0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından

image

kizlar geçen aldım bunu mükemmel bişey kızımın nevresimlerini yikayali bir hafta oldu hala buram buram kokuyor odayı sarıyor kokusu kıyafetleri saymıyorum bile dolabı açınca mis gibi kokuyor bingonun çoğu yumuşatıcısıni kullandım ama buna hayran kaldım benim gibi koku takıntılı hanımlara tavsiyem olsun deneyin derim:) 

9 Cevaplar

0 oy
(4,589 puan) tarafından
Denemiştim bunu güzeldi evet ama bende anlattığın kadar kokmamıştı  :)
(3,099 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ama balkon bile yumuşatıcı kokuyo serince çok hoşuma gitti benim
(4,589 puan) tarafından
Doğrudur :) Yo kötü değil bence, beğenmiştim bende ama öyle kokusu her yeri sarmamıştı bilmiyorum :)
(3,099 puan) tarafından
Canım yumusatici gözlerinin boyutu değişiyor ya bazı makinelerde belkide senin yumuşatıcı gözümü küçük geldiki
(4,589 puan) tarafından
Aa olabilir belki de
-Reklam-
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Bende bunu kullaniyorum cok guzel kokuyor ama bazi kiyafetlerin icerigindenmi bilmem ama bazilari hic kokmuyor ama nevresim olsun oglumun kiyafetleri falan mis gibi kokuyo :)

(3,099 puan) tarafından
Çamaşır çok olunca hepsine işlemiyor sanki canım geçen bende çok attım bazılarında yoktu az attığında hepsinde oluyor
(1,158 puan) tarafından
Yok canim ya az attigimdada oluyor hatta makina kirlenmistir diye kazan temizleme yaptim ama yine ayni kiyafetin kumasindan en sonunda onu anladim :)
(3,099 puan) tarafından
Olabilir canım bu laylonsu kumaşlarda fazla emmiyor kokuyu
0 oy
(337 puan) tarafından
Bende bundan kullanıyorum çok güzel canım kardeism almış bana da bende bayıldım kalıcı ve mis gibi bebek kokuyor
(3,099 puan) tarafından
Bunun mavisini almıştım oglusumun kokusu diye o o kadar kalıcı değildi bu çok guzel
0 oy
tarafından
Evet bende bingonun ürünlerinden memnunum çamaşır suyu pek iyi çıkarmıyor ama kokusuz olduğu için iyi bence
(3,099 puan) tarafından
Evet çamaşır suyu bendede var ama daha duruyo Domestos kullaniyorum
0 oy
(128 puan) tarafından
oh ben de cok severm bunu şok marketten alyorm mis gibi kalici
(3,099 puan) tarafından
Ben daha ilk defa aldım manolya bahçesi alcaktım yokmuş bundan aldım ama nasıl hoşuma gitti ya
0 oy
tarafından
daha dun baska markadan stok yaptım ınsan dun acar postu :D
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha hangi marka kiz
tarafından
vernel var 5 tane  3 ü pembe 3 ü mor :D
4 tane de a101 in pembesinden var
0 oy
tarafından

SS aldim bende alcam canım sağol öneri icin<3

(3,099 puan) tarafından
Ne demek canım rica ederim kesinlikle denemelisin♥️
0 oy
(19 puan) tarafından
Yeni dogan bebek kıyafetlerini yıkarken kullanılır mı?
(3,099 puan) tarafından
Canım hipoalerjenik diyor ama bilmiyorum agirmi gelir acaba

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 198 göst.
0 oy
3 cevap 118 göst.
0 oy
7 cevap 91 göst.
22 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde hatice2134 (1,453 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 171 göst.
6 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu

381,026 soru

11,407,109 cevap

34,943 kullanıcı

...