0 oy
606 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (760 puan) tarafından

Sezeryandan sonra kaç günde göbeğiniz gitti ben dün sezeryan oldum şişkin hala ama bence çook büyük göbeğim yok ama yine de tam gitmesini istiyorum tabi ki.

acaba kaç güne gider spor da yapamam bu yakın zaman da,

image

korse kullanıyorum fakat resimde korse yok göbeğim de

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

9 ay oldu bak benimde kaldım kör olasıca 

(760 puan) tarafından
Oyy inş bende kalmaz ya çok sarkık da degil
tarafından
Bak resim attım
(760 puan) tarafından
He kız baya kalmış spor yapmadın mı
tarafından
Gitmiyoki istediğim kadar parçalayım kendimi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 1 sene oldu dogum yapalı seninkinden büyük:(( gitmiyo 
(760 puan) tarafından
Sezeryan göbeği gitmiyor duydum bende :((
tarafından
Aynen kızlar foto attım bakn 9 ay oldu halen aynı şuna bakın yaa öfff
0 oy
(14,030 puan) tarafından
6 7 ay falandı baya azalmıştı benim
(760 puan) tarafından
6-7 ayda uzun süre dün sezeryan oldum bugün karnıma bakıp duruyom :D hatta bu ağrılarlaa
(14,030 puan) tarafından
Bebeginle ugrasirken zaman çok hızlı geçiyor 6 7 ay az bir süre hatta ben zayıf olduğum için hızla gitti kilom göbeğim falan daha uzun suren çok kadın var :)
(760 puan) tarafından
Anladım canım ya ben çok zayıf biri degildim degilim yani :D hep 62-67 arası oldum hamile kaldım 10 kg aldım inş gider gitmezse de yapacak bişey yok :/
0 oy
(447 puan) tarafından
Korseyl 40 gün hiç çıkarma bide hangi korse oda fark ediyor canım taytli korseler var onlar olmadı lazımmış ben sonradan ogrendkm 
(760 puan) tarafından
Hastanede verdiler işte canım hastanedeyim hala çıkınca kendi korselerimden takicam dünden bu yana hiç çıkarmadım ama bu gece çıkarıcam sabah yine giyeceğim
(447 puan) tarafından
Valla gobegşn yeni dogum yapan biri için gayet inmiş azimli ve iradeli olursan korse çok iyi geliyor
0 oy
(476 puan) tarafından
Sende sadece gobek var canım 9 ay oldu bel bacak göbek var sporu 6 aydan sonra yaparsan senin için daha sağlıklı olur canım 
(760 puan) tarafından
Yok canım ya 10 kg aldım ama çok duruyor 163 boyum o yüzden galiba. Bacak bel sorun degilde onlar zayıflayınca gidicek göbek kalıyor diyorlar
(476 puan) tarafından
Ben 20 kilo aldim canım 10 u gitti 10 u benimle duruyor öyle ben su annemlerdeyim eve dönünce spor salonunu başlıycam mecbur sıkı bir sporla anca normale döner gobek kilosu gitse sarkıklığı kalacak spor sart ama sen bekle canım kendine zarar verirsin yoksa bol bol su iç sen hem sütün artar hem yağ yakımını hızlandırır bol proteinli besinler ye
0 oy
tarafından
Seninkinyine iyi benmkini gorsen korkarsn 9ay oldu gebe gibiym
(760 puan) tarafından
Ya bir Allahın kulu da hepsi gitti yazsın hepiniz de kaldı mı yani :D sezeryan göbeği kalıyor diyorlar doğru galiba:(
tarafından
Tabikide doğru canım bide benim 3tne dur foto atam sna dogumdan sonraki halimi
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Hep karınlı teyzeleri görünce kınardım, ya bu kadarda karın olmazki insan verir diyodum çok büyük konuşmuşum daha bi çocuk doğurdum karnım lop diye kaldı :(((
(760 puan) tarafından
Kız spor yap belki gider
(1,925 puan) tarafından
Canım spora vakitmi var belki çocuk biraz büyüse birlikte gidebiliriz.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dur bismillah bu ne acele 1 ayda tamamen bğtün göbek ve kilom gitti fazlasıyla 
0 oy
tarafından
düzenlendi
vee dhada böyle göbeğim 
(760 puan) tarafından
Senin göbeğin baya büyükmüş canım ya bende o kadar degil inş biraz iner hiç olmazsa sonra da spor yaparım sıfır göbek beklemiyorum zaten yani böyle de büyük ama
tarafından
Bide 3kez patladı diksler
0 oy
(1,046 puan) tarafından
7 günde anca iniyo 
(760 puan) tarafından
7 günde inse ağrılı göbeğimle göbek atarım:D
(1,046 puan) tarafından
Say bak ama aşırı yemek yeme gidiyo
0 oy
(2,476 puan) tarafından
Arayipta bulamadığım post vallahi 13 gün öncede ben sezaryen oldum mecburi benimde var bu kadar göbeğim nasıl gidicek diye içim içimi yiyor 9 kilo almıştım 5 i gitti sadece korseyi hiç çıkarmıyorum 
0 oy
tarafından
Kız bismillah hele dur. On güne kaba şişliği gider başlarda yürüyüş yaparsın 2 3 ay oldu mu artık fitnes yaparsın gitmesi icin
0 oy
(102 puan) tarafından
Normal de kilo almayan zayıf biri isen hemen gider benim ki seninki kadar şişmişti 1 ay içinde bişey yapmadım yavaş yavaş eridi gitti hepsi korse de kullanmadım yapina bağlı 
0 oy
(418 puan) tarafından
8 ay sonra gidiyor benimki ama yağ tabakası kaldı biraz

Seninki daha yeni belli göbek kalmıycak gibi 
0 oy
(100 puan) tarafından
Bayağı iyi duruyor. Benimki sönmüş balon gibiydi sarkık ve yumuş yumuş 
0 oy
(304 puan) tarafından
Hastanede doğum yapınca gitti benim göbeğim. 2 günde 13 kilo gitti ama süt olsun diye salakça tıka basa yediğim için 5 kilo fazlam var şimdilik 
0 oy
tarafından
Ben kendimi toparladık tam sonra yani sezaryenden bir hafta sonra falan korse takmadım sıkıyor diye kullanmadığım bı şalla sadece alt tarafını sarıp üstüne ince külotlu çorap giydim neredeyse 40 çıkana kadsr sonrasında sadece ameliyat yerimin üstünde az bı sarkma oldu doğumdan 2 ay sonra tekrar 36 bedene döndüm 
0 oy
tarafından
2sene olcak 2ay sonra yapısti kaldı her gören hamile sanıyor sinir basıyor .çok citirdim 48kilo fln şimdi 60ve göbekli gitmesi gerek o göbeğin ama nasıl :(
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Benimde ayni sekil bir türlü gitmiyor kahrolasi 

0 oy
(74 puan) tarafından
Sezeryan doğumdan sonra hemen korse takılabiliyor mu en çok merak ettiğim şey bu
(760 puan) tarafından
Evet beli desteklesin diye takıyorum hastanede kendileri takdılar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 344 göst.
28 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 653 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 9 göst.
34 dk önce Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,360 puan) tarafından soruldu

379,485 soru

11,360,284 cevap

34,838 kullanıcı

...