0 oy
139 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (353 puan) tarafından
Kizlar pazar gunu belki esimin memleketine gidecez ve 7 saatlik yol gecen bayramda gündüz gittik kızım hic durmadi yatmadi perisan olduk simdi sorum şu eger gitsek gece mi çıkalım yola yoksa gunduz mu ama gece yola ciksak kızım uyanir mi bilmiyorum kestiremiyorum yanii gündüz uykusu hafif oluyor gece uykusu ağır oluyor o kadar aşırı ses olmazsa uyanmiyor aklimdaki soru acaba gece uyanir mi ve klasik her gece 1 defa süt icmek icin kalkiyor acaba yoldayken gece süt versem geri uyur mu yoksa uykusu kacar mi tecrübeli olaniniz var mi

4 Cevaplar

+1 oy
(1,287 puan) tarafından
Bence gece git canm bilmiyorum hiç yolculuk yapmadım daha 5 aylık benimki ama ben olsam geceyi tercih ederim uyku saati ve bebekler çocuklar çoğunlukla arabada uyuyo
(353 puan) tarafından
Uyuyorlarda valla gecen rezil olduk resmen giderken yine yarim saat uyudu ama gelirken 5 dk uyumadi her tesiste durduk eşim diyor gece uyurken saat 11-12 gibi cikalm diyor acaaba gece süt icmeye uyansa geri uyurmu ki ışıklardan uykusu kaçmasın
(1,287 puan) tarafından
Allahın izniyle kaçmaz inşallah canm gündüz full uyanık o daha ok zorlar seni genede senin tercihin
(353 puan) tarafından
Evet ya bu yönden düşünmedim hic en azindan gece 3 saatte 3 saattir uyursa şükür uyumazsa napalim artik olmazsa gece cikalm
(1,287 puan) tarafından
Aynen canm ne kadar uyusa kar yani sana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum kuzum
(353 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum bacm insallah bilenler tecrübeli anneler çıkar
tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Benim oglanda yolculugu hic sevmez 2 gün sonra yola çıkıcaz gece uykusu derin olduğu icin gece çıkmayı düşünüyoruz Allah kısmet ederse 
(353 puan) tarafından
Ayy ayni zamanlarda cikacaz hemen hemen yola bende kararsizm ya normalde gece uykusu cok derin degil ama hafifte değil aşırı ses olmazsa uyanmaz ama arabada bilmiyorm bide acaba gece uyurken mi çıksak yola yoksa uyumadan önce mi
tarafından
Benimkini uyutup ciksak hemen uyanir arabada kendi kendine uyur
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Gece git ama eğer huysuzlanirsa bı yandan uykusuzluk bı yandan araba iki kat eziyet de edebilir ama mışıl mışıl uyuya da bilr tam kestiremedim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
27 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Edcmnf (589 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
5 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Esra2121 (489 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
23 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Hilal.24 (1,171 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 577 göst.
29 Aralık 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Hicret (3,552 puan) tarafından soruldu

397,160 soru

11,878,686 cevap

35,995 kullanıcı

...