0 oy
1,944 göst.
Diğer kategorisinde (4,101 puan) tarafından
Kocanızin çorabını giydrrrmsnz 

Ben giydrrim genelde ama genede ondan yana şansım yok

94 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım senin çocuğun muydu tiner içen. Nasıl oldu merak ettik 
(13,202 puan) tarafından
Aaa Selma kız geçmiş olsun görmedim postunu. Allah şifa versin inşallah kuzum
(3,950 puan) tarafından
Selma geçmiş olsun canim
(4,101 puan) tarafından
Allah razı olsun kızlar evet kaldrdim hemen postu çok şükür biseyi yok
(13,202 puan) tarafından
Senden de razı olsun kuzum. Aman dikkat et gerçi hep ediyoruz da şeytan işte
(4,101 puan) tarafından
Öyle vallaa benim 4 tane her biri bir yerde yetisemyorum
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Giydiririmde çıkarırım da ayaklarinida yıkarım gerekirse pantolonunuda çıkartırım tirmaklarinida keserim bunuda kölelik olarak görmüyorum 
(7,230 puan) tarafından
He canım ayak yıkatıyorsa orda deger vardır :)) tövbee. Ben ayak falan yıkamadim hic demek istedigim her turlu ev iside olsun. Karsindaki bunu sana zorundaymissin gibi yaptiriyor yapmani istiyorsa o zaman kölelik olur ayak yikamakta ev isi yapmakta. Kisilerin kendi bilecekleri bisey birseyler yapiliyorsa karsilikli kölelik diyemeyiz kimsenin kocasina yaptigi seye.
(163 puan) tarafından
Aynen tirnak kesmekle ev isinin ne alaksi var ev isini mecburi yapiyorsn esin de ise mecburi gidiyor normal yasantimizi ilerletmek icin yapmak zorundayz  ama esinin tirnagini kesmeye mecbur degilsn kesmessen yasantindan hic bir sey eksilmez ... Bu adamlarin eli ayagi tutmuyor mu ya hep boyle yuceltiyorlar yuceltiyorlar simartiyorlar  sonra da bana bunu yapti sunu yapti kolesi oluyorsn tabi yapar valla benim esim de calisiyor gecenin 12 sine kadar calisir bana yaklasmaz bile hemen banyoya gider sana kotu kokmayim der ....
(1,271 puan) tarafından
Nevarki asıl değer budur arkadaşlar durumu çok yanlış anlamış ayak yıkamayı tırnak kesmeyi değer sanıyorlar ben şok oldum insan bu kadar düşürebilir mı kendini. Bu kadar yuceltip simartiyorlar kocalarını sonra o koca yapilan hiçbir şeyden memnun olmuyor alışıyor çünkü pohpohlanmaya ne bileyim biz de kocamizi sevip değer veriyoruz karşılıklı ama böyle absürt şeyler yapmıyoruz birbirimize herkes kendi kişisel ihtiyaclarini kendi giderir:)
(163 puan) tarafından
Aynen oyle birdilektut ama cevaplarin cogunu okudum cogu yaptigini soylemiş biz mi cok dogruyuz onlar mi cok yanlis bilemedim ya bunlar neyin kafasini yasiyor esi cok calisiyormus ben de cocuk bakiyorm cok istiyorsan birinin tirnagini kesmeyi babaninkini ananinkini kes o zaman seni karsiliksizz buyutup bu zaman sag salim getirmisler
(1,271 puan) tarafından
Aynen öyle ana babası ne şartlar altında buyutmusler onlarinkini kes desen kesmezler. Diyorum ya kendi çocuğumuz dünyanın en değerli varlığının bile bu tarz ihtiyaçlarını bir zamana kadar karşılıyoruz. Değer vermek o mu. Herkesin eşi çalışıyor eşi calismayan mı var. Hem işte çalışıyorum hem evde çalışıyorum üstüne çocuk bakıyorum ama eşim bana öyle bir şey yapsın istemem elim ayağım tutarken ben yaparım yani. Sevgiyi değeri bu tarz şeylere bağlamak hiç doğru değil bence başka şekilde değer göremiceklerini düşünüyorlar
+3 oy
(6,210 puan) tarafından
Abla ben senin yerinde olsam giydirmem
(4,101 puan) tarafından
Bu sefer karilik yapmyor deyip haksız duruma dusurr beni
tarafından
Çorap giydirmek le kadınlık ne alaka canım.
tarafından
düzenlendi
:D ay cok guldum corap gıydırmekle karılık mı oluyormus 5 yıllık evlıyım ıcımden geldıgınde gıydırdıgım oldu 5-10 ancadır esımın bana corap gıydırmıslıgı daha fazladır belkı
ayrıca sunu demeden gecemıcem kocan sana ne kocalık yapıyo ki karılık yapma derdıne dusuyosun bu yasta 4 cocuk oyle adama yazık gunah valla
(6,210 puan) tarafından
Sende odun gibi olarak erkeklik yapmıyorsun diyeceksin aslında denecek çok şey var ama ne yazikki esin anlamaz seni daha fazla yorar
Allah ferahlık versin sana inşallah
(5,267 puan) tarafından
Çok haklısın ilknur. Giyrilecek erkek var giydirilmeyecek erkek var. Senin kocana yemek bile yapılmaz. Allah yardimcin olsun
+1 oy
tarafından
Yokk çok şükür eli kolu sağlam 
tarafından
Böyle yapa yapa bi halt saniyolar erkekler kendilerini sonra daha fazlasını istiyolar
Seninde sansin ondan yok
Bi çorabını giyemeyecek kadar aciz kocan demek ki
(4,101 puan) tarafından
Ewet ewet çok haklsin
tarafından
Ya sinirleniyorum kusura bakma
Ama böyle ayak yıkatan çorap giydiren erkekler ne bilim çok itici geliyor
Ve bunu kocasına yapan kim varsa etrafımda adam kadını birseyden saymıyor cidden
Üzülüyorum ve kızıyorum bu duruma
Benim babamın çoraplarını ben kardeşlerim giydirirdik ama cocuktuk oyundu bizim için
Daha anneme çorabımı giydim dememiştir babam
(4,101 puan) tarafından
Aynen böyle yapanın şansı yok
tarafından
Külkedisi helal olsun içimi dökmüşsün benim yerime
+1 oy
tarafından

Geçen bir defa giydirdim. Adam şaşkına döndü. Ağzı kulaklarındaydı. Ne yapıyorsun sen dedi. Garibim yaa:D

(4,101 puan) tarafından
Haahahahah çok sevinmiş sanırım
tarafından
Ama hastayken bildiğin bebek gibi oluyor:D bir defa çok hasta olmuştu. Yarım saatde 3-4defa  gece kaldırıb üstünü çıkarıb , terini silib tekrar giydirdim. Uzanınca hemen uykuya geçiyordu. Hatırladım üzüldüm ya .
O da bana aynı ilgiyi gösterir Allah razı olsun
(4,101 puan) tarafından
Ewet erkekler hastalanınca cidden çok ilgi beklyorlsr
+1 oy
(10,874 puan) tarafından
Sen coraplarını giydirieken o da basını öpuyorsa bu kolelik degildir. Ama oturupta kalk coraplarımı giydir diye emir veriyorsa bu köleliktir
(4,101 puan) tarafından
Ah ne kadar mantıklı konstun
0 oy
(692 puan) tarafından
Neden kölelik olsun ama hakedene kölelik olmuyor haketmeyene kölelik oluyo bacım 
(4,101 puan) tarafından
Haklsin cokkk
0 oy
tarafından
Hasta falan olsa evet giydiririm aynı şekil oda bana giydirir ama normalde herkes kendi giyer 
(4,101 puan) tarafından
Anladım canim
0 oy
tarafından
Ben giydirmem ama tiksindigim icin ya da  yapmak istemedigim icin degill kendi giyer bana gerek kalmaz ha hasta olur egilemez falan tabikide seve seve gydrrm 
(4,101 puan) tarafından
Anladım canım mantikli
0 oy
tarafından
Ben giydiririm canım hiçte gocunmam Sezeryan ameliyatı olduğumda herseyimi o yaptı benim. Kimsem yoktu. 
(4,101 puan) tarafından
Allah razı olsun esinsen
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ne gereği var eli yok mu
(4,101 puan) tarafından
Yok sanırım
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Erkekler herşeyi bizim yapmamizi istiyorlar ama ben hastalik falan olmadiği sürece giydirmem. 
(4,101 puan) tarafından
En iyisi bence
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Cocugun nasil oldu tiner icti demiştin.
(4,101 puan) tarafından
Çok iyi temz çıktı sonuçlar
(4,288 puan) tarafından
Suan durumu nasıl peki evde mi
(4,101 puan) tarafından
Ewet canim şuan beni yiyor :(((
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Kizz onun ellerine nolmusss☺️☺️☺️Hastalik sokerlik olur amenna durduk yerede giydirmemmm
(4,101 puan) tarafından
Haahahaah eli kesilmş
(15,824 puan) tarafından
Yapma bacimm  bundan sonra bosverr  kendi giysinn ☺️☺️
(4,101 puan) tarafından
Çok haklsin
(1,210 puan) tarafından
Ciddi misin ya sağlık sorunu yok keyfi sana mı giydiriyor sen de giydiriyorsun giydirmesen karilik yapmamış mi oluyorsun çok tuhaf Allah yardımcin olsun kocana da vicdan akıl versin benim eşim iş konusunda benden hiç birşey istemez çok şükür yemek bile istemez yapmasam
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Niye kölelik olsun. Bende bazen esiminkini giydiririm bazen oda benimkini giydirir ne var bunda.
(4,101 puan) tarafından
Karşılıkliysa norml tabi
(3,141 puan) tarafından
Karşılıklı ama karşılıklı olmasa da bir çorap giydirmek çıkartmak onun benim için yaptığı şeylerin yanında hiç yokmuş gibi kalır. Rabbim onu cennetinin en güzel yerine koysun ne yapsam onun bana yaptıklarına karşılık gelmez.
(4,101 puan) tarafından
Ne güzel izler birakms
(3,141 puan) tarafından
Çok kıymetli ❣️
0 oy
tarafından
Hasta falansa giydiririm canım bazen çorapla uyuya kalır çıkartırım gocunmam yani eşim hak ediyor ama hak etmese yapmam ameliyat oldugumda oda benim ayaklarımı yikamisti her şey karşılıklı canım 
(4,101 puan) tarafından
Aynen oyleee
0 oy
(6,295 puan) tarafından
Sakatsa giydiririm.
(4,101 puan) tarafından
Anladım
0 oy
tarafından
Kölelik olarak görülmemeli.

Benim hamilelik boyunca eşim giydirip çıkardı çorabımi. O ameliyat olduğunda da ben aynısını yapmıştım.

Can sağolduktan sonra herkes kendisi giyiyor ☺️
(4,101 puan) tarafından
O benimkini yapmaz
0 oy
tarafından
Hmm o senin çorabını giydiriyor mu peki 
(4,101 puan) tarafından
Yokkk asla
tarafından
Peki sen bu durumdan memnun musun
(4,101 puan) tarafından
Yokkkkkkk
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hastamı? Kolu falan kırık yatalak?.

Saglamsa kendi işini mümkünse yapsın.kebdi corabımı bile giymeye fırsatım yok cunku
(4,101 puan) tarafından
Sjsjsjssjsjs
tarafından
Ahahaha bu ben :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 592 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde 30052020 (802 puan) tarafından soruldu
0 oy