0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından

Bebegim 10 aylik kirada oturuyoruz alt komsunun çocukları büyük 20 lerdeler  ve ev onların kendi evi benim bebeğim oyuncaklarını yere vuruyo yurutecinde geziyo ama çok oyuncaklarını vuruyo gündüz tabi kadın tasinin çok gürültü oluyor diyo bugün bebegimin elinden oyuncaklarini aldım anne ben napiyim peki der gibi baktı ya bu insanlar hiç mi bebekleri olmadi

20 Cevaplar

0 oy
(1,572 puan) tarafından
Ayyyy bu komşular hep mi sıkıntı o aylarda benim alt komşu da şikayet etmişti gel dedim bebek bu anlat ses yapma de yapmasın benimki bi de okumuş cahildi en beteri 
(42 puan) tarafından
Kadın görsen dovecekmis gibi
(1,572 puan) tarafından
10 aylık bebeğin nesini kısıtlayacaksın sal bebeği. Rahatsız olan gitsin bebek bu çocuk olsa yapma dersin durur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlum da öyle canım çok aşırı gürültülü yapıyor bir buçuk yaşında sağolsun alt komşum hiç bişey demedi ama illaki der oda bi gün:)
(42 puan) tarafından
Şimdi koltuğa koydum çocuk napicani sasirdi
tarafından
Anlamaz ki o daha çok küçük yani benim oğlum da yapıyor aklı ermiyor birde gündüz vakti yani nolacak sanki sıkma canını
0 oy
tarafından
Gündüz olan sese karisamazlar zaten çocuklarımız evde tikili iyice sıkılacak çocuk yazık boşver sen onu ver oynasın eğer bişey derlerse çok şikayetiniz varsa polise bildirin de 
(42 puan) tarafından
Polis bisey yaparmi
tarafından
Yok kız yapmaz tabi bebeğin oyuncak sesini falan şikayet edemezler onlar alır polisten ağzının payını çocuk gündüz tabi oyun oynayacak gelir sorar ne sesi var çocuk sesi ee ne diyecek normal diyip gidecek hiç bişey yapmaz ondan diyorum işte polise söyleyin çok şikayetçiyseniz diye söyle
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç  takma  umursamaza  kira da olsan da o senin  ewin  parasını  verip  oturuyorsun  hem  gündüz  yani  buna karışma  hakları  yok  bebek  bu  yapmadan  anlamaz  böyle  insanlardan  nefret ediyorum  ya
(42 puan) tarafından
Geçen eşi susun ulan diye bagirmisti yukarıya benim eşimde biraz korkak
(5,949 puan) tarafından
Asıl  sen  bunlari  şikayet  et polise  canım   ewde  öküzz  besliyorlar diye
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Bebegede sus ses cikarma komşu rahatsız oluyor diyemezsin ki onların anlayış göstermesi lazım hiç mi çocuk büyütmedi ALLAH aşkına 
(42 puan) tarafından
Büyütmüş 2 tane anliyorum ama çok gürültü oluyo diyo
(14,080 puan) tarafından
Tamam ama biraz anlayışlı olmalı oda o yoldan geçti çocukları hicmi azmadı gürültü yapmadı
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Taşının ne demek ya komsun munkarar veriyirmus buna. Evet gurultu cok sinir bozucu, sende dikkat etmelisin komsunda...ama abartmasinlar yani. Hali yokmu canım  en azijdan ses biraz azalır, 10 aylik bebek ne kadar sesli vurabilir ki yani bilemedim. Oyuncagini elinden alma ama guzel guzel oynamasini sagla
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla benim kızda öle yaa yurutece koyduğum zman halının üstünde surmesini sağlıyorum çok ses olur die ben üst kattan şikayetçiyim bende alt kata yapmak istemediğimden halı üstünde oynatiyorum yokda diger türlü baya ses oluyor
0 oy
tarafından
Kız bizim altakide bana dedi bnde dedim çocuk bu önüne gecemm
0 oy
tarafından
allah hayırlı komşu versin altimdakiler bir  gün olsun şikayete gelmediler allah razi olsun akşamın bi saatinde mecbur kalıp ev supurdugumu bilirim onlarda da var sanırım çocuk halden anlamak lazım benim yukarimdakilerin de torunu geldiği zaman 2. 3gun kalır kaldığında da evindeki tüm sesler bende oluyor bende bi gün olsun şikayete gitmedim
0 oy
tarafından
Kirada oturuyorsamda parasını verip oturuyorum senin kocan kirami ödemiyor işine bak kendi paramla oturdum evde ne yapacağımı ne edeceğimi sana sormayacam de 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla bacim hic alma tukurum onun insanligina ew sahibiyse ne yapalim ne demek tasinin benim sen kiraciysan o ewe para veriyorsun bedava oturmuyorsun o kadar sıkısıyorsa bi mustakil ewe gitsin hanfendi net tavrini koy yoksa seni biktirir alt tarafi oyuncak yurutec yani tepesinde matkaplami hopluyor bebek bu durdan anlarmi cok sinirlendim benim ustumdekinin cocugu 5 yasinda walla bildin koltuktan yere hopluyor abla bazen der kuzm k.bakma durduramiyom die e derim abla uzulme cocuk ne yapalim die
0 oy
(3,753 puan) tarafından
O nasıl komşu ya bebek sonuçda anlamaz etmez yani

Bnmde alt da Bi komşum var olmaz olasıcalar

Gece gündüz demeden kavga ediyorlar gece yarılarına kadar bitmek bilmeyen kavgaları var bıktık ama ses etmiyoruz napalm 
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Ayy allahtan biz aile apartmanındayız :ermm:

0 oy
tarafından
Gündüz vakti o kadar yapılan gürültüden rahatsız oluyorsa kendi tasinsin hanımefendi. Benim kızım da çok gürültü yapar, alt komşulara deriz ses geliyor mu diye gelse ne olacak bebek o derler Allah razı olsun.
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ver kız oyuncağını oynasın yavrucak günah Allah onları da ıslah etsin
0 oy
tarafından

Söyle rahatsız oluyosan sen taşınnnn

0 oy
(382 puan) tarafından
Bizde cok sukur bir soz demyor resmen yikyor oglum evi)
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yani sende suç kiracisin bedava mi oturuyorsun söyle rahatsız oluyorsan evine ses yalıtımı yap çocuğun ceza ehliyeti yok ben gürültü çıkarmıyorum cocuktan da rahatsız oluyorsan polise şikayet et keşke öylesi bana denk gelse bilerek ziplarim evde mallar ya kendi çocukları uçarak büyümüş bırak çocuğu dolansin 
0 oy
tarafından
Pis malukatlar
0 oy
(607 puan) tarafından
Ay boşver kız insanlığından nasibini almamış o kö.pek kadın , çocuk senin ev senin kirada olursa olsun parasıyla degilmi hem , ver eline kesfetsin yazık yavruya gerekirse çocuğun için et kavgayı işim olmaz öyle anlayissizlarla , hödük oğulları rahatsız oluyorlarsa sktrsn gitsinler 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 522 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ozlem goksal41 (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 482 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ozlem goksal41 (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 914 göst.
0 oy
5 cevap 416 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,186 puan) tarafından soruldu