0 oy
277 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar kendimde bişey farkettim mesela elimde bir miktar para oluyor üst baş için yarısını kızıma yarisini kendime harcamam gerekiyor ben hepsini kızıma harcıyorum geçen bayramlık almaya gittim kendime ve kızıma elimdeki paranın hepsini kızıma harcadım kızım doğduğundan beri bunu yapıyorum kendime harcamak istemiyorum kızıma harcamak için hep bı bahanem var kendime alcagim hiç bişey gözüme güzel gelmiyor pazara cikiyorum orda bile kızım şunu sever bunu sever diye çoğunluğu ona harcıyorum eminimki bu her annede vardır birde bilmiyorum küçükken ben giyemedim şimdi kızımı güzel güzel giydirmek istiyorum..

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnde oyleym canm bugun mesela ona bayramlik almaya ckkicam eşim kendinede biseyler bak dedi ne gerek var kizimiza biseyler alirim dedim :)
(3,099 puan) tarafından
Ben geçen hem kendime hem kızıma niyetiyle çıktım kızıma aldım bayramlik falan sonra kendime bakiyim diye LC wa ya girdim ordanda kendime bişey almadan kızıma pike takımı alıp çıktım:D
tarafından
Hehehhe ayni bensin vla
(3,099 puan) tarafından
Kendime alcagim herşey isterse 5 TL olsun gene gözüme gereksiz pahalı geliyo birde
-Reklam-
0 oy
(3,741 puan) tarafından
Yok ben öyle yapmıyorum , kendime de alıyorum :)
(3,099 puan) tarafından
Ne güzel:)
0 oy
tarafından
Evet aynen bende böyleyim elime 3 kuruş geçse çocuklarıma harcıyorum 
(1,272 puan) tarafından
Bi sandalet aldım sporlarla ayaklarım yanıyor ve şişiyor diye. Bende gezmeye gitmiyorum ama kızım var illa dışarı çıkmak oynamak istiyor. Onunla mecbur çıkıyorum. Kızım olmasa  yatarak beklerim doğumu. Çok sıcak tansiyonum düşüyor.
(3,099 puan) tarafından
Ben köyde oldugumdan kapı önüne çıkıyor ondada terlik giyip cikiyorum
(1,272 puan) tarafından
Ayy ne güzel şu an köyde olmayı çok isterdim serin serin :)
(3,099 puan) tarafından
Neresi serin kız ecel teri atiyom valla:D
(1,272 puan) tarafından
En azından ağaç vardır çık otur. İstanbulda yandık valla. :)
0 oy
(594 puan) tarafından
Öf vallahi aynı ben hiç biseyim yok diye mizmizlaniyorum ama bütün parayı yine kızıma harcıyorum :))) doğum günümde hediye çeki almış eltim onu bile kızıma bıseyler alırım diye koydum köşeye :)) 
(3,099 puan) tarafından
Kız sorma valla bende aynı hamilelikten kıyafetlerim zor oluyor gene kızıma harciyorum hep yakında çıplak kalcam evden dışarı çıkmam artık:D fagsgsh
0 oy
(840 puan) tarafından
Ne kadar güzelsin ❤️
(3,099 puan) tarafından
O senin güzel yüreğin canım teşekkür ederim ☺️
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Annelik işte .. ama herşey giyim kuşam değil tabi eğitici şeylerde almak lazım
(3,099 puan) tarafından
Onları hiç demiyim bile canım zaten giyim diye girdiğimde genelde civilden alıyorum uygun geliyor bana ordanda eğitici oyuncaklar kitaplarıda ekstra aliyorum
0 oy
tarafından
Ben öyle değilim vallaaherşey yerine göre cocuk o 1 tanede alsan mutlu olur ki simdiki cocuklar bizim zamanımızdaki gibi bir corapla bile mutlu olabilen çocuklar degiller  kendimide mutlu ederim 
(3,099 puan) tarafından
Senin düşüncen bu canım saygı duyarim
0 oy
(762 puan) tarafından
Aslında güzel birşey değil psikologlar hep ne diyor mutlu anne mutlu çocuk siz şimdi sadece evladınız yapıyor olabilirsinz ama zamanla sız kendinize zaman ve imkan saglamadıgınız için hayat enerjiniz kalmayacaktır.  Benım annemde sızın gibiydi  enerjisi kalmadı onunda.   Tabıkı evladınıza yapacaz ama sonuca. Bu hayatta sız de varsınız unutmayın.  Zaman ve imkan sadece cocugunda verilmiyor sızede veriliyor.   Benı linçleyebıkırler ama ben boyle düşünüyorum.  İstersenız bir psikolog ılede görüşün oda aynısını diyecektir.  
(3,099 puan) tarafından
Canım haklisin tabiki ama diyorum ya artık öyle bı hal almışım ki kendime bı tişört bakayım diyorum bir tanesi gözüme güzel gelmiyor alıcı gözüyle bakamıyorum
(762 puan) tarafından
Dogrudur bu Allah in bizlere bahşettiği annelik duygusundan geliyor ama bizlerde birer ferdız bununda göz ardı etmemek gerek.  Bende hamıleyım hep diyorum annemın yaptığı hatayı yapmayacak diye.  Annelik demek aslında bizim toplumuzda cok cok cok fazla merhamet oldugu dan ötürü yanlış anlaşılıyor. O çocuk hata yapacak o cocuk hatasıyla yuzlesecek. Tabıkı her zaman arkasında bizler olacaz ama eger sorumluluk vermesek o cocuk dan başarı bekleyemezyız
(3,099 puan) tarafından
Haklısın canım bende hamileyim kıyafetlerim dar geliyor artık ama gene alamıyorum kendime bişey
(762 puan) tarafından
Ha onu bende almıyorum çunku şimdi alsam Allah bilir daha ne zaman hamile kalacam hadı aldım dogum dan sonra spora gıdecem geniş geldı bir dunya daraltma masrafı bir ıkı tane var yetiyor
(3,099 puan) tarafından
Ben bide sürekli evdeyim canım evden çıkma huyum yoktur kolay kolay ondan dolayida pek almiyorum
0 oy
tarafından
Genelde her annede var bu canım benim annem babam da öyleydi allah razı olsun giymeyip giydirdiler hep şimdi de torunlarına öyle çocuklarımın hepsinin ilk bayramliklarini annemle babam aldı geçen yine gelmişler merkeze oğlumun ilk bayramı olacak bu bayram takım almış getirmişler oglusumun ilk hayranlığı benden diye ") sanırım ileride bende böyle olucam yıllardır aynı kıyafetleri giyerim Hic te eskimiyorlar masallahlari var "D
(3,099 puan) tarafından
Benimde dolabimdaki bazı kıyafetler 2016dan falan kalma sen düşün artık afhahsjsj gidiyorum alıyım diye almadan geri dönüyorum eşim ne aldın diyor eşleme şunu aldım bunu aldım diye başlıyorum saymaya:D
tarafından
")) benimde ilk anneligimden bu yana 5 sene geçti 5 senede 5 kere kıyafet almamışımdır herhalde ") hep çocuklara harcıyorum
(3,099 puan) tarafından
Anne yüreği işte eşim bile kızıyor artık gelirken ben Alcam burdan diyor nasıl bedenimi bulcaksa gitti gideli 4 kilo almışım:D
tarafından
Bırak  alsın bir skeilde girersin içine "D jahsuajsbzisnajsiskznjs
0 oy
(1,161 puan) tarafından
bende  oyleyim esim hep  kizar  bu konuda. butun pqraya kizina  harciyorsun diye. oyuncak elbise  her  sey alirim.  cok gezdiririm kizimi parka  falan. kendime  hic  harcamam.  nedeni.ben kucukken ailem bana  hic bir sey almiyordu. okulda  falan hep gorub  kirilirdim. isterdim ama olmuyordu. elbiselerim onun bunun giysileriydi kendi yeni elbisem olmzdi. bu yuzden ben  kizimda  benim gibi hiss  etmesin diye  hep ona  aloyorum.  
(3,099 puan) tarafından
Yasayamadigimiz çocukluğumuzu kendi çocuklarımıza yaşatıyoruz canım bende aynı yasitlarimda gördükçe çok heveslenirdim millet verirdi biz giyerdik
(1,161 puan) tarafından
aynem canimmm benim.
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ahh bende öyleyim kızım 6 buçuk yaşında hala 1 toka bile alsam o kadar mutlu oluyoruz ki ikimizde. :) alışveriş için hiç bana sıra gelmiyor. Kız çocuklarıda Bi başka ya :) kızıma pazara çıkarken bişe istemek yok tamammı diyorum tamam diyor ama güzel bişe görüncede ben dayanamıyorum. :) 
(3,099 puan) tarafından
Anne yüreği işte :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 198 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Siiiiiiiii (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Deniz. (27 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 271 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu