0 oy
751 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

....... .......   ...... ......

...... ...... ..... ....... ???

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alĺh diline izn verirse kundaktakide konuş niye ters dusnuyon 
-Reklam-
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Bunun adaletle ilgisi ne canım her çocuk farklıdır yani. Sorun vardır belki bir dil terapisti ile görüşün 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Canım öncelikle kimsenin çocuğuyla kendi çocuğunu kıyaslama her çocuğun gelişimi bir degilki kızım 2 yaşında ilk kelimesini söyledi düşün 6 yaşında halen bazı şeyleri soyleyemiyo ana okuluna gidiyo.orda baya açıldı zatenngenetik.babasi halası da çok geç konuşmuş gorumcemin çocukları aynı benim kız gibi ama kimseyle kıyaslamayın herseyi eğer anliyosa sana diycegim su asla korkma göz teması kuruyosa sizinle  dediğini bir kere de anliyosa dediğini gidip alıp sana veriyosa boşa kuruntu yapma derim
(3,895 puan) tarafından
Göz temasi var.Anliyor ve dediklerimi yapiyor.Sagol cnm.Cevremde ustume geliyorniye konusmuyor diyorlar.Kizimin kuzenleri hep 2-3 yasinda konuşmuş bi bnmkinin babasi geç konuşmuş.
0 oy
(16,491 puan) tarafından
İnşallah kısa zamanda konuşur cnm 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bizim bir akraba da kızını 4. Aydan beri TV vs izletiyordu 18 aylık şu an bülbül gibi konuşuyor her bebek bir değil canım
0 oy
tarafından
Adaletle ne alakası var her çocuk aynı degil
0 oy
tarafından
Ana okuluna gonderiyormusun.benim kizda oyleydi.ne kadar oynasakda bazen yetmiyor.ben okula verdim.okulda iletisim daha iyi oluyor soz ihtiyati artiyor cocuk cok olunca
(3,895 puan) tarafından
Verecez cnm.
tarafından
Ver canim cok faydasini gorursun.
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Benim oğlum da 2 yaş olcak anne babayı bile düzgünce diyemiyor. Ben de 3 yaş gibi konusmusum bakalım ne zaman nasip olacak. Hareketlerini takip ediyorum,beni dikkate aliyo mu diye bakıyorum. Papağan gibi konusmalarimi taklit etmiyor ama bütün hareketlerimi taklit ediyor anında hem de h.ay.v.an seslerini çıkartıyor şimdi de. Önceden takardim ama büyüdükçe geliştiriyor kendini o yüzden takmıyorum. Sen de sabırlı ol dua et Rabbim ne zaman ol derse o zaman olur. İçini ferah tut canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 259 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Kayramball27 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 433 göst.