0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından

Kizlar kizimin  heryeri  kabardi  kipkirmizi  olmusdu  küçük küçük kirmizi  noktalar aynı bunun gibi ama o noktalar  birlesince  kabarik  gibi  oldu o derece kotuydu  saglik  oda isilik  dedi hergun  yikadim  ettim  yok gecmio  aksine  artio  doktora  gittik  böcek isirigindan  alerji  sedi ilaç verdi sürdüm 1 haftada baya gecdi  tamamen gececek  sandim kontrole  gotrdm  gayet iyi durumda  dedi gene krem verdi suruyorum  ama bu krem hicbi  ise yaramiyor  bide nasıl bişey ki surekli  yeniliyor  gene basladi  hep kizarmaya  hergun  düş aldirirm  her eklemine  ayrı bakim  yaparim  ama yok ne bu ya surekli  biri geçiyor  oburu basliyor  ek gida desen 2 ay önce ne yerse  simdide  onu yiyor  ne olacak bole

image

image

image

14 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Yerde falan yatıyorsa böcek ısırıyodur belki 
(1,466 puan) tarafından
Evimizde hic böcek yok imkanı yok :( sivri isirmasina  bile izin vermiyorum:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sicakdan olms canm
(1,466 puan) tarafından
Canim geçiyor tekrar çıkıyorlar:( evde sadece zibinla geziyor:(
0 oy
(55 puan) tarafından
Havalardan isilik gibi bisey olmus cnm doktor krem verir bi gosterin
(1,466 puan) tarafından
Bussuru krem verdiler kullandim canim
(55 puan) tarafından
Cok gecmis olsun biran once duzelir insallah
0 oy
(44,769 puan) tarafından
İsilik canım yaa.     
(1,466 puan) tarafından
Geçmiyor canim ya of :(
0 oy
(2,288 puan) tarafından
Ay benimde göbeğimin her yeri böyle ve çok felaket kasiniyor acaba nedirki bunun hakkinda bugün gebe bolumundede iki üç tane post açmışlar kimse bilmiyo yuvrucaginki kasiniyomu canim 
(1,466 puan) tarafından
Yok canım hiç tepki vermio onla alakali
(2,288 puan) tarafından
İyi bari Allah tan kasiniyomus zor olurdu kasinsaydi herhalde canım Rabb'im yavurunu bağışlasın inşallah
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kizamik olmus kiz
(1,466 puan) tarafından
Nasıl kız ciddimisin  8 aylik şuan kizamik  bolemi  oluyo  ay biraz anlatrmsn
(1,370 puan) tarafından
Canim ben 14 yasinda felan olmusdum aynı böyleydi her tarafimdan cikmisti hatta dilim kip kirmiziydi    senin cocuğun dili kirmizimi?  Sicaktanda  olabilir alerjide olabilir ama
(1,466 puan) tarafından
Yok dili normal canim:( ama hiç gecmio
(1,370 puan) tarafından
Doktora göster ozaman canim sicaktan olduysa krem felan yazar
0 oy
(868 puan) tarafından
Canım.beninki de öyle oldu köye gitmiştik böcek ısırdı krem faln verdi ama hala gecmedi bi geçiyor bi yeniliyor
(1,466 puan) tarafından
Hadi ya ne zamandır öle canim :(
(868 puan) tarafından
3 haftadır cnm
(1,466 puan) tarafından
Ne yapicam  bole  gene kabario:(
(868 puan) tarafından
Bnde bilmiyorum.cnm olmadi tekrar gidecem hasteneye bnmkide tekrar kabariyor
0 oy
(3,727 puan) tarafından
Benim kızım böyle isilik olmuştu evde tek zibinla olduğu halde ve krem kullandığım halde hiç azalmamiştı 9 aylık falandı sonra köyümüz var oraya gitmiştik havalar çok serindi merkeze göre 2 güne hiç bir şeyi kalmamıştı düşün artık yara gibi olmuştu 
(1,466 puan) tarafından
Ah ah bi gorseydin  gecen  haftaki halini eti kabarmisdi  bildgn  :( evet kilolu  çok terlio  ama ne bilim hicbi  bebekde  gormedim  :(
(3,727 puan) tarafından
Benim ki yara olmuştu o kadar kötüydü valla inşallah sizinki de geçer
0 oy
tarafından
isilik mi oldu acaba yaa ?
(1,466 puan) tarafından
Isılık  bu kadar olurmu  bilmiyorum  canim bu gecmis  hali bildigin  butun  vucut  bole olup  kabario
tarafından
isiliğe benziyor sıcak da yapar yumurta ve çikolata da yapar ama bebeğim 8aylik demişsin yediriyor musun yumurta bilemem
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Bence isilik benim kızımda da var kaç kişi attı böyle buraya 
(1,466 puan) tarafından
Isilik  eklem  yerlerinde  olmazmi  heryerinde  var cnm:(
(1,046 puan) tarafından
Benimkinin aynı böyle poposu da hatta kabuk atiyi bez olan yer alerji doktoruna artık isilik  dedi buraya aynı böyle atan çok bem de attim
0 oy
(1,691 puan) tarafından
isilige benziyor
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Bu ara salgın mı var ne bu yaaa bebekler hep böyle çok gecmiş olsun canım 
0 oy
tarafından
İsilik değil bu bnce cnm böcek ısırmış büyük ihtimalle İsilik olsa kremler işe yarardı
0 oy
(34 puan) tarafından
Alerji olmadığına eminmisin doktor buna dair bişey demedi mi fotoğraftan gördüm kadarıyla kızımda da vardı yumurta alerjisi ama o yemeği kesince yumurtayı geçti ama sicakda yumurta verirsen bu tarzda kabarlamalar oluyor hala bende bile oluyor 
(1,466 puan) tarafından
Yok alerji  demedi cnm yumurtayi  kendim  kesdim  doktor demese bile ama çıkıyor hala :(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 292 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 338 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,367 puan) tarafından soruldu

382,427 soru

11,449,495 cevap

35,024 kullanıcı

...