+1 oy
398 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (139 puan) tarafından
1.60 boyum ve 44 kiloyum kemiklerim sayılıyor artık. Hiç iştahım yok gün içinde 2 defa yemek yerim qecede abur cubur felan. Çok istiyorum diye kilo alamıyorum kafaya takmış durumdayım kolay nasıl kilo alabilirim yaaaaa 

37 Cevaplar

0 oy
(1,281 puan) tarafından
Al bendende o kadar ama bnm nefenim belli gunluk iki ogun yiyom oda tam karnim bile doymuyo sabh ceyrek ekmek yiyom her ogun yarim ekmek yesem alirim bnce
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Bende oyleyim malesef. 45 kiloyum bir gram alamıyorum kan değerlerime falan da baktırdım her sey normal çıktı. Yiyorum alamıyorum hıc bir giydiğim yakışmıyor :'(

0 oy
(1,045 puan) tarafından

Disardaki hazır yemekler çok kilo alldiriyo 
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Gebertirim dayaktan seni =) 
0 oy
tarafından
Kilo veremiyorum çıldıracam 
0 oy
tarafından
Off bende veremiyorum keşeke bende alamayanlardan olsaydım 
0 oy
tarafından
Bende öyleydim sonra korunma iğnesi vurdurdum kilo aldim ama keşke vurulmasaydim:((
0 oy
tarafından
Internette bi sayfa var ordaki ürünler güvenilir baya. Ve ablamın çocuğu sa çok iştahsız araştırdım o sayfada iştah için baya etkili bir karışım var probal ismi. Kadın kendi çocuğunda denemiş açmış iştahını. Ablamın çocuğuna da aldım bakalım henüz denemedi iştahı açılırsa sana bilgi vereceğim canım çünkü büyüklerde de etkili demişti satan kisi
0 oy
tarafından
Allahım bende kilomla kafayı yedim iştah artırıcı sürüp iç
0 oy
tarafından
Kiz bende kilo.veremiuorm die yakiniyorm :) senjn gbi kilo almak istiyorm yazarken bile kilo alirdm burda post acsaydm :)
0 oy
(301 puan) tarafından
45 kiloyum ve 165 boyum var bacim eşim bile diyor kilo al diye ama ben iştahlıyim yine alamıyorum herkes kızımın ablası sanıyor beni:) 
0 oy
tarafından
Doğumdan önce bnde öyleydim 162 boyum 45 kiloydum. o zamanlar napsam olmadı valla gerçi çok düzensiz besleniyordm
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Gel biraz vereyim sana :) şakası bir yana sürekli yemek ye abur cubur hamurlu yiyecekler iştah açıcı vs veya diyetisyene git bir 
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Bende aynı dertten muzdaribim..tabiki Rabbim dermansız dert vermesin ama oğluma hamile kaldığımda 41 kiloydum şuan 33 haftalik kızıma hamileyim buna da 43 kiloyla hamile kaldım ve oglumdan kalan dogum kilosundan sadece 2 kilo kaldı 20 kilo almıştım cok istedim vermemeyi ama malesef 18 kilo verdim hadi 5 kilosunu çocuğun eşi çocuğun kilosu ödemle falan gitse bende 13 14 kilo kendimden verdim..bu hamileligimde de sadece 9 kilo alabildim oğluma hamileyken bu haftalarımda 17 kilo almıştım..doğumdan sonra yine zayiflarim diye çok üzülüyorum 
0 oy
(569 puan) tarafından
Ben bı ara 50 kiloydum bı arkadasın tavsiyesiyle depresyon kihaoı kullanmaya basladı 67 olmustım cok guzel Dı ya sonrasında hamilelik derken bıraktım 58 dustum tekrar binada cok sukur benden de zayıfları varmıs
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Yiyipte mi kilo alamıyorsun  yoksa az mı yiyorsun. Eğer fazla yiyip alamıyorsan endokrine git baksınlar canım. Benim tiroidlerim hızlı çalışıyormuş ondan alamıyormuşum mesela.
0 oy
(67 puan) tarafından
Aksam uyumadan once bir kase yogurt ye göreceksin farki 

İlgili sorular

+1 oy
48 cevap 1,075 göst.
0 oy
6 cevap 169 göst.
25 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 253 göst.
17 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mersinli3313 (532 puan) tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,330 cevap

35,995 kullanıcı

...