0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Kizlar merhaba 2 gun sonra eşimin dayisinin kizinn duğunuvar ama ben gitmek istemiyorm bugun kaynanam aradi git duğune dedi ben baska sehirdeyim gelemiyorm dedi  ben onlarin hicbirini tanimiyorm ama  bi kere duğunumde gordm sadece esimde gitmiycek zaten  o yuzden hiç gitmek istemiyorm bunu kaynanama nasil soyliym bilemedm zaten kavgaliydik sanicakki onunla kavga ettigim icin gitmiyorm siz olsaniz gidermiydinz gorumceniz eltinizle beraber?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Giderdim ben yaaaa
(1,370 puan) tarafından
Nwbileym  eşimde olmicak orda hicde tanimam etmem koydekileri  bilemedm simdj
tarafından
Eltin olacak görümcen olacak git ben Geç en hafta sadece babamin arkadaşının kızı evleniyor babam dışında kimseyi tanımıyorum babamla gittim 1 saat oturduk babam takısını taktı geldik
(1,370 puan) tarafından
Giderdim yarin hastaneye gitcem elbise felan alamadm haa
(14,428 puan) tarafından
Düğüne giderim ama elbisemi alırsan

Çok sevgili,saygıdeğer,tatliş kaynanacığım de ::))

Keyfini çıkar kız düğun işte
(1,370 puan) tarafından
Canim cok şık bi restoranda olucak boyle satafatli bi dugune evdeki gunluk elbiselerimle gidemem  kuafore bile gidemedm  hastaneye felan gidiyodm vakit bulamadm zaten eltmler felan suslenb puslenecek ben sonuk kalacam cirkin biri değilim tabiki 21 yaşindaym zaten guzel biriyim ama guzel kiyafet giymeyince taki takmayinca kuafore gitmeynce ne kadar guzel olabilsnki
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Git ne olacak bı değişiklik olur 
(1,370 puan) tarafından
Kalabalik ortamlari sevmiyorm nedense:(
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben giderdim eltimle görümcem gidiyo sonuçta ne olcak git bence
(1,370 puan) tarafından
Gitmiyorm evet kaynanamada gercekleri soylicem iste  elbisem felan yoktu gitmedm diye
(25,224 puan) tarafından
Öyle deme kız kocamla yemege çıkıcaz de :D
(1,370 puan) tarafından
Hayir diycem neden biliyomsn bana 2 hafta once kardesimgil dugun yapacak sende gidersin ben sana kiyafet alicam dedi ama almadiii yani kendisi turkiyeue geldi burdan sec beğen ne para olrsa olsn alicam demisti ama :(
(25,224 puan) tarafından
Kaynanana bunu deme ama kocana de kıyafetim olmadıgı için gidemedim de jaynanaya söylersen yarın birgün eltinin de kulagına gider emin ol mahçup olan sen olursun
(1,370 puan) tarafından
Dogru soyluyon canim esim gtmediği için banada izin vermedi diycem artik
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yaa evlenirken aileye birey alıyorsun insan içine karışıp sen onları saymazsan onlar da seni saymaz. Hem elti hem görümce varmış daha kim olsun yanında ki kuzen sonuçta ben gerekirse yalnız bile giderdim 
(1,370 puan) tarafından
Yalniz giderim ama şık bi restoranda olcak duğun  eltm felan giynb suslencek benm kiyafetm yok giyecegm bide    guzel bi bayanim cirkn değilim tabikide ama  evdeki kiyafetlerle gidecek deilim
(13,202 puan) tarafından
Dert başka diyorsun yani
(1,370 puan) tarafından
E yanii bacim
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ben gitmezdim şahsen

(1,370 puan) tarafından
Anladim canim
(25,224 puan) tarafından
Bu Kübra gitmezdi çünkü kerem uyuyunca hemen oda uyuyo düğüne mi gidicek bide :D
(2,704 puan) tarafından
Puahahhahahahaha uyku önemli, düğünleri sevmem zaten abla kuzenimin düğünü var gitmemek için bahane arıyorum hâlâ :D
(25,224 puan) tarafından
Bende sevmem kız benim düğünüm oldu geçti işim bitti düğünle :D
(2,704 puan) tarafından
Düğünleri pasta için severim ablaaaaaa :D
0 oy
tarafından
Eşinin olmadığı yerde senin ne işin var ya eşim gitmiyo benide tek göndermiyo de nolcak 
(1,370 puan) tarafından
Oyle diycem canim evet
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Evlendikten sonra esim olmadan hic gitmedim dugune gitmem de esim istemez 
(1,370 puan) tarafından
Esim sen bilirsn dedi gimek isdiyosan ablamla git dedi  ama bi sormadiki dugune giycek elbisen ayakkabin varmi yada kuafore gidcenmi hiç altinim yuzuğum bile kalmadi takmaya zaten  hepsini hastane ev is icin harcadik parada yokki esimde elbise almama versn o yuzden gitmiyorm dedm
(1,370 puan) tarafından
Bide şık bi restoranda olucak duğun şatafatli bi duğun olcak ben orda evdeki gunluk elbiselerimle gitmeyi istemem
(1,667 puan) tarafından
O zman gitmemen en mantiklisi  dugunler yakin olmadikca masraf kapisi oluyor hep gerek yok cokda yakin degillermis
(1,370 puan) tarafından
Evet  canim :(

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 252 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sevcan34 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Ecemelif (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

381,697 soru

11,426,465 cevap

34,985 kullanıcı

...