0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından

Bebeğim iki gün sonra iki aylık oluyor ama fazla uyuyor gibi geliyo gece 12 gibi uyuyo 1 e kadar falan sürekli emiyo ama uyurken 4 gibi emiyor yine uyuyarak 6 gibi yine emiyor 10 gibi tekrar 12 de 2 saat uyanık kalıyor 2 de uyuttum saat 16 55 hala uyanmadı normalmi ben çok uyuyor diye düşünüyorum uyandırmaya da çalışıyorum ama anlamadım bı problemi mi var akşam karı da huysuz oluyor gündüz çok uyuduğu için sanırım nasıl düzeltebilirim ki 

6 Cevaplar

0 oy
(101 puan) tarafından
Daha hala yenidoğan oldugu için 3 ay boyunca böyle gidiyor 4.aydan sonra arar uyaniyor etrafı keşfetmeye çalışıyor 6 aydan sonra daha az uyuyor git gide azalacak uykusu zaten şuan tek bildiği emmek ve uyumak güzel gunlerde büyütün insaAllah
(149 puan) tarafından
İnşallah sagolun
-Reklam-
0 oy
tarafından

18 saate kadar uyumalı zaten . Benim kızımda gece boyunca uyuyor . Gündüz de 12 den 5-6 ya kadar sonra 9 a kadar uyanık bezdirihor beni :)) ben de hep uyusun istiyorum benimki de 2 aylık

(149 puan) tarafından
Benimde öyle işte
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Simdi duzeltemezsin canim sariligi yoksa ellesme uyusun acikinca kndi uyanir zaten ama 3 saati gecmesin 
(149 puan) tarafından
3 saate uyandirp emziriyorum zaten şekeri düşmesin diye içim rahatladı yorum lar sayesinde sagolun
0 oy
tarafından
Normal canım daha çok küçük enmekle uyumak arasında gidip geliyor başka yapacağı şey yok yani 3ten sonra falan biraz biraz düzene girer uykusu gece gunduzj ayırt etmesini sen saglayacaksin 
(149 puan) tarafından
İçim rahatladı sagolun
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Daha çok küçük canım şimdi istesen de uyku düzeni olusturamazsin biraz daha geçsin bu niye uyumuyo dersin huyları sürekli değişiyor
(149 puan) tarafından
Fazla uyuyormuş gibi hissediyorum sağolun içim rahayladi
0 oy
tarafından
Senin bebekde mı 19 mayıs doğumlu bebim oğlanda 19 mayıs da doğdu iki gün sonra iki aylık olacak ama pek bir düzeni yok uyku acısından gaz sancısı var çünkü bazen güzel e yatıp uyuyor bazen hoc yatmıyor perişan ediyor beni senin bebeğin gaz sıkıntısı yoksa güzelce uyuşun büyüsün canım dert etme zamanla azalacak zaten uyku isteği 
(149 puan) tarafından
Benim 18 Mayıs inşallah düzelir sizinde.
tarafından
Düzelir inşallah canım benim düzelmeyen var mı ki ") zor olur ama geçiyor işte hamd olsun çok ďa yormuyor üzmüyor annesini kuzucuk

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
0 oy
3 cevap 84 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu

380,333 soru