0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum başlıkta

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Post üste çıksın
-Reklam-
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Kalp atisi yavaslarsa vajinal doguma zorlanirsa zaten riskli bir durum o yuzden yapilmaz 
tarafından
160lardan 117lere düşmüştü bebeğimin kalp atışları. Kalp atışı düşmeden önce sezeryan istemiştim suni sancının acısına dayanamayıp öğlen 2'de alacaklardı. Sezeryana yakın bir vakitte kalp atışlarınin düştüğünü gördüm doktorda müdahale etmedi sanırım zaten sezeryana alınacağım için beni bilgilendirmedi.
(6,200 puan) tarafından
Sezaryen dogum olacaksa zaten bir problem yasanmaz korkmayin
tarafından
Oldu zaten bebeğim 4 aylık :) ben sezeryan istemesem bile sanırım sezeryaana alinacakmisim onun merakı içerisindeyim
0 oy
tarafından
Hayır yapılmıyor riskli duruma giriyor 

Bebek stres altında iken normal ile riske atılmaz 
tarafından
160lardan 117lere düşmüştü bebeğimin kalp atışları. Kalp atışı düşmeden önce sezeryan istemiştim suni sancının acısına dayanamayıp öğlen 2'de alacaklardı. Sezeryana yakın bir vakitte kalp atışlarınin düştüğünü gördüm doktorda müdahale etmedi sanırım zaten sezeryana alınacağım için beni bilgilendirmedi.
tarafından
Sezeryan istedikten sonra suni yi kesmediler mi peki senden
tarafından
Kestiler. Kestiği halde düştü kalp atışı
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Benimki 120 kusurleree düşüyordu 150 lerden doktor 1 dk bekletmedi acil sezaryena aldı yoksa suni sancı verdikleri sancimda gelmişti  zaten sonrasında ,9 gün kuvezde kaldı solunum sıkıntısından dolayi
tarafından
Kuzuyu  op benim yerime annesi. 160lardan 117lere düşmüştü bebeğimin kalp atışları. Kalp atışı düşmeden önce sezeryan istemiştim suni sancının acısına dayanamayıp öğlen 2'de alacaklardı. Sezeryana yakın bir vakitte kalp atışlarınin düştüğünü gördüm doktorda müdahale etmedi sanırım zaten sezeryana alınacağım için beni bilgilendirmedi.
(15,864 puan) tarafından
Sonuç nolduya canim dogdumu bebis
tarafından
bebeğim 4 aylık :) ben sezeryan istemesem bile sanırım sezeryaana alinacakmisim onun merakı içerisindeyim
(15,864 puan) tarafından
Ooo masallahh sübhanallah Rabbim bağışlasın❤️❤️Bana sorulmadı bile ben sizi riske atamam dedi doktor hemen hemen Sezaryen diye derek ameliyathane götürdüler annemle eşim disardaydi bebek doğunca gozaydinligi vermiş hasta bakıcı şok olmuşlar nasıl diye riske atmiyolar anliycan canim senin isteyip istemem değil yani
0 oy
(868 puan) tarafından
bizim de 70 lere kadar düştü suyum gelmişti sancım yoktu aşırı düşük olduğu için suni sancı bile vermeden direkt acil sezeryan oldum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 366 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,754 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 651 göst.

396,415 soru

11,857,988 cevap

35,956 kullanıcı

...