0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Bırı 3 yasında birı 15 aylık ama hala uyku problemimiz var ne yaparsam yapım sabahlara kadar uyumuyor lar 15 aylık olan oglum daha kötü gündüz yarım saat uyuyor bazen o bile yok gece sabahlara kadar uyumamak için direniyor aglıyor susmuyor doktorlara kac tane doktora götürdüm ama yok ne yapabılırım artık dayanacak gücüm kalmadı acaba bendemı sorun var diyorum ne yapabılırım bana akıl verin çok yorgunum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım inan biiey diyemiyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sık sık duş aldır. Karnının tok olduğundan emin ol. Totosunda pişik var mı diye bak. Diş yapabilir. Üstü çok kalın veya ince olabilir. Uykusu gelmeden yatırıyor olabilirsin. 

Başka aklıma gelmiyor :)
0 oy
(3,868 puan) tarafından
Öncelikle  bi rahatla derim canım. Sakin ol ve acaba uyuacaklar mı stresini uzerinden atmaya çalış.  Benimde 4 bucuk yasinda kizim 2 yasinda oğlum  var. Ve ikisi de yaklaşık  10. Aylarindan beri kendileri uyurlar. Ancak ben zorlamam hic. Su saatte yat su saatte kalk vs diye. Kendim de stres olmam germem kendimi. Heee ama uyku çocuğuysa da ve gün  icinde uyuyacağıni düşünüyorsam  o surecte evimden.cıkmam hayat duzenlerini cok degistirmem.   Ayrica hadi illa yataginda uyuyacaksin yatalim ya da git yat diyen bir anne de degilim. Çoğu  zaman baska yerlerde uyuya kalirlar biz götürürüz  yataklarına. Ya da uykularinin geldiginj düşünürsem yere bi minder yastik atarım trt cocuk acıp ısiklari kapatırım.  Yanlarina da yatarım izlerken uyuya kalırlar... genelde bu şekilde  canım. Gün  icinde de olabildigincee yorarım :)
(1,950 puan) tarafından
TV karşısında mi uyuyorlar.?
(3,868 puan) tarafından
Üçümüz  de yere yatıyoruz  trt cocuk izliyoruz izlerken en gec 1 saat icinde uyuyorlar.
(1,950 puan) tarafından
TRT cocukta TV onu demek istiyorum. Yanlis bi davranış onu kastettim.
(3,868 puan) tarafından
Neden yanlış  olsunki. Tum gun al tv al telefon deyip de beyinlerini uyuşturmuyorum.  Surekli aktifiz etkinlik şu  bu dışarısı  derken. Ama arada da o sekilde uyuyoruz  cok da güzel  oluyor. Trt çocuktaki tüm  cizgi filmler gercekten kaliteli egitici.
(1,950 puan) tarafından
Peki. Kolay gelsin.
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Anason ver bacım ben de oyleydim 1 aylikken falan 1,2 cay kasigi verioduk cok rahat ediyoduk uyuyordu cok guzel
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Gunduz uykusunu düşüruyordur canim hep mi böyleydi.
(467 puan) tarafından
Gündüzde hiç uyumuyor kı canım ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 233 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Kayramball27 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 750 göst.
0 oy
15 cevap 433 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy