0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (619 puan) tarafından

Yazmayayim dedim duramadim. Canlarım eşim ailesiyle konuşmuyoruz. Ben ocak ayinin başında ailemin yanına 1 haftaligina gittim. Simdi 35 yil sonra ev sahibi olacak annem insallah kiradan kurtulacak.

Annemde sizde gelirsiniz kızım hem seni hem ecemi cok özledim dedi. Daha önceki tum taşınmalarimizda evi hep beraber topladık tüm kardeşler. Bende kredi belli olsun gelirim insallah anne evinizidw çok merak ediyorum zaten dedim. 
Bugün eşime dedim bi anda bagirmaya basladi. Ne diyonya daha gideli kac gün oldu gidemezsin kapat bu konuyu diye. Ama nasil bagiriyor. Ben normal sakince söyledim. Dedim siniri gecsin bi daha konusalim konunun benle alakasi yok heralde diye. Ilk defa bağırdı deli gibiydi. Yemekten sonra kahve içtik dedim iznin var icerde gel beraber gidelim, ben de annemlerin yaninda olmak istiyorum kac yildir kurduğumuz hayal bu dedim. E.şsekmi oss.uruyormus, kocammi konuşuyormuş, konu kapanmis ben durup durup açıyormuşum. Gidersem bi daha dönemezmisim. Dedim ki o nedemek oluyor anamin evine gidiyorum baska adama degil dedim. Terbiyesiz konusuyorsun, seninle iletişim kuramıyorum dedim bagirmaya basladi çıktım odadan. Ben şimdi napayim. Gidip gitmeme durumu değil anne gelemiyorum derim orasi kolay ama bu davranışı konusmaları gercekten beni cok kırdı. Yapıcı konuşursaniz sevinirim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yarası var ki gocunmus 

gıdelı ne kadar oldu dedıgı 2 ay olmus nerdeyse kaldı kı annene yardım destek mutlulul paylasma vs gıtmek ıcın bır sebebın var gayette dogal yani

bence onun aılesıyle gorusmedıgınız ıcın yedıremıyor sende aılenden uzak ol ıstıyor
(619 puan) tarafından
Kuzum onlar engellediler benimle alakali bi durum değil. Ben konusalim dertleri neymis dedim gerek yok diyende o. Bana ne ya onlarin iliskisine ben karışmıyorum sonucta.
Seytan diyo topla valizi kalsin tek başına
tarafından
sen sakın ol valız toplama ama bence tavrını  koy snra sana geldıgınde sakınce bıdaha konus aılen sonucta
(619 puan) tarafından
Ya ben 29.5 da evlendim. Bi türlü nasip olmadi. Iste yillardir bi ev alalim bi ev alalim. Ev mi toplayacan diyor dedim ki gerekirse onu da yaparım el mi diyorum. Yok dedim diye bağırıyor.
tarafından
ne demek ev mı toplayacan ne var toplasan yaslı baslı ınsanlar tabıkı yardımcı olucaz annem tasındı ıkı gun yardıma gıttım temızlık toplanma ıcın snra esya tasımaua da esımle gıttık bır aya kayınvalıdem tasınacak ona da ınsallah destek olucam yanı ınsanlık evlatlık bunu gerektırır ya esın bence baska bıseye dolu mevzu bu olamaz dıye dusunuyorum
(619 puan) tarafından
Dolu kesin de anlatmazsa bilemem ki. Canim olmasi gereken de bu zaten
-Reklam-
0 oy
(15,023 puan) tarafından
Tavrı çok kötü . Bence birisinin doldurusuna gelmiş olabilir ya da başka birşeyin sinirini senden çıkartmış gibi geldi bana. Normalde böyle birisi değil sanırım. Bir süre muhatap olmazdım ben olsam böyle bı durumda
(619 puan) tarafından
Ay şok oldum, genelde küser trip atar. Ama dinlemiyor simdi kendi diyor tamam. Mecbur konusamiyorum a desem kavga çıkacak.
(15,023 puan) tarafından
Boşver şimdilik tepkisiz kalmak en iyisi. Sonra davranışının sebebini sorarsın
(619 puan) tarafından
Aslinda gidecen de işte ortada bebek var ona dua etsin
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Gideli nekadar olursa olsun annemin evine koşulsuz sartsiz giderim. Izin dahi almam. Gidersende aslanlar gibi dön evine, niye geldin cart curt yaparsa, ben evime geldim, istersen sen gidebilirsin dersin. Kapatir herhalde konuyu. 
(619 puan) tarafından
Canim hep oyle oldu heray giderim demem maddi manevi zor oluyor banada. Izin almak değil olay bende giderim. Ama tavri cok kirici değil mi
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Eşini en iyi sen tanırsın canım normalde böyle büyük tepkiler vermeyen biriyse ben olsam bi kaç gün sonra gitmeyeceğimi belirterek neden bu kadar büyük tepki verdiğini canının başka bişeye mi sıkıldığını güzel bi dille anlatır sorar dertleşirdim 
(619 puan) tarafından
Evet canim tartışırken bile konuyu kestirip stmaz bağırmaz. Oyle yapacam artık
(1,455 puan) tarafından
Üstüne çok gitme canım vardır bişey olay biraz soğusun sakinleşsin
(619 puan) tarafından
Hirsi geçsin diye sessizce bekliyorum bakalim nolacak
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Bence üstüne gitme biraz kendi haline bırak. Halleri gelmiş onun acele bi karar da değil işlet netleşince bidaha sorarsın düzgünce cevap ver bağırıp çağırma dersin bakalım ne dicek uysal davran olumsuz da olsa tamam sen nasıl istersen de vicdan yapar zaten tamam der gönderir
(619 puan) tarafından
Hep uysalim kiz :)  tamam bide bunu deneyeyim
(3,721 puan) tarafından
Hadi bakalım inşallah işe yarar :)
(619 puan) tarafından
Insallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 210 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 802 göst.