0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar merhaba çok merak ettiğim bir şey var insanlar neden hamilelerin canını sıkmaya bu kadar meyilliler hani bilerek mi yapiyorlar onu da anlamıyorum

Komsumuzla otururken hevesle yarına randevu aldım oğlumu göreceğim ne güzel dedim yarın bir gün bıkarsın geceleri uyanacaksin seni uyutmayacak o bebek diyorlar bende tek sağlıklı iyi olsun da uyutmasin dedim sonuçta isteyerek bilerek anne oluyoruz birde ilk hamileliğim gerçekten bu kadar kötü mü uykusuzluk yorgunluk

22 Cevaplar

+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Ya ister istemez yorucu oluyor EVET.  

ama tabiki çok da güzel anne olmak❤
(72 puan) tarafından
Yani değil mi bir kokusuna bir gülüşüne değecek ❤️
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Boş insanlar işte konuşuyorlar..benim etrafımdakilerde topuklu ayakabılarımı istiyorlar nasıl olsa bi daha giyemiyveksin diyorlar..sanki ömür boyu bebek karnımda kalıcak.
(72 puan) tarafından
Yok artık ya bu şekilde nasıl fesat düşünceli olabiliyorlar bu sadece bir süreç geçecek sonuçta
(449 puan) tarafından
Boş ver canım hiç takmıyorum ben..hatta karnım burnumda yine topuklu giyiroum..önlerinden geçiyorum..oh miss)))
(72 puan) tarafından
En güzelini yapıyorsun digerlerinin aklıyla yaşamadığıni en güzel şekilde ifade etmissin
(449 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım..hayat bizim kendimiz biliriz..Keyfine bak♡
0 oy
tarafından

bu gunlerin tadini cikar demek istemis aslinda .. yani genelde bos gunler cok araniyor :D

(72 puan) tarafından
Ya bilmiyorum ya bana öyle geldi canım sıkıldı
tarafından
can sikicak bisi yok cnm o donemlee takilman normal, herkesin cocugu herkesten kiymetli ama dogunca daha cok neden oyle soyledigini anlarsin
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Gerçekten bazıları çok dengesiz oluyor seninki gene hic bisey benim eşim bizim diğer evi tamir yapıyor karşı daire hemen bazen şu çay falan götürüyorum sen niye kendini yoruyosun diyorlar diğer bebeğim vefat etti hemen onun için mi artık neyse bi gidip gelmekle ne olacaksa diğer gebeligin sikintiliydi gene mi aynı şeyler olsun istiyorsun faln dikkat et bilmem ne benim çok kalbim kırılıyor aslında ama ayn deyip geciyorum:(

(72 puan) tarafından
Allahım rahmet eylesin bu şekilde kadınların yaralarını desenlerden nefret ediyorum daha nazik doğru güzel bir dille ifade etse hem sen uzulmeyeceksin hemde dikkat edeceksin belki bazen öyle bir konusuyorlar ki karnımizdaki bebeği bizden annelerinden çok düşünüyorlar gibi konuşuyorlar ama taviz asla verme aynen deme bir kere dediğinde hep yapıyorlar çünkü söyle ben bebeğimiz sizden daha çok düşünüyorum her şeyi DR. Kontrolünden yaşıyorum yapıyorum de çünkü demezssen hala seni üzmeye devam edecekler izin verme Allah'ım bu bebeğini hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşAllah
(1,505 puan) tarafından
Aynn öyle canm çok sağol Allah razı olsun Allahım hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın bütün hamilelerin içinde bizimde bebeklerimizi kucagimiza almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  ilk  başta  zorlanıyorum ama  sonra  alışıyorsun  annelik  öyle  birsey ki ewladin  iyi  olsun  yetiyor  sana  canimk hiç  sıkma  sağlıklı  bir  şekilde  doğur  hamileliğinin tadını  çıkar 
(72 puan) tarafından
Öyle yapıyorum bende öyle düşünüyorum sonuçta melek yani evet çok sıkıntılı olabilir ama geçecek o da bir süreç
0 oy
tarafından
Bacım Cennet boşuna anaların ayağının altında denmiyor Rabbim herkese bu annelik içgüdüsünü annelik korumasını boşuna herkese vermiyor Tabii ki de yorulacaksın uykusuz kalacaksın Yorgun olacaksın bazen İsyan edeceksin bazen ağlayacaksın yani bunları annelik yapacak bir şey yok
(72 puan) tarafından
Yani elbette doğru söylüyorsun ben her şeyi göze aldım yani evladım sonuçta ona bir şey olmasın yeter uykusuz da kalırım yorgun da olurum nolacak kiii
tarafından
Eee yani bosver sağı solu bak ben 3 tne tek basna buyutuyom kimsem yok yanımda artık öyle birsey olmusmki dün uyuyorum salonda benim kız 9aylik kapının agznda onu hissettm dusucek diye bildgn uyuyorum yanı
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Üzme canını hiç anne olmak en güzel duygu nasipse yaşamak bize de nasip olcak :)
(72 puan) tarafından
İnşallah inşallah en güzel şekilde kucağına almayı nasip eylesin Rabbim
(1,465 puan) tarafından
Amin tüm bekleyen annelere inşallah.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Komşun cok hakli suan aşırı yorucu zamanlar geçiriyorum ama geçici Allahtan yani birde böyle düşün.
0 oy
(894 puan) tarafından
Toplum olarak olumsuza odaklıyız :D
0 oy
tarafından
Sqçmalamış sağlıklı hayırlı olsun diyeceğine çocuğu yok mu onun öyle dedi
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Sen bir dogur canım degil uykusuzluk canını ver onu için deseler 1 saniye düaünmezsin. O her ay aşı oluyor ya ki olması lazım saglıgı için deseler ki yerine 1 askıya 10 iğne vurul vallahi kabul ederim. Analık Baska bir duygu
0 oy
(5,220 puan) tarafından
komşunun problemleri var bence evet son ayda hele yatamıycaksın kalkamıycaksın rahat oturamıycaksın belki ama bunlar bile okadar güzel şeylerki bebeğin karnında hareket ettikçe şükredeceksn bütün bunlara her anının tadınu çıkar boşver onu bunu
0 oy
tarafından

Benim bebeyim 40 gun geceleri uyumadi gunduz uyurdu geceyi anca aģlardi hiç sorun olmadi benim için alişmişdim artik ilk bebeyimdi uykusuz kaldigim gecelerde benim için guzeldi, sen aldirma o sòylenenleri annelik elbet zorluklari olur saģlikla bebeyini kucagina al canim:)

0 oy
tarafından
Evet ben daha yeni hamile olduğumu öğrendim eltim kaynanam başladı eyvahhhh seni zor günler bekliyor yok tekme atar uyuyamazsın hareket eder doğunca uyku diye birşey olmaz hele gazlı olursa yandın falan gibisine 
0 oy
tarafından

Üzülerek söyleym evet kötü canm dün gece toplasan 2 saat uyumamisimdir mesela bugun camasir bulasik ev süpür sil banyo yika valla yemege sadece makarna yapabildm kizim 6 aylik gunduzleri uyudukca iş yapiyorm geceleride dogru duzgun uyumuyo 6 qydan beri her gece boyleyiz ins sen yasamazsn canm

Zaman gectikce alisiyosn kiz bi bebeginin bakışı gülüsü tüm yorgunlugu aliyo
0 oy
(1,950 puan) tarafından
7/24 uyumayan anneler var zombi gibi gezen her gece ağlayan çaresiz kalan yardımcısı olmayan dus alamayan yemek yiyemeyen yemek yapamayan 10 dk dinlenmeyi kendine hediye kabul eden cocugu surekli ağlayan hincini çocuğundan çıkaran dayanamayip vuran stresin evine ve kocasına yansitan bir cok anne var...

Ama yine de git sor onlara en güzel şey annelik derler.. 

Hasta olduğunda kucağından indirmezsin burnu tıkanır sen o uyusun diye uykusuz kalırsın yemek yedirmek için takla atarsın... 

Zordur ama cok eglenceli ve güzel onun her anını izlemek...
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Sanane bacım çok sikayetciysen sen yapma diyemedin mi
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Az bile demiş bence 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm aslında kötü bişey söylememiş banada çok derlerdi tabi o zman anlamazdım.anne olunca uykusuz geceleri görünce ne demek istediklerini anlıyorsun benimde ilk bebeğim bir noktadan sonra artık uyumak istiyorum die bagirmak istiyorsun :))
0 oy
(135 puan) tarafından

Anne olmak zor ama gülüşü yeterr:angel::)<3

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 180 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 707 göst.
3 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 626 göst.