0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuğum büyük abdestinden korktuğundan beri baya tutup yapıyor kabız o yüzden

Ne yapmam lazım kabızlığı önlemesi için

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yediklerine dikkat et canım sıvı şeyler yedir kayısı falan kabızlığı geçsin diye bide ilk zamanlar muhakkak korkuyorlar kakalarindan gösterme kakasını oda etkiliyor
tarafından
Zaten kuzum ilk iki gün güzeldi yaptı korkmadi 3. Gün gördü korktu şimdi lazimlik hariç bir yerde yapmıyor. Zorlanıyorum. Ama beklim alissin dedim
 Lazimlikta yapınca gostermeden kaldırıyorum yikiorum. Ama aşırı kötü oluyor kayısı suyu flan da işe yaramadı su zaten baya icio havalardan dolayı. Kaynanamda sürekli lazimlik bırak zor olur dio iyi tamam da çocuk onu sevmiş altına yapmıyor niye brakayim. İlla alisicak
tarafından
Her çocuk farklı canım ben klozet aparatı aldım sevmedi başta kızım sonrasında alıştı tabure de vardı yaptığında kalkmadan sifonu çektiğim için hiç görmüyor du kakasını. Ama lazimlik sevdiyse elinden geldiğince gösterme kakasını bide anlatmaya calis bak annen olarak baban falan cisimizi kakamizi hep tuvalete yapıyoruz diye anlat sende büyüdün bu normal falan da korktuğu için oluyo kabız olduğu için canı yanar daha çok korkar meyve suyu erik armut falan bunlar geliyo aklıma internette n bak istersen başka nelerin faydası varsa kabızlığa onu dene
-Reklam-
0 oy
(48,709 puan) tarafından
armut falan yedir 
tarafından
Bı deniyim inşallah
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Enterogermina aldim.bagirsak duzenleyici.birde kefir meyveli.bizmde aynen tuvalet alistrma zamani istemedgi icn kabiz.oldu.kabiz oldukca istemedi.
(4,889 puan) tarafından
Enterogermina kullandığında kabızlık sona mı erdi normal mi yaptı tuvaletini hep.  Ishalede iyi geliyor galiba değil mi?
(3,101 puan) tarafından
Evet duzenliyor ishalse normale cwviriyor yada kabizsa iste.birden duzelmedi tabiki.kefir zeytnyagi neler verdim bacim
0 oy
(264 puan) tarafından
Siyah kuru üzümden hoşaf yap ver icsin cnm hem kabiz olmaz hemde kan yapar 
tarafından
Onunla da bakayım inşallah sağol kuzum
0 oy
(447 puan) tarafından
Şey yengemin annesi alıştırmılt büyük abdesti yapmaya yengeme nasıl yatı derdimde kakasını sevdı güzel sozlet soyledo sonra sfına basıp parka gittini soyledı ben bile şok oldum demişti 
tarafından
Bizimki sevdi ben ovuyorum hala bile yinede korkutorum diyor sürekli
0 oy
tarafından
Her gün aglaya zırlaya  yapıyor o kadar svi almasina rağmen yine de kabız saatlerce ağlıyor gaz bile çıkarmıyor tuvalet sandigi için  gazi geldiği zaman bile agliyor ve çıkarmıyor.  her yolu denedim neler anlattim neler izlettim fayda etmiyor 2 hafta oldu  bezden keseli ilk 3 gun normal yaptı korkmadi hatta bana sevinerek haber verirdi sonra ne olduysa  yapmicam dedi her günü korkuyla geciyor maalesef:( kelin ilacı olsa ah :)
tarafından
Yok bu gaz da sıkıntı yok pıt pıt yapar. Büyüğü de yapio ama en son çare hani dayanılmaz olur ya öyle zorlana zorlana. İnşallah alisirlar yaa

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 217 göst.
21 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
5 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 985 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,521 cevap

34,923 kullanıcı

...