0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (534 puan) tarafından
Benim kasıklarımda acayip derecede bi dolgunluk hissi var tuvaletim var diye gidiyorum bı şeyde olmuyor kasıklarım patlayacak sanki 

9 Cevaplar

0 oy
(1,108 puan) tarafından
24haftadan selamalr :Dbel ağrısı ve karnımda yoğun çatlak onun dışında karnım geriliyor :) 
(534 puan) tarafından
Benim kızımda çatlaklar vadi bunda da çatlaklarına çatlak eklendi ya :)
(1,108 puan) tarafından
Çatlaklar dogumdna sonra azalıyor mu canım :) eşim begenmiycek diye korkuyorum inan çok çatlıyor daha şimdiden bide
(534 puan) tarafından
Azalma değil canim da rengi beyazlasiyor gibi oluyor ama belli oluyor yinede eşim problem yapmıyor ondan bende yapmiyorum
(1,108 puan) tarafından
Benim eşim fay hattı gibi olmuş karnın diyor nasıl moralim bozuldu  kötü niyetle demese bile moralim kaçtı
(534 puan) tarafından
Yani canım erkekler kadınların halinden  pek anlamiyor
-Reklam-
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Hamileliğimi özledim desem :D
(534 puan) tarafından
Ben de hayırlısıyla bı an önce sagliklica doğsa diyorum canim ya özlüyorum bebisimi :)
(1,301 puan) tarafından
Çok hızlı geçer canım
(534 puan) tarafından
İnşallah canim bayramdam sonra gün verecek doktor
0 oy
(601 puan) tarafından
34 haftayim bebeğim ters ve göğüs altımda kafası var  sofrada vs egilemiyorum oturamiyorum hep dimdik durmak zorunda kalıyorum ayaklarıyla sezaryen dikislerine  vuruyo acı çekiyorum her hareketi acı veriyo bel ağrısı uykusuzluk çabası offf bitsin artikkkk
(534 puan) tarafından
Uykusuzluk bende de var canim ya durmadan dönüyorum yatakta
(601 puan) tarafından
Aynen ya sıcak cabasi tuvaleti söylemiyorum bile sabaha kadar 5 kez kalkarım
(534 puan) tarafından
Hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah ben yus üstü yatmaya alışkınım hamilelikte en çok onu ozluyorum daha rahat uyuyorum oyle
(601 puan) tarafından
Aynen yaaa
0 oy
(56 puan) tarafından

31 haftalık olmazmi:D bnm yalancı sancılar bu haftada başladı 

(534 puan) tarafından
Olur olur canim neden olmasın :) günlerin yaklaşıyor yavaştan seninde canim
0 oy
(979 puan) tarafından

33+4 ve cok kötüym 24.hfdan beri sürekli kaslma var erkn dgum riskm var igne kullanyrum ve igne yerlerm agryo artk  3gündür mide bulantsı kusma ishal karn agrsı ne ararsan var ha bde 1hftadr dis agrısı var uyku uyutmyr. Bebek baş aşşa pozisyonda alt tarafta inanlmaz bi agrım var oglum kücük sürekli ilgi oyun istyo yorlmak blmyo ne ypcam sasırms durmdaym.  :(

(534 puan) tarafından
Benide bu kasiklarimdaki doluluk hissi tedirgin ediyor canim
(979 puan) tarafından
Kntrole gttn mi hc dktrun ne dio cnın
(534 puan) tarafından
Geçen hafta gittim canim suyu sinirdaymis bayramdan sonra gel de gününü konuşalım dedi
(979 puan) tarafından
Hadi hayrlsı olsun bkalm cnım. Sglıkla kucagmza alrz insalah Rabbim kolaylık vrsin
(534 puan) tarafından
Amin canım insallah
0 oy
(37 puan) tarafından
31+6 günlük hamileyim benimde ara ara kasıklarda sancım oluyo birden vuruyo sonra geciyo midem yaniyo çok .busabah sancıyla uyandım resmen
(534 puan) tarafından
Mide yanması bende de oluyor canim özellikle baharatlı yediğimde ve çikolata yediğimde olduğunu farkettim dikkat ediyorum doğum yapmasına kadar geçmiyor zaten o yanma olayı ya
(37 puan) tarafından
Evet ya mide yanmasına artık dayaniyorumda bu sancilar beni mahvediyo birden şiddetli vuruyo napicam randevumda ayın 28 inde daha
(534 puan) tarafından
Doktora bı söyle canim belki şurup falan verir mide yanmana biliyorum ne kötü bı şey oldugunu
0 oy
(2,165 puan) tarafından
34+5 benimde kalça kemiğim çok ağrıyor yatakta dönemiyorum sağa sola, magnezyum da kullanıyorum ama hiç etki etmiyor , bu arada kızım kıpır kıpır çok hareketli maşallah :) nstde sancım çıkmadı henüz erken herşey için . Kıyafetleri yıkadım hazır ama çantasına koymadım daha:) birtek yatağını almadık onuda bayramdan sonra inşallah alacağız bu arada bazen ayağa kalkınca aşağı doğru basınç yapıyor gibi oluyor sanki ama karnım düşmedi görünürde ufak Ufak da ağrı oluyor sanırım yalancı sancı. Midde bulantısı falan yok iştahım var yiyiyorum çok :) bide en son doktora gittiğimde 33+6 di bebeğimin kilosu 2 kilo 320 grm geldi Allah sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah ❣️
(534 puan) tarafından
Amin canım benim oglusda 2250 çıkmıştı en son özlüyorum ya hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli gelsinler inşallah :)
(2,165 puan) tarafından
Aminn inşallah canım
0 oy
(2,176 puan) tarafından
2 aylik anme olarak söylüyorum hayırlı güzel doğumlarınız olsun
(534 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından

34+2 :) geçen gün çok kötü düştüm tepe taklak abdest alırken. Acile gittim çok şükür bebiş iyi hareketleri de iyi. İdrara sıkışma bende de oluyor ve girince minicik bişey yapabiliyorum :D

(534 puan) tarafından
Allah korumuş canim haftası küçükken ben de düşmüştüm :)
tarafından
Çok şükür canım :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
9 cevap 433 göst.
0 oy
4 cevap 116 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 214 göst.