0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (351 puan) tarafından

Gebeliğim cok riskli. Sürekli yatmak gerek zaten bunun korku ve stresi bana yetiyor ilk başlarda istahsizdim bisey yiyemedim kaynanam yemek yemessen bebek ölur demişti neyse onu atlattim. Dun 2 li  teste girdim bebegin sırtıyla alakalı bi sorun olabilir bunun stresi üstündeyken bi de yine bugün kaynanam boğazına ye  eğer yemessen bebek cansız kalır büyümez dedi. Her zaman da bunu söylüyor zaten yeterince baskı var üstümde cok bunaldim ya eşim de alınganlık ediyorsun diyor kimse beni anlamıyor cok bunaldim artik

4 Cevaplar

0 oy
(57 puan) tarafından

CANİM HİC STRES YAPMA HERSEY OLUCGNA VARİR ALLAHİN İZNİYLE BEBEİN SGLİK DOGAR HEM NEDEN SKUORSUNKİ BUKDR KNDNİ STRESE NEOLRSA OLSN KABLLNP BEBEGNE BKMAYACKMSN YOKYERE KNDNİ İYİCE STRESE SOKUP DAHA DA KÖTÜ ETME KENDİNİ BNCE VE KAYNANN DGRU DİOR Bİ NEVİ CNKU SEN KNDNE BAKİCNKİ BEBEĞİN DE SENDEN YETERLİ BESLENSİN BEBEGN İCN YARARLİ SYLERİ YEMEYE CLS OZELLİKLE

-Reklam-
0 oy
tarafından

Öyle bi baskı yapmasina gerek yok en kötü ihtimali o şekilde dillendirerek. Doğru, yemezsen bebeginde beslenemez zayif kalir belki ama kayinvalidenin dedigi gibi olsa dünyada kitlik ve fakirlik içinde yasayan kadinlarin hic cocugu olmazdi nesilleri tükenirdi ama cocuklarini doguruyolar buyutuyolar. Sen duymazdan gel bosver sözlerin sana zarar verecek gücü yok sen onu kafaya takip kendine stres yapmadikca

0 oy
(14 puan) tarafından

Ya neden bir anneye direk boyle bir soz soyluyorki hec annam veremiyorum kendi sanki anne diyil cnm sen stres yapma her sey guzel olucaq allahin izniyle sen yavasdan yemeyni ye

0 oy
tarafından

ne yazikki anneler herseyi yemek yemeye bagliyor canim oda klasik bir anne takilma o kadar. insallah bebegin ve sen hayirlisiyla vakti gunu gelince kavusursunuz

tarafından
ayrica bebekte senden besleniyor bunu unutma kendine iyi bakki oda sana tutunsun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 542 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bulut01 (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
0 oy
0 cevap 24 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde prensbioglum (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 85 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde prensbioglum (243 puan) tarafından soruldu