0 oy
562 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar bizim beşiği kaynim alıcak o yüzden bu aralar eltimle beşik bakmaya gidicez sizce en kullanışlısı hangisi 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
park besikk bencee en kullanislisi canm
tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
tarafından
rica edermm dilaraaaaaa adina sarki yazilmiiss kiizz :D
tarafından
Ben dogdugumda benim için yazmışlar canım o şarkıyı o dilara benim yani :D :D
tarafından
ahh adi guzell kiizz :D
tarafından
Sağol kuzum ☺
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ne kadar sürede kullanmak istediğinize bağlı mesela ben de hem sepet beşik var hemde bebek odasının büyük sallamalı yatagi yani 8 -9 aydan sonra kullanamıyorsun çocuk içinde dönemiyor uyuyamıyor tek bir tane yatak almayı düşünüyorsanız park yataklar en uygunu bu durum için 
tarafından
Canım ben gittiği yere kadar kullanmak istiyorum ☺ ilk defa anne olucagim için bilmiyorum tabi kaç yasina kadar beşikte durur çocuk
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Bizim sepet beşik bu taş catlasın kıyamet kopsun 1 yaşına kadar belki belki kullanırsınız bence park yatak alın oturma odası için de tahta beşik alın kziim 8 aylık 3 aydır yatmiyor içinde ilk kizimda 6 aydan sonra otursun diye koyuyordum yine yatmıyordu

image

tarafından
Kuzum iki beşik alma şansım yok bu park beşik goruntuye göre tasinmasi tahtaya göre daha kolay galiba bebisimizin odası var ama ben ilk başta yatak odamızda dursun sonra kendi odasına koyalım istiyorum iki beşik gereksiz olur yani sence bu ikisinden hangisi daha iyidir
(3,446 puan) tarafından
Odası varsa park beşik gereksiz gibi o zaman ama kziim 3 yaşında odası da ayrı var bir gün yatmış değil daha o yüzden iyide olabilir yatak odasına koyarsınız birde mesela aileler şehir dışında ise çadır gibi orayada götürebilirsiniz
tarafından
Ay bilemedim ki ya ben bakmaya gittiğimizde iyice bi inceliyim bari
0 oy
(1,509 puan) tarafından
En iyisi en kullanislisi park yatak 4 5 yaşina kadar yatar 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
kesinkikle ikea besigi ni oneryrm uzun vadelide yatar bnde ondan aldm 
tarafından
Fotoğrafı var mı canim
tarafından
var cnm atim
tarafından
Bekliyorum canım
0 oy
tarafından
Kuzenim 5 yasina kadar park yatakta uyudu baya kullanisli oluyorlar. Bende park aldim hemde uygundu fiyatı cok kolay kurup kaldirmasi tasimasi
tarafından
Anladım kuzum teşekkür ederim
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Buyuyen besiklerden alcaktim sonradan uzun arastirmalar sonucu park besige karar verdim cok kullanıslı ilerde bebis buyuyunce dusmesin diye asagı katına gecer bide hamak besik aldım oda cok rahat 
tarafından
Anladım canım ben de gittiğimde güzel bi inceliyim bari ☺
0 oy
tarafından
Park Park besigimiz var ben çok memnunum portatif oluşu özellikle çok iyi gittiğin yere katla götür bir kaç hamlede kur yatır severek kullanıyorum 
tarafından
Teşekkür ederim canım ☺
0 oy
tarafından
Kesinlikle buyuyen besik canım 2 3 yasına kadar kullanırsin hatta boyuna gore istedigin kadar yani 
tarafından
Teşekkür ederim canım ☺
0 oy
(849 puan) tarafından
Vallahi herseyden önemlisi yattığın yatakta çocuğu girebilecekmisin ona bak canım kusuyor felan park besikler hep bez çocuğu gorebilme şansın varmı ona bak derim resmen tecrübe oldu bana
tarafından
Büyüyen besiklerde yanları tahta olduğu için kapatiliyo sanırım park beşik daha mantıklı galiba
0 oy
(287 puan) tarafından
Karyola al sallanan olması daha güzel uzun sureli de kullanırsınız benim yerim olsaydı Montessori alırdim
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından

image

yeni dogdugunda yukari cikarysn buyuyunce bu sekil indiriysn dusmuyo besikten 
tarafından
Anladım kuzum teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
0 oy
7 cevap 307 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde asllyd (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 197 göst.
23 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suzanne34 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...