0 oy
987 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar onceki postumda anlattim simdi detayli anlatim esimle kusuz 10 gune yakin tline baktm bugun net gecmisinde bi eskort profili var bide no yazmis baktim bugun mu arams diye yok numara gecmisine baktm 17 18 haziranda arams fakat kac dk konustugu yok fatura detayina baktm faturadada gozukmuyo harita gecmisine baktm o tarikte o eskortun caddesindeymis fotolarina baktigimda bi otel var aradigi iki gundede bu tarhte orda simdide mal gbi uyuyo seytan diyo kalk kizgin yagla yak ama bana yag sicrar diye korkuyom ne yapim kizlar ne edim bi akil verinn

22 Cevaplar

+19 oy
tarafından
Kepçeyle dök yağı uzaktan uzaktan çüküne çüküne 
tarafından
Tamam ne lan rüya mı sanıyor yoksa mantıklı bir açıklaması var mı
(1,235 puan) tarafından
Yok ne olack gtti mal gbi geri yatti
tarafından
RABBİM yardımcın olsun kuşum vallahi diyecek bişey bulamıyorum yumuşasın die şebeklik yaptım da iş ciddi çükü düşesice
(1,235 puan) tarafından
Valla yaa bn biliyom yarn agzina sicmayi beklesin o ***
(44,696 puan) tarafından
Manyak karı yaaa:D
-Reklam-
+7 oy
(1,787 puan) tarafından
Kız saçmalama yağ kaç para haberin varmı senin.. değmez o serefsize. Eğer elinde kesin kanıt varsa öyle git hesabını sor zaten yalan diyecek. Sonrasında olacağına varır herşey 
(1,787 puan) tarafından
Unutma erkeklerin hepsi kendini akıllı sanan maldır.. ama bizim kurnaz tilki olduğumuzu unutuyolar işte salaklar
(1,235 puan) tarafından
Bn biliyodum zatn bunun picc oldugunu ablamada hrdefasnda bn guvenmiyom firsatini bulsa evde aldatr dedim
(1,787 puan) tarafından
Valla bacım imkanın varsa kurtar kendini sırf para içinde böyle bi adam çekilmez haram para zaten hiç minnet etme. Eğer yapabilirsen kurtul ondan yoksa böyle hayat devam etmez zehir olur
(1,235 puan) tarafından
Canm keske parasini yesem picin parasida yok *** calstm hep yedrdim parayi simdi adam oldu basima
(1,787 puan) tarafından
Kız o zaman s.ktiret niye çekiyon
+2 oy
tarafından

Tut yakasından kaldır çöp konteynera attt

(2,280 puan) tarafından
:)))) +
+2 oy
(1,034 puan) tarafından
Buyur sabır vlla. Önce o yediği haltın ekran görüntüsünu alırım snra ortalığı ayağa kaldrrim tlf suratına fırlatıp kalk si.ktir git aradığın o.rusbunun kucağına der ertesi günü Boşanma davası açarım
(1,235 puan) tarafından
Inkar etti yaa kurana el basayim diyo ya
(1,750 puan) tarafından
O anda bi ağzı götüne dönse ha ne var
(1,235 puan) tarafından
Keske keske yarin diyecem tlini satip orda guvnlik kamerasina bktiracm diyecm bakm ne diyecek piccc
(12,856 puan) tarafından
Kur'an da hemen çarpıyor sanki bı onu öğrenmişler Kur'anı da pis işlerine alet ediyorlar
(1,235 puan) tarafından
Keske hemn carpsa ins
0 oy
tarafından
Çok kötü bir durum Allah yardımcın olsun :/
0 oy
(232 puan) tarafından
Kaldır düzgünce konuş hiç içine atma valla kendini üzersin içine atarsan
(1,235 puan) tarafından
Inkar etti
(1,279 puan) tarafından
Ay kesin arkadaşı almıştır yada telefon kendi kendine girmiştir
(1,235 puan) tarafından
Yarn hesap dokumanlarina bakacm
(1,279 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm
(1,235 puan) tarafından
Aminn ins bnmde sinavim bu salkmis
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ne dicen mesale  bu delilerle yapmış demekki bı halt   biz yazdık onu de bunu de diye sonuç biz uykuya dalicaz  fisir fisir sen sabahlican belkide aglican  yazık deyilmi kuzum sanA   tükür  suratına.  Bak bir şekilde hayatına 
(1,787 puan) tarafından
Harfi harfine katılıyorum
(1,235 puan) tarafından
Inkar etti
0 oy
tarafından
Suanda yorumlara koptum gülemiyorum da zor tutuyorum kendimi sna gelinde bacım boşver sesimi cikartma pusuya yat tekrar olcakmi bak ondan snra sesini çıkart 
tarafından
Valla aynı durumdayım ama kızda çok komik tepki vermemiş mi zaten yakcamda yağ bana sıçrar diyo daha :D hayat dolu brisi demek ki inşallah kolay atlatır bunu
(1,235 puan) tarafından
Yaa inkar etti kaldrdm konustm inkar etti nasl ispatlayim
0 oy
(607 puan) tarafından
Allah vermesin , ben bosarim
0 oy
tarafından
Kezzap tuz ruhu falan yokmu evde önce şeyine sonra yüzüne dök ardından at kapının önüne gitsin gene gidebiliyorsa o karının yanına
(1,235 puan) tarafından
Yaa inkar etti yaa nasl ispatlayim bn yaa ilk once yalan soyledi sonra inkar etti ya
tarafından
Telefonunda gördüklerini kendi telefonuna çekmedim mi resimlerimi falan ispatlarin elinde değilken adama sorarsan tabikide inkar ederr bacım
(1,235 puan) tarafından
Canm onun tl sfresinide dgstrdm gosterdm aramssin dedim yook diyo aramadm diyooo yaa yarin hat dokumanini cakartirim bsy cikarsa bosanmaya gtmeyeni sksnler dedm tmm dedi
tarafından
Keşke ilk kendi telefonuna alıp 0bilgileri öyle verseydin ama neyse hemde o hat dökümleri hemem gelmiyor bnede istedim zamanında çok uğraştım
(1,235 puan) tarafından
Canm tlini bn vermeden acamaz sifresini dgstrdm hat dokumanina baktm zatn vodafon yanimdada hat dokumaninda numara yok ama arama gecmisinde var bn anlamadm mal mal isler
0 oy
(149 puan) tarafından
Ya tabi ki inkar edicek kaldır tukur ağzına biraz üstüne git itiraf eder itiraf edince de ver odunu ******** ya anlat nasıl bulduğunu fatura geçmişine baktım falan de 
(1,235 puan) tarafından
Ins zatn daha omcede nette aramsti onda bu kdr uuanik olup tl filn bkmamstm sadece nette aradi zannetmistim ama bu sefer boku yedi yarn diyecem tlini satar oranin guvnlik kamerasina bktrrim diyecem
(149 puan) tarafından
Ya ne oldu merak ettim
(1,235 puan) tarafından
Yaa dedim gider o otelin kamerasina baktrrm ogrenirim dogruyu syle dedim baktr diyo bsy yapmadm diyo
(149 puan) tarafından
İnsan öylesine böyle bı yeri arar gidermi ama ya saçma sapan
(1,235 puan) tarafından
Gitmedm diyo oteli bilmiyom diyo
0 oy
(115 puan) tarafından
İğrenç herif.. ! Böyle bir pisliği direk allaha havale ederdim karakter yoksunu :@
(1,235 puan) tarafından
Aynen cnmm
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Nsptın canım aklım kaldı konuştun mu eşinle 
(1,235 puan) tarafından
Konustm dedim ndn aradnmrk ettm dedi bnde bu son dedim bundan snra dokunmatik tlde kullanmaycam dedim filn filn iste
0 oy
tarafından
Yapcak birsey yok adam gidiyor yapıyor evine geliyor iki seçeneğin var ya devam edecek ya gidicen degisrmi kocan bilemem
(1,235 puan) tarafından
Yapmadm diyo oylesine aradm diyo
0 oy
tarafından
Canım online işlemlerden telefon dokümanı çıkıyor ortam bak kimle kaç dk konuşmuş tek tek yaziyor
(1,235 puan) tarafından
Ya arams numara kullanilmamaktadr dedigi icin ordada gozukmuyo
0 oy
tarafından
Böyle pis insanlar yüzünden birde hastalık kaparsiniz boşa gitsin canım inan degmez
(1,235 puan) tarafından
Yapmadm diyo allah biliyo hakkim haram
0 oy
(10,947 puan) tarafından
Once delilleri al ve guvendigin birine de paylas. Kaldırmadan hemen ailesini ara cagır gelsinler kendikilerini de ara
(1,235 puan) tarafından
Yapmadm diyo
0 oy
tarafından
Al ekran görüntülerini telefonunu da al tüm sosyal medyada paylaş herkes görsün neden sen kendini yiyorsun bırak rezil olsun koopekkk 
(1,235 puan) tarafından
Artk dokunmatk tl kullanmaycak eski tllerden kullanacak
0 oy
tarafından
Canım ailen arkandaysa küçük bir çanta yap çocuğunu da al o evden git hiç konuşma bile inkar eder ama ailen yoksa Allah yardımcın olsun a
(1,235 puan) tarafından
Inkar etti evet
0 oy
(932 puan) tarafından
Asko bahce makasi o uyurken kitlat seyini bikerede kes bas ucuna koy sabah kalinca gorsun haberlerde duynustum nisanlisinin kini kesmisti kiz dikilsede ise yaramiomus artik :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 848 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,134 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 556 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Umut ol (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,070 göst.