0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
Kızlar iki saattir oturdum ağlıyorum ben eşime annengilin  oraya bayrama gitmek istemiyorum  diye daha önceden de konuştuk zaten sen çocukla kalırsın dedim ben de bizimkiler de kalırım dedim Bayram sonu döneriz dedim kabul etmişti şimdi diyor ki sen gelmezsen diyor Ben diyor gidemem diyor şimdi karın nerede falan derler diyor Halbuki mâgane yani her neyse işte bundan sonra dedi o zaman dedi Ben de bayrama gelmiyorum dedi sırf Annesinine gitmyorum diye zaten annesine gitmek icin geliyormus bayrama o bu magane yani  diye zaten annesinin yanina neden gitmedi mi az çok biliyorsunuz bilenler vardır mutlaka daha önceki postlarimdaa yazmıştım az önce de görüntülü konuşurken bana diyor ki teyze eltim oluyor onunla konuşuyorduk benim çok alakasız çok ilgisiz  falan diye Sonra eşim teyzemi aramış işte Yenge ne yapıyorsun falan diye konuları anlatmaya başlamış O da demiş ki konu para falan değil sen ilgi göstermiyorsun ondan şikayetçi Reyhan falan diye beni aradı sen dedi nasıl anlatırsın dedi bir de özel bir şeyde anlatmadım Ben sadece bir ilgisizlgni anlttim  sdce dertelsecek kimsem yoktu cunku eşime defalrdca dile gtrdim umursamdi bile beni herneyse  Görüntülü konuşuyorduk Gözüme baka baka istemiyorum etmiyorum diye bagrdi bana bende bisy demeden kpttm  sonra ben de engelledim işte Zaten 2-3 haftadan beri de ne benle ilgileniyor ne bir şeyler yapıyor yani o konu bu konu bahane Ben artık inanmıyorum yani bana olan sevgisini bir insan sevdiğini gözüne baka baka seni istemiyorum hayatımda gitti anne zaten her defsnda ayrilmaya baglayan kelimeler yazyor bana 

7 Cevaplar

+1 oy
(561 puan) tarafından
Artik pes yani daha fazla nasil sacmalanirdi bilmiyorum siz artik iyice adetleri orfleri unutmussunuz. Tabikide bayram esinin tarafinda gecirip sonra ailene gecersin bu heryerde böyledir sana napiyolarda gitmek istemiyosun. Eşin dul gibi tek mi gonderceksin sacmaliga bak naparlarsa yapsinlar sen eşin icin gidiceksin millete laf vermemek icin gidiceksin. Senin erkek kardeşin olsa karisi gelmese ayri gayrı olsa acaba normal karşılar miydiniz. Ozaman ortaligi ayaga kaldirirdin. Eee kendin istemicegn seyi başkasına da yapmicaksin. Cinlerim tepeme toplandi ya
(165 puan) tarafından
Bos konusma önyargılı da olma tammi bende biliyorum örf adetleri kayananam olacak kadin inanki birak beni torununu yzuunu dahi görmeyi hak etmiyor anldinmi bak oğlum buyduu 1 ysna girdi ne gormeye gelmiştir ne tek corap almistr esim askerdeydi kizim bisye ihtucn varmi diyr aramadi bilr evlendim 3 hafta anca tutty kovdu o evde hergun kavga ediyordu benimle daha bi surru sey yargilamadan yapin yorumuzunu olurmu cidden haketmiyor nankor olmasa yemrk te yprm klrdma.temizlkfe yprm inan sorun deil elime ypismaz ama hak etmi yorrr
(561 puan) tarafından
MALESEFF Kİ EŞİNİN ANNESİ. Yapabilcegin hic bisey yok. Atsa atamaz satsa satamaz oyuzden takmasan da gitmen lazim
(165 puan) tarafından
Canim gideyimde bak gitmesine inan sorun deil ama orda durdugum zaman sklyrm isim.bityor elime tel aliyorum iki dkka ona bile karsyolr bazen bebegim uyumuz yarim saat kestrym derim milletin gelini odun ceker bizimki yatar der
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından

Ahh ahhh bende nefret ediyorum bu durumdan bizde o konuda kavga yaptık bayrama ne kadar var yarından gidelim bayramın 2. Günü akşam 9da benim annemlere geçecekmişiz bende oturdum ağladım nefret ediyorum böylesi heriflerden:angry:

(165 puan) tarafından
Hayır yani bir de şöyle bir şey var görümcen beni görünce g***** kaldırmıyor Afedersin bana bugüne kadar altın takmışlar bilezik takmamış  kaynanalık yapmamış Ben niye gidip orada şu an gelinlik yapayım ki yani eşim bana bunun icin tavır sergiliyor istemiyorum diyor Cidden artık Çok bunaldım ya
(2,244 puan) tarafından
Şimdi ayıp bişe yazacam olmıcak o aile kazıkta çaksa eşine kıymetli olur senin ailen sen 2. planda
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ay bayram da şu aile mevzusu olmasa olmaz zaten bizde her bayrammmm eşimin ordayız yoksa babası kusuyor yaa....Senin durum da zor ama bayram dan ziyade bu tartışmanız ilgisizlik kısmi daha sorun bayram 2 3 güne bitio yine
0 oy
tarafından
ne yasadiniz bilmiyorum ama en azindan gidip gorunmek lazim bayram sonucta kalmazsan kalmazsin ailenin yanina gidersin.. dertlesmek icin anlattigina gelince valla benm esim grip olunca bile baskasina dememden hoslanmaz.. bence aile konularinin dertlesmesi olmuyor bir yerde patlak veriyor cnm
0 oy
(15 puan) tarafından
Çok uzun yazmışsın önceki postunuda okumadım.. çok herkese yazan bir insanda değilim açıkçası ama annemin bir sözü var ( üç günde gebermezsin der her zaman gir mutfağa çıkma der..) sizde yemek yapın birşeyler yapın 2-3 gün çabuk geçer. Takmayın birşeyleri kafanıza gülün geçin hep.. sonrada gidersiniz annenizin evine..
0 oy
(2,322 puan) tarafından
Bayram bu yani 2 gün idare etsen eminim eşinde seni idare eder
(165 puan) tarafından
Canim hak etmiyolr etseler karnim ynmycak
(2,322 puan) tarafından
Bizim yaptıklarımız çok hakediyorlar mi saniyorsun esimin hatrina kendime saygima yapıyorum ama
0 oy
(1,850 puan) tarafından
14 yıllık evliyim kaynanam yapmadık bırakmadı

Ama her bayram önce kaynanama sonra büyük diye eşimin bahanesine sonra anneme gittik

Esten ilgi alaka istiyorsan bura adamın huyuna suyuna gitmeyi bilmek lazım

Hem bayramlar niçin?

İlgili sorular

0 oy
94 cevap 1,950 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,130 göst.
0 oy
3 cevap 344 göst.
1 Aralık 2019 Aile kategorisinde Fatmanur engin (19 puan) tarafından soruldu
0 oy