0 oy
601 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Bu adamdan neden nefret ettiğimi bir kez daha anladım 

Altlı üstlü yüz 

Eşim ne olduklarını bilir ama Allah rızası için gider yanlarına oturmaya sigara içer biraz sohbet eder gelir

Dün şeytan kılıklı çocuklarına sahip çık demiş adama 

Eşimde ne alaka şimdi çocuklar akşama kadar bisiklet sürüyor sitede kimseye zararı yok 

Hem biz böylemi büyüdük demiş 

Şeytan ne demiş kocama vsllahi eşim adına üzüldüm boyoe bir babası olduğu için

❌❌Ben olmasam seni bu sitede barındırmaz lar ;)

❌❌ Akşama kadar ben bakıyorum çocuklarına yoksa hergun dayak yerler 

❌❌ Sen durmuyor dun ama ne güzel her Allah'ın günü benden dayak yiyirdun 

❌Her yerini ne güzel mosmor ediyordum 

Tekme toktak dovuyurdum seni demiş 

Böbürlenerek 

(Allah seni yok etsin adam )

Eşim 36 yaşında gelip söylediğin de yüzünde küçük masum bir çocuk gördüm 

Yatana kadar konuşmadı 

Kocam çok sınırlı bir insan 

Bu şeytanın elinde 

Canavar olmadığına şükür etmek lazım 

16 Cevaplar

+1 oy
(4,698 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bunu nasıl övünerek anlatıyor ya çok yazık iyiki çocuklarına dokunamıyor kimse kimsenin çocuğunda ses yapıyor diye oynuyor bisiklet sürüyor diye dövme hakkında yok o dövmek istiyordur kendi cesaret edemediğinden oğlunu kışkırtmaya çalışmış
(12,264 puan) tarafından
Alalhin belası kaç defa pusu kurdu çocuklarıma
Apartmandan çıkarken yakalandı dövdü
Görümcem e anlattığım da ben olay çıkartmıştım in kıyameti kopart dedi
Sen soyoe ne olur babana çocuklara saldırmasın dedim
Benim çocuklarım da hiç büyükler e saygısızlık etmez ama
Dede bile demiyorlar hep op p.iç o y.avsak diyorlar  o derece  eğer ki çocuklarımın eline düşerse vay haline
(4,698 puan) tarafından
Bu ne düşmanlıktır ya onlara kucak açması gerekirken yaptığına bak
(12,264 puan) tarafından
Eşim hep diyir bu benden nefret ediyor diye
Ve bariz gözüküyor çok güzel anladın oylayi o yüzden anlattım
(4,698 puan) tarafından
Bazı babalar ne yazık ki böyle keşke uzak olabilseniz
(12,264 puan) tarafından
Keşke kuzum Allah sesini duysun inslalwh ❣️
-Reklam-
+1 oy
(313 puan) tarafından

Allah ıslah etsin yaa ne kadar üzücü bir evlat için erkekler içine atıyor bi de genelde huzurunuz kaçmasın inşallah evinizde mutlu olun :ermm:

(12,264 puan) tarafından
Sağol canım benim çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️
Evet gerçekten çok üzücü
0 oy
(13,897 puan) tarafından
Ya keşke Rabbim böyle p.islikleri baba yapmasa. Yarin elden avuçtan düşünce evlatlarida ona aynisinı yapacaktir. 
(1,120 puan) tarafından
İnşallah kabul olsun inşallah canımm
(12,264 puan) tarafından
Kurtulamadı m bunlardan hep nefesi ensemde sanki hep baskı bir uzaklassam belki eşim içinde benim içinde çok daha iyi olacak
(1,120 puan) tarafından
İmkan varsa 1 odaya git ama huzurunla git bacım yazık sana eşine baskı baskı nereye kadar
(12,264 puan) tarafından
Eşim demiş Allah bana imkân versin Allah'ın izniyle senden kutulucam demiş inşallah o ettiği dua kabul olur çünkü içini yakmış o sözler le resmen eşimde o arada öyle dua etmiş
(13,897 puan) tarafından
Allah esinin de seninde duani kabul eder inşallah. O adami gordukce ne huzur kalir ne doğru düzgün psikoloji kalır. Aile huzurunuz için uzaklaşmak en iyisi.
0 oy
(16,017 puan) tarafından
Eşleri de bazen anlamak lazım. Belki de sana yaşattığı onca acının arkasında babasının yaptıkları vardır. Insan olmayan birinin elinde büyümek zordur. Heleki dayak yiyerek büyümek 
(12,264 puan) tarafından
Ben dun daha iyi anladım adamı bu hale getirirn bu domuz artık başka pencereden bakicam
0 oy
tarafından
O nasıl laf öyle ya yaptı madem niye şimdi söylüyor gerçekten bazıları küçükken babadan anneden ne görüyorsa öyle oluyo rabbim ıslah etsin canım benim kocam da psikolojik travma olarak çok şey kalmış babası annesini dövüyormuş eşim de beni dövdü ilk evlendigim senelerde bana hep derdi ki annem de senin gibi çok takıntılı biriydi o yüzden babam çok döverdi hak ediyosunuz demişti Allah'a şükür düzeldi artık Rabbime şükür 
(12,264 puan) tarafından
Ben olsam çocuğuma unuttumak için elimden geleni yaptım
Buda kaynanamı çok pis dovermis önceden sandalye tahtasını üstünde parçalamış hemde sırf benden habersiz kaynanasını gittiği için
tarafından
Bazı insanlar çok düşüncesiz cidden onların yaşattığı fiziksel ve psikolojik şiddet çocukların zihninde kalıyor ve ileri süreçte başkasına da aynı şeyleri yaşatıyorlar mesela benim kayın babam eşimi dövmemiş annesi çok dövmüş çocukken eşim şuan oğlum istemediği biseyi yapınca kızar sadece Allah'a şükür dövme huyu yok ama zamanında bana çok sıkıntı yarattı oda ailensinden ne gördüyse onu yapmış
(12,264 puan) tarafından
İşte canım ne görürsen o
İnşallah daha da iyi olur kuzu çocukların sağlıkli bir birey olması için bu şart
tarafından
Aynen canım ben eşime bile söylüyorum çocuğun psikolojisini bozma sende baban annen senin psikolojini bozduysa git tedavi gör dedim yani çocuğumda çok etkilendi bizim sıkıntılı dönemlerimizde malesef insan seçemiyo annesini babasını
0 oy
tarafından

Ay nasıl üzülmüştür şimdi . Ben ağlardım içten içe bir erkek bile olsaydım . 

Boyle baba olmaz olsun .  Herkes anne baba olamıyor işte bunu bir kez daha öğrenmiş olduk . Kendisi insan olsaydı zaten insan gibi muamele yapar görürdü . Asıl şeytan kendisi 
(12,264 puan) tarafından
E yaptı biliyirmusun
Ağlamamak için kızımı aldı kucağına saatler ce koynunda tuttu koridor da gitti geldi kız uyudu yerine koy DEDİM cvp vermedi indirmedi elinden kızım dan güç aldı biraz
tarafından
Ayy canm ya . Çok kötü oldum . Babasının pisligini görmüş çocuklarıma yasatmam diye düşünüyordur o şimdi
(12,264 puan) tarafından
Evet canım bak nasıl bilmiyirmusun eşim özünde çok yumuşak biridir yüreği gerçekten küçük bir çocuk kadsr masum
Bazende öyle sinirli oluyur ki bu adam nasıl bu hale dönüşebilir diyorum
Adamın dengesini alt üst etmiş resmen
(12,264 puan) tarafından
Bazen çocuklarıma o kadar sakın ve şefkatli ki bazen de niye orda durdun diye bağırıp çağıran bir adam
tarafından
Babası yüzünden psikolojik travma olmuş istemeden yapiyor biseyler
0 oy
tarafından
Tü yazıklar olsun oğluna ettiği yetmez gibi birde fit verip torunlarını dovdurmeye çalışıyor çok üzüldüm ya
(12,264 puan) tarafından
Allah'ın bin belası karaktersiz bir insan
Hele ortanca oğlum dan aşırı nefret ediyor
Ne yaptıysa ona oğlum 10 yaşında
O bile farkında
tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim
0 oy
tarafından
Babalığı haketmeyen babalar eşimde küçükken babasından çok dayak yemiş ve şuan 40 yaşında hala babamın yüzüne bakarken hep o günler aklıma gelir der ve babasından uzak durur  çocuklarıma ben bunu yaşatmıycam der    
(12,264 puan) tarafından
Buda çok aşırı dövmüş hem kaynanamı hem eşim i
Eşim bazen sinirlerinr dövmeye kalkar ne olur şahadet getir
Yapma Allah aşkına diyorum dururyur
Oda aynısını yapmaya gerçekten çok meyilli
tarafından
Bide bunu marifetmiş gibi söylerler Rabbim ıslah etsin
0 oy
tarafından

Neden çoğu babalar hep böyle vicdansız gaddar pislik yaaa neden!!!

(12,264 puan) tarafından
Valla benim babam da beni dövdü ama sorunları vardı babam son yıllarını sağlıklı bir birey olarak tatamlamadj maalesef kanser hastaydı acı çekiyordu konuşamıyor su açıkçası ben babamın neden böyle yaptığını bulabiliyorum ama bu sebepsiz
Nefret le bakıyor çocuklarıma
0 oy
(3,137 puan) tarafından
İyi***k yedin deseydi eşin pislik herif birde nasıl anlatıyor
(12,264 puan) tarafından
Vallahi eşime şaştım çok sınırlı
Normalde alır onu balkondan aşağı atardı
O derecede sinirli
Şok olmuş demek ki bazen insan söylenen söz karşısında tepkisiz kalıyor isteksizce
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Marifetmiş gibi anlatmış bide ya    elleri kırılsın emi
(12,264 puan) tarafından
Eli ayağı kırılsın ellere düşsün
Kendi b.okkkunu yesin inşallah
0 oy
tarafından
İnşaAllah rabbim fırsat verirde uzaklaşırsınız canım kaynanan nasıl biri diğer kayınlarjnada görümcelerine demi aynı mı davranıyor öyle birine bırak baba demeyi insan denilmez şeeefsiz pislik 
(12,264 puan) tarafından
Kaynanam i senelerce iyi  bilirmisim dilsiz şeytan mis meğer
Hiç  bir şekilde işini bozmaz .
Eşim ablası ve kız kardeşini çok dövmüş
3 büyük çocuk Sabah akşam dayak yemişler bundan son rski 3 tane de buna ne yapsa sesini çıkartmıyor
0 oy
(1,676 puan) tarafından
Eşin de işte baba bende bu yüzden senin yaptığını çocuklarıma yapmıyorum deseymis. Yazık ya bide kaç yaşında adam utanmadan evli çocuklu oğluna bunları söylemesi.. 
(12,264 puan) tarafından
Rezil yaaa vallahi Allah belasını versin inşallah
Ben yaşlandım kalkıp böyle mi dovuyurdun diye bir güzel üstümden geçecek demiyor da
Hala marifet gibi anlatıyor
0 oy
(612 puan) tarafından
Ben çocuğuma sesim yükselse vicdan azabından ölüyorum.. Bir çocuğu dövmekten morartmak ve bununla övünmek.. Kalbim ezildi. Allah’ım vicdan versin. 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah sabır versin cnm  bu nasıl bir baba Allah akıl fikir versin 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onu cnm 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 463 göst.
0 oy
26 cevap 791 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu