0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Dün akşam ki yorumlarınız için öncelik le çok teşekkür ederim.    Hiç keyfim yok tu cevap yazamadım.  Ama çok şükür bugün. Güne pozitifim.  Kötü düşünmek Yok.  

Hanımlar DECAVİT. VE FEREMAT.  İLACİM BİTTİ KONTROLÜM YARIN.   ESİM AL BUGÜN DEDİ AMA DOGUMA COK BİRŞEY KALMADI. 10 GÜN RABBİMİN İZNİYLE.  BUGÜN ALMASAM. YARIN DOKTORLA GÖRÜŞÜP DEVAM EDECEKSEM ALSAM NASIL OLUR 1 GUNLE SIKINTI OLURMU.  

BİDE.   KAN SULANDIRICI KULLANIYORUM.  BUNU DURDURMALARİ GEREKMİYOR MU.   DOĞUMDA.   ÇOK KANAMAYA SEBEB OLMAZMİ. UFAK BİR KESİGİM BİLE OLSA KANİ DURDURAMIYORUM AMELİYAT TA KOCA YER KESİLECEK

7 Cevaplar

0 oy
(119,343 puan) tarafından
Safak kac senin
tarafından
Son 10 Cnm
(119,343 puan) tarafından
Abooo bitmis
tarafından
Bitti çok şükür cnm
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım ilaçların için bekle bir gunden birşey olmaz bence.. ama.kan sulandiriciyi da sor doğumda çok kanama oluyor onu kesmeleri lazım bence 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum.  Bu sabah eşime de dedim yarın doktora sorarız dedi ama benim kafama takıldı.   Kan sulandırıcı kullanmadığım halde. Kızımda kananmam çok olmuştu.  6 ünite kan vermistiler.  4 ünitede plazma verilmiş ti. Yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
(5,721 puan) tarafından
Hani kan sulandırıcı için doktoru arama şansın varsa bugün telefonda sor canım olmazmi
tarafından
Benim doktorum yarın nöbetçi cnm doğum haneyi araya bilirim onlarda bilgi vermez hastaneye gel der şuan eşim işe gitti tek o yolu çekemem göbek izin vermiyor.  Artık araba kullanmaya. Kramp giriyor ayaklarıma.
(5,721 puan) tarafından
He tamam kuuzum dikkat et sen yine yarın ola hayrola inşallah
tarafından
Saolasin cnm Allah razı olsun
0 oy
(530 puan) tarafından
Ahh büşş ne ara doğum anin geldi kiz daha dün hamileyim diyodun ah zaman
tarafından
Geldi cnm çok şükür
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Bi günden bişey olmaz yarın doktoruna sorup alırsın kan sulandırıcıyı da bırakman lazım diye biliyorum sanki onu da doktoruna sor emin ol ona göre hareket et canım 
tarafından
Arasamda gel diyecek cnm yarın bnim  doktor nöbetçi yarın gitmek istiyorum
0 oy
tarafından
Kizzz 10 gunmu kaldi maasallah yaaa. Doktoruna danis ara isters3n canm kullanmadigin icin skinti olurmu ondan bilgi al istersen
tarafından
Arasamda gel diyecek.ler benim doktorum yarın nöbetçi cnm yarın gitmek istiyorum.   Hastane il dışında
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Ameliyat için korkma canım ben kullanıyordum kan sulandırıcı acil sezeryana alındım bir sorun olmadı 
tarafından
Ben kullanmadım halde her ameliyat ta kanamam oluyor. Cnm. Bide şimdi kullanıyorum durmaz sa diye korkuyorum
0 oy
(292 puan) tarafından
Ben corspini 36. Haftada bıraktım iğneleri doğuma kadar kullandım on iki saat etkisi var demişerdi akşam altıda yaptım iğneyi gece birde suyum geldi sabah dört gibi sancı verdiler gece on bire kadar sancı çektim on bir buçukta sezeyan oldum şükür bi aksilik olmadı iğneler önemli decavit bıraksanda sorun olmaz :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
15 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,000 göst.
0 oy
6 cevap 70 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 799 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,081 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,045 cevap

34,874 kullanıcı

...