan) tarafından
Selam kızlar ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Doğum yapalı 6 gün oldu. Sanki sadece ben ve bebegim yalniz gibiyiz kimsem yok gibi. Eşim desen ilgisi hiç yok baya azaldı. 2 gün önce ilk evlilik yıldönümümüz ve benu önemsemedi ne bir çiçek kopartıp geldi nede başka bise oturdu mac izledi. Ben lohusa lohusa dikişli dikişli ağlaya ağlaya yemek yaptım. Pasta aldım. Hediye falan herşeyi düşündüm ama o bana hiç bi4 şey yapmadı çok zoruma gitti. Böyle deildi sonradan böyle oldu. Ailem desen bir annemin umurundayim. Kızkardeşim bana çok düşkündü nisan yaptı oda beni unuttu. Her şeyime koşar yardım ederdi. Babam desem bur dedigimi ikiletmezdi benim büyük kızım hasta kardolojiye gitmesi gerek yarın için randevu aldım ben bebekle çıkamam diye anneme dedim babam götürebilir mi diye babamda biktim usandım alıp başımı gidecem dedi. Kendimi iyi hissetmiyorum ben yapayanliz kimsesiz hisediyorum içimde bir sıkıntı bitmiyor geçmiyor her geçen gün daha da kötüye gidiyorum. Ne yapacam bilmiyroum nefesim kesildi üzüntüden ağlamaktan. Size içimi dökmek istedim. 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,523 puan) tarafından
Lohusasın canım çok sıkıntı yapma  

Süreler oku 

Rabbim ferahlık versin inşallah
(337 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun. Rabbim hepimizin yanında olsun.
tarafından
Sureler mi okusun kadın çarpılcak kız ne diyon
(2,523 puan) tarafından
Sürekli okuyorum kız herkese tavsiye ediyorum.  Kırklı olduğu aklımdan çıkmış :D
(337 puan) tarafından
Allah iyilinizi versin vala bu sıkıntımda güldürdünüz beni :))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lohusasın hassasiyetin var şuan üzülme bebeğini düşün fazla sıkıntıya sokarsan kendini sütünde azalabilir 
(337 puan) tarafından
Lohusaliktanmi böyle düşünüyorum sizce yoksa gerççekten böyle mi? Çok üzülüyorum kendimi kimsesiz değersiz hisediyorum.
tarafından
Düşünmemeye çalış inan belli bir zaman sonra o günlerde kendini bunlar için üzdüğüne pişman olursun eğer durumun varsa taksiye bin kızını kendin muayneye getir götür balkonum varsa çocuklarını alıp otur orda kendine vakit ayır şuan çok duygusalsın yavaş yavaş alınganlıpın hassasiyetin geçicek
(337 puan) tarafından
Insallah canım inşallah dediğini yapacam haklısın
0 oy
(673 puan) tarafından
Allah bağışlasın yavrunu olmayana da versin inşallah halamın kızı çocuğu olmuyor ona da dua etsene lohusasin kabul ur adı Züleyha
(337 puan) tarafından
Amin canım.insallah tabiki de ederim. Rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Lohusa lıkdan kuzm üzülme sen eşine anlat yaknz bırakma de erkek lsr oledr işte hassasiyet var sende şimdi oku kendine sütün keslmesn
(337 puan) tarafından
Tamam canım tsk ederim allah razı olsun derdime ortak olup yazdın
(1,307 puan) tarafından
Ne demek kuzum keşke elşmden başka bir şey gelse rabbim gönlünü ferahlatsn inşallah
(337 puan) tarafından
Amin hepimizin inşallah Canım Benim
0 oy
(294 puan) tarafından
Aynısını ben yaşıyorum emin ol . 8 aylık hamileyim varlığını yanımda her daim hissettiğim TEK KİSİ ANNEMMMM başka hiç kimsenin de umurunda değilim  . Hiç kimse Birgün olsun beni özel hissettirmedi. Eşim ilk aylarda beni deli gibi sevip sayıyordu sürekli benden elbise eşyalar vs iste ben sana alınca mutlu oluyorum gibi boktan şeyler söylüyordu. kendimi dünyada tek kadınmış gibi hissettiriyordu ama annesi bizi resmen birbirimizden etti bundan adım gibi eminim . Allah a havale ediyorum . hakkımı da asla helal etmiyorum. Bıktım artık dayanamıyorum kaldıramıyorum   . son zamanlarda sürekli benimle dalga geçiyor küçümsüyor kendimi ezik hissediyorum . ne yapacağımı bilmiyorum. çaresizim. cikmazdayım . yorgunum . bitkinim . Çok üzgünüm çok 
(337 puan) tarafından
Canım benim ya kıyamam üzülme desem de boş insan ister istemez yine üzülüyor allah yardımcın olsun. Neden biz kadınlar hep çekiyoruz. Erkeklerin hoc bir şey umurunda olmuyor. Üzülüyor muyuz kırılıyor muyuz zehre umurlarinda deol. Benim eşimde ilk zamanlar çok iyi ilgili dusunceliydi şimdide düşünceli ama ilgisiz ben ilgi istiyorum ilk zamanlarda aşık olduğum adami istiyorum. Acaba biz hakettiklerinden fazlamı değer veriyoruz böyle oluyor.
(294 puan) tarafından
kesinlikle öyle kesinlikle. Onlara eşsiz biriymiş gibi hissettiren biz kadınlarda suc. ama bundan sonra eski ilgili sevgi dolu bir çocuk gibi üstüne titreyen kadın yok   . Herkes kendi değerini kendi hazırlar . Saatlerdir arıyor cevap dahi vermiyorum öyle vicdan azabı çeksin .
(337 puan) tarafından
Böyle eşiyle ilgili sorunları olanlara çok üzülüyorum. Eşten yana hepimiz cekiyoruz sanırım. Benim eşimde aynı babasigilin damında muhabbet kuşu besliyor ve her işten geldiğinde yemeğini yiyip oraya gidip zamanını orda geçiriyor ben ise tek başıma balkonda oturuyorum. Eve gelincede tvi başında ben yine yanlız bende bugünden sonra umursamayacam
(294 puan) tarafından
Aynen öyle . inanki bakıyorum da kocasını önemsemeyen kadınlar daha kıymetli . sevgisini belli etmeyenler daha mutlu buna çevremde kanıt da var yemin ediyorum. ama ben yanlış yaptım ki ona o kadar değer verdim el üstünde tuttum tek suçlu benim bundan da eminim
(337 puan) tarafından
Hayır sen suçlu değilsin kendi utansın boşver takma canım. Dediğin gibi değer vermeyen önemsemeyen kadınlar daha kıymetli daha mutlu bide.boyle deneyelim bakalım ne olacak gerçi biz bugün öyle yaparız yarın aynı oluruz. Kalbimiz de bose yok erkeğimiz sevdiğimiz deyip aynı yapariz
0 oy
tarafından
Lohusaliktan oluyor canim benim eminim esinin de ailenin de iyi yanlari coktur ama simdi sana hep karamsar dusunceler basar kalbini ferah tutmaya calis duygularini bastirma esinle paylas ama cok da birakma kendini gececek
(337 puan) tarafından
Ayyy inşllah canım inşallah.

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 394 göst.
0 oy
11 cevap 223 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mavigkyuzu (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 370 göst.
24 Şubat 2019 Aile kategorisinde Hande'nin Annesi ❤ (295 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 164 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...