+1 oy
1,557 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Lincleyem lincleyebilir sorun değil ben artık şaşırdım ne yapacağımı ne huzurm kaldı ne bileyim hayattan zevk almamaya başladım hiçbir yere gidemiyorum bu çocukla ben her yerd ebeni rezil edip utandiriyir istediği olacak olmayınca ağlıyor saatlerce herkes şaşırıyor bu nasıl bir çocuk diye 2 dk yerinde durmaz mi ya eve her girerken ağlıyor bütün mahalle komşular bizi dinliyor isyan ediyroum Rabbime benim ne günahım vardı diye biliyorum sağlıklı çok şükür diyeceksiniz ama biliyorum çok şükür sağlıklı ama bu kadar da olmaz ki ya ne diyeceğimi bilemiyorum çok kötüyüm cokk bundan sonra hiçbir yere giymicem mutlu oimicam demekki Rabbim bunu istiyor diyorum öyle işte ,,

69 Cevaplar

0 oy
(1,272 puan) tarafından
Benim kızımında beni tükettiği zamanlar oldu. Ama ben ne dediğini yaptım ne de bağırdım kızdım. Sadece güzel Bi dille ben senin bu istediğini yapamam istediğin kadar ağlaya bilirsin dedim, ve hiç müdahale etmedim. Gün geçtikçe ağlama süresi azaldı zamanlada tutturmaları bitti.  Sadece sabır. Ya markette kasiyer bile bana abla Allah aşkına al istediğinide parasını ben verim dedi. Bende mesele para değil dedim. Heryerde tutturacak bişe bulurdu. Maalesef sabır sabır sabır. Bazıları diyordu sen çok sabırlısın senin yerinde başkası olsa cinnet geçirip bu çocuğu döver diye :) hiç dövmedim. Zamanla o bana ayak uydurmaya başladı. Bizde neler neler yaşadık geçirdik.

Çocuğu her istediğini yapmak arsızlaştırmaz aslında. Bi kere hayır diyip ağlıyor diye off tamamm al diye ikna olduğunuz andan itibaren çocuk ağlayınca herşeyi elde edebilirim düşüncesine kapılıyor haklı olarak :) ❤️ 
-Reklam-
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Sakın ol biraz yıldız  inan her çocukta vardır Rabbım şükret bol bol dua et ayetel kürsü oku inanmazsın ama benim kizim 21 aylik o dediğin aynısını yapıyor şimdiden her parka gidişimde salinca istiyor  koyuyorum salıncağa ama iki tane salıncak var ve bir sürü kißi bizi bekliyor bende 5 dk sallıyorum sonra çıkarmak istiyor başlıyor ağlamaya zincirleri tutup çıkmıyor zorla çıkartıyorum inanmazsın  ama yüzüme vuruyor kendini yerlere atıyor herkesler bize bakıyor ne zaman sıcak çay içtiğimi hatırlamıyorum bile yemeği çayı döküp duruyor Misafirlikte beş dk nedir yerinde oturmuyor bende çok sinirleniyorum ama şükrediyorum sabır kazım elbet birgün düzelecekler
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Acaba nerde yanlış yaptım neden eğitemedim diye düşündün mü ?? Bunları çocuğada diyip negatif enerjinle herşeyi bozuyo olabilirsin belkide aşırı agresif sinirlisin o da dikkatini ilgini sevgini böyle göreceğine inanıyordur
0 oy
(23 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki benim kızımda ağlardı 4 aylıkken başladı taaaa 2 buçuk yaşına kadar nere gitsem ağlardı kaynanam gilde çoğu zaman geri dönersin eve gecenin 3 üne kadar ayağımda sallardim aglardii susmazdi üst komşum uyudugumu düşünürdü balkondan seslenir di gece 3 te ağlıyor bacım uyuyorum duymuyosun sanardim derdi arkadaş çevresine giderdi Miley sohbet ederdi ben kucağımda bu Ora bı bura gider gelir susturmaya çalışırdım Allah yardımcın olsun derdi herkes ama sabrın selameti de var bunu unutma sabırlı ol dua et şimdi kızım 13 yaşında anlatırım kendine hep küçükken nasıl bir çocuk olduğunu merakla beni dinliyo geçer bu günler sadece sabır bacım başka çaren yok  
0 oy
(52 puan) tarafından
Bacim sen bir piskiyatriye git bence 
0 oy
tarafından
Siz klawye delikanlıligı yapan sözde annelere sesleniyorum Yıldız'ın ne çektiğini ne biliyorsunuz da böyle sert  şeyler yazıyorsunuz .. kimse kimsenin evvinin içindekini bilmez evladını kendi evkadiyla kiyaslayamaz .. hiç birzaman başkasının çocuğunu kendi cocugunuzla kıyaslamayın .... Rabbim tugrama.uzun ömür versin yıldızım sana da güç kuvvet versin önce sakinleş tövbeni et  .....insan gibi yazmak yerine saçma sapan cümleler  kurmak kolayiniza mi geliyor anlamış değilim .. kadinlerisan halde onu sakinlestirmek yerine neler yazıyorsunuz o kadar cirkinlesiyirsunuz ki  
0 oy
tarafından
Sabr et duzekir kuzum.bak benim kizda oyleydi.saatlerce aglardi.susmazdi.kac kere avemlerde polis yanima geldi niye agliyor diye.susturun insanlar rahatsiz oluyor diye.komsularimda cabasi.ses yapiyor derdi.simdi 12 yasinda.ve zamanla duzeldi.ana okula verdim.zamanla neyin ne oldugunu anladi.inanirmisin neyi nereye saklayacagimi bilemezdim alirdi dokerdi simdi en buyuk yardimcim ve destekcim.bir az sabr

İlgili sorular

+2 oy
18 cevap 612 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 762 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 397 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 453 göst.