0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (10,974 puan) tarafından
Amannn cocuk fırtına gibi gecti evden=D kocamanda yaş 8.komsu 3 gundur pesi pesine gönderiyor cocuk tur diye de bende alıyorum. Amannn 3 gundur belim koptu.benim safı sıkıştırıp dolapta ne var diye soruyor=) cocuk işt ne görürse onu yapıyor 

31 Cevaplar

0 oy
(561 puan) tarafından
Kizarim valla elimde degil 
(10,974 puan) tarafından
Kız dolap içlerine kadar krcaladı
(561 puan) tarafından
Hic sevmem öyle cocugunu yollayanlari. Herkes kendi cocuguna baksin one oyle. Resmen sana postaliyo o isine gucune bakiyo
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Komşu niue surekli sana gönderiyo 
(10,974 puan) tarafından
Bende cocuk var ya oynasınlar diyo
(771 puan) tarafından
Çokta alıştırma seninde işin gücün var bazıları rahatı için gönderiyo
(10,974 puan) tarafından
Yok Kız yarın gidiyorum zaten
0 oy
tarafından
Anası ne diye üç gün peş peşe yolluyor onu anlamadım valla ben kendi çocuklarımın daginikligina tahammül edemiyorum kaldı ki komşu çocuğu...
(10,974 puan) tarafından
Kız bu gun daha sabahtan işim vardı eve gelince bizimle giriyor içeri
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Dur yapmadan anliycak yastaymis aslında
(10,974 puan) tarafından
Evet ama işte
0 oy
(101 puan) tarafından
Kızmamm asla kendi çocuğum 1bucuk yaşında evimde her yeri dağıtır ama toplulukta durdurun onu birselerler oyalarım hatta bazen gittiğim yerde onunla oynarım etrafı dağıtmasın diye  dagitirsada toplarım ama bana gelen çocuk dagitsa birşey demem kizmam toplarım fakat bir başkasinin çocuğunu annesi olmadan evime almam oda başka bir konu.
(10,974 puan) tarafından
Bende göndermem asla. Annem denk geldi görüntülü aradı da ne oldu eve diyor kadın.
(101 puan) tarafından
Bence çocuğun annesine evde olmadığını şöyle veya açık açık yanlış anlama çocukların habreketli biraz Allah korusun birşey olur hesabını veremem sensiz gelmesinler de hem çocuklarını düşündüğünü düşünür hemde rahatsız olduğunu anlar biraz canim
0 oy
(313 puan) tarafından

Ben daha doğurmadım da komşu bana bırakıyordu bazen bi kaç oyuncak var onu döküp oynardı ama 5 dakika sonra durmuyor mutfağı falan taşıyor diğer odayı dağıtacak oluyor kızmıyorum ama kapıları kapatıyordum annesi durmayıp ağlayınca vermez oldu zaten :) ama kendi çocuğum hepsine girip dağıtacak belli bişey ulaştığı yerlere önemli şey koymam toplarız mecbur :D

(10,974 puan) tarafından
Kendininkini yapınca kızıyorsun baskasının kıme de kızışmıyor
(313 puan) tarafından
Aynen bi de yaşı varsa sesin yükselse çocuk sonuçta annesine bağırdı der kötü olunur
(313 puan) tarafından
İşim var de bişey de yani canım haftada bir gelsin mesela diğer günler müsait değilim falan de gönder
(10,974 puan) tarafından
Artık okula gidecek zaten benimki gelemez
0 oy
(4,705 puan) tarafından
Kızmak değil de uyarırım
(10,974 puan) tarafından
Allah affetsin gönderdim biraz once bende gidecegim yarın memlekete
(4,705 puan) tarafından
İyi yaptın canım böyle olmaz ki
0 oy
(115 puan) tarafından
Kaç yaşında olduğuna bağlı 8 yaşında yazmışsın uyarırım eğer tekrarlarsa böyle dağıtırsan bir daha gelme derim 
(10,974 puan) tarafından
Annesine memlekete gitcem ben temizlik yapıyorum dedim o h oh oynasınlar dedi
(115 puan) tarafından
Hahaha ne yüzsüz bir komşu:)
0 oy
tarafından
Susarım tepemden atarsa döverim bile kendimi kaybeden biririyim
(10,974 puan) tarafından
Yok Kz ben yapamam
0 oy
(2,840 puan) tarafından

sen erken davran bi kac gunde sen yolla cocuguda gorsun ebesininkini tersdennn:woot:   sinirlenirim acmam kapiyi calar calar giderrr

(10,974 puan) tarafından
Yok kız ben göndermem cocugumu ne işi var bensiz
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Kkzarimm valla
(10,974 puan) tarafından
Alttan iş yapcam dedim annesi almıyor bile
0 oy
tarafından

Zarar vermediği süre. Kızmıyorum cnm 

Ama burda bı ablanın oğlu var ona çok kızıyorum. Dağıtmak tan ziyade çok zarar veriyor. Koltuk düğmelerini kopartiyor

(10,974 puan) tarafından
Yok zarar vermedi
0 oy
tarafından
Kendi çocuğuma kizmam ama başkasının çocuğu yaparsa kızarım söylenirim ")
(10,974 puan) tarafından
Bence problem annesinde
tarafından
Bazen anne ne yaparsa yapsın çocuğun huyunu tesir edemiyor canım bi laf varya b.k tur kokar soydur çeker diye o hesap işte "D
(10,974 puan) tarafından
Kuzum ne olur sa olsun bası bos bırakırsan boyle olur
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Anlamayacak yasta ise asla kizmam ama bilincli bir sekilde dagitiyorsa kızarım mesela büyük kizim 8 yasina girecek bazen bilincli dagitiyor aldigini yerine koymuyor kızıyorum öyle alismasin 

(10,974 puan) tarafından
8 yasında
0 oy
tarafından
Ben kabul etmem kimsenin cocugunun mesuliyetini kiz bisey olur ustune kalir Allah korusun alistirma bence 
(10,974 puan) tarafından
Birsey derse yolarım ki göndermesi o zmana
tarafından
Kiz derdin ne kendininkiler yetmiyo mu bide elalemin cocugunu kabul ediyosn millet isini biliyo valla sana gonderiyo rahatina bakiyo
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Öyle insanlarla mesafeni koru hergün çocuk size neden geliyor  ve karşındaki kadın emptai yapmadan size yolluyor böyle insanlarla mesafe koyarım 
(10,974 puan) tarafından
Koltuklar bile Cikolata içinde
(5,311 puan) tarafından
Mesafe kuzum  karşındaki insan empati kurmuyorsa meafe en önemlisi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok ta küçük değilmiş 
(10,974 puan) tarafından
Degil canım
0 oy
tarafından
komsumun bır cocugu var maşallah 9 yasında 365 gun bana bıraksa nıye bıraktın demem o kadar mı efendı akıllı olunur benım ogluma bıle abılık yapar dısarda hemen bısıkletını surdurur top oynatır yanıma gelır sohbet eder ama senınkı farklı dılaba kadar sormak nedir
(10,974 puan) tarafından
Oylesı basımla
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Alma bacım müsait değilim de o rahat edecek diye sen niye yorulasın ki
(10,974 puan) tarafından
Kız temizlik yapıyorum diyorum zaten
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İnsanlar nasıl güvenip başkasının evine tek başına çocuğunu gönderiyor ya 
(10,974 puan) tarafından
Bende bilmiyorum demi belki sapıgım
(4,698 puan) tarafından
Canım sen iyisindir kötüsündür bilemem ama bana yanlış geliyor şahsen oğlumu kimseye göndermem kimseyi rahatsız etmesinede izin vermem

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 169 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniktirtil (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 432 göst.
0 oy
13 cevap 327 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,914 kullanıcı

...