0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar 5 senelik  evliyiz 2 kızımız var ve 3. 'ye hamileyim. Eşimle severek evlendik . Ama günün hangi saati olursa olsun onu aradığımda gerek birsey eksik olsun ya da başka sebepden surekli bana kızıyo beni neden arıyosun  son 2 senedir sorunumuz yani tek sorunumuz bu. Beni neden arıyosun .  Iyice sinirlerim bozulmaya başladı bu konuda

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kimi arayacam deseydin başka kocam mi var deseydin.  Nedeni ne yani sana  böyle davranmasının 
(25 puan) tarafından
Yani anlayamiyorum bende . Zannedersin sevgiliyiz de arıyorum diye kızıyo . Bana çok saçma geliyo neden böyle 2 senedir cozemedim
tarafından
Sevgililer daha çok konuşuyor keşke sevgili gibi olsa hep insan bende 2 buçuk yıllık evliyim keşke böyle sevgili gibi olsa diyorum ☺☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Oksuzun kucağına kavurma koymuşlar da şeyim yandı diye yere dökmüş hesabı bu adamlar hep böyle nankör arama sende bırak bende bıraktım aramayı şimdide bana bebi neden hiç aramiyon kocanı hiç mi merak etmiyon diyo yaranilmaz ne yaparsan yap yaranamazsın o yüzden umursamaz olmak en guzeli
(2,792 puan) tarafından
Ay ayşe onu nasi laf kız :Dd
tarafından
Valla öyle laf canım ")) durumun özeti
0 oy
tarafından
aramak yerine ilk msj at şunu al eksik diye görmezse ara niye derse de msji görmedin aradm dersb
(25 puan) tarafından
Yani msj atiyorum . Ama normal sesini duymak icin aradığımda falan bana kızıyo.
tarafından
canım aramayı bırak o zaman o seni arayacak niye aramıyosun diye alışmış sanırım birde tersini dene
tarafından
Adam arama diyo sen sesini duymak istiyom diyon sesi batsın :D o beni arasın
(25 puan) tarafından
Zaten aramıyorum sadece önemli bisey oldu aradim o zamanda kiziyo
tarafından
Niye istemiyo aramanı telefon niye taşıyomuş o zaman. Telefon ne için icat edildi haberin var mı diye bi sor :D
0 oy
tarafından
1 günde kaç kere arıyorsun ki
(25 puan) tarafından
Valla aksama kadar çocuklar ev is sadece aksam üstü 1  2 kere arıyorum yani 7/24 aramıyorum
tarafından
1 kere diyemi kızıyor eşine söyle sen iyimi sin bişey lazımki arıyorum
0 oy
tarafından

Aramasanaa niye hala aramaya devam ediyosun ki 

(25 puan) tarafından
Ya zaten aramıyorum cok önemli bir sey olmadığı sürece. Ama mesela dışarı çıktım habersiz o zamanda niye aramadın niye haber vermedin diye kizar
tarafından
Dengesizmi senin bu kocan yaa
0 oy
(774 puan) tarafından
Oldu iyice ya kötü bişey olsa hem hamilesin hem çocukların var tabi ki arıycaksın tavrını koy canım 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bence hiç arama hatta o arasa cvp verme eve gelip niye acmadin dese sen sevmiyon aramayı artık bende sana baka baka alıştım sevmiyorum konuşmayı kendini tutmayı bil biraz 

Eve geldiğinde de fazla samimi davranma telefonla al uğraş annen gülü felan ara. Kaç gün geçmeden sorar bak onlarla konuşuyon ama felan diye. O Zaman anlar
(25 puan) tarafından
Yani aslında tek sorunumuz bu. Disari çıksam habersiz o zamanda niye aramadın diye kizar
(1,465 puan) tarafından
Sen dediğimi yap emin ol o hatasını anlar
Birde illa haber vereceksen msj at arama
(25 puan) tarafından
Ya birde hamileyim onun yüzünden stres tavan yani
(1,465 puan) tarafından
Anlıyorum canım ama dediğimi yapmaya çalış kendini bulunmaz Hint kumaşı sanmasın o eşin anlamıyorsa eve gelince sakin sakin söyle niye böyle diyorsun bana diye
0 oy
tarafından
Ya niye acaba ne iş yapıyor ki eşin ben sık sık ararım mesaj atarim ama eşim bişey demez bazen üst üste nişanlı gibi mesaj atigimda kızar oda tartistigimiZ için
(25 puan) tarafından
Yani yoğun çalıştığı saatlerde aramam . Akşam üstü çıkacağı zaman ararim.
tarafından
Niye kızıyor peki derdi ne ki nolmus aradiysan hamilesin çocuğun var ilaki ariyacan ya bide günde bir diyorsun
0 oy
tarafından
Kız benim gibi günde 50 dk arasan kocan napicam o zaman 

Benim ki görevde bazen yarım saat arayla en geç saatte bir ararız o arar ogluma veriyorum o konuşamıyor elinde koşturuyor benim kinn arkadaşlari laf ediyor ama eşim hiç tinlamaz tekmil veriyom karıya der 
(25 puan) tarafından
Zaten o arkadaşları yuzunden akil veriyo . O beni telefona hatunum diye kaydetmisti onlarda görmüş onunla dalga geciyolarmis artik daha neler söylüyorlar bilmiyorum .
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Hamilesin o seni arayip bisey lazimmi soylemeli  yada nasilsin diye sormali sende arama artik 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Arama o zaman canım madem istemiyo neden ısrar ediyosun 
0 oy
(147 puan) tarafından
Is yerinde telefonla konuşmak sıkıntılı mi . Ondan mi acaba 
0 oy
tarafından
Banada esim 1buck yıllık evliyken söylemişti arkdslarmin yaninda rencide oluyorum beni arama sürekli niye ariyosun felan heee oylemi seni bir dha asla aramicam diye yemin ettim ve 4 5 sene gecti arasından aramiyorum eve gelince soruyor niye aramiyon diye bende biliyon yemin ettim seni ölsem aramm diyom 
0 oy
tarafından
Yemin ederim benim eşim aynı böyle niye arıyosun arkadaşlarm var hemen kapat felan vs bende seni aradigima dua etmiyonda lafmı atıyosun diyorum bidaha bu şekil konuşursan engelerim diyorum saçma bu erkekler gercektenn kimi arıyacaz başka hayret birşey
(25 puan) tarafından
Ayy bende hep engellerim sonra kendi alır kaldırır engeli
tarafından
:) :) vallahi çok tuhaf bunlar az evvelde aradm ömrümü felan yedin diyo yavaş ol daha 1 yıldır benlesin dedim bende insanım tek başma gece 11 lere kadar napim yani
0 oy
tarafından
Cnm seni sevdiğinden aramanı istiyor bence
(25 puan) tarafından
Ya biz severek evlendik ben sesini duymak icin ararim cunki çalıştığı iş biraz ağır bir iş
tarafından
Cnm ben soruyu yanlış anladım o seni arıyor sandim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yoğun mu çalışıyor 
(25 puan) tarafından
Yani ama ben çıkış saatinde ariyorum
0 oy
(447 puan) tarafından
Ya yorgundur belki msj at sende
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Arama cnm bak nasıl o aryacak senı 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ben ararım arama diye kızarsa tartışma çıkar niye aramiyim yani saçmalık açıkçası şüphe ettiğin herhangi bir durum var mı 
(25 puan) tarafından
Yok öyle aldatma gibi bir durumu olmaz çünkü zaten kıtkanaat geçiniyoruz. Birde oyle bir sey olursa boşanacağımi bilir . Asla affetmem
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Bnde fazla aramam iş yoğundur belki ondan mı acaba bı akşam gelince bişey alincakmi diye sorar okadar  cokmu ariyosun
(25 puan) tarafından
Sadece akşam çıkış saatinde ararim 1 kere

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,011 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde 12sema12 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 634 göst.
0 oy